הדברה בתל אביב

באתר מדבירייטינג תוכלו להזמין מדביר בתל אביב מומלץ ומקצועי

מחפשים אחר חברת הדברה בתל אביב? הגעתם למקום הנכון בהחלט! המדבירים באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה בעיר תל אביב מזה עשרות שנים, בזכות מתן שירות אדיב ללקוחותינו ומתן מחירים נוחים לתושבי העיר הצלחנו לגרום לאלפים מתושבי העיר להזמין מהאתר שלנו שירותי הדברה מדי שנה שוב ושוב לבית או לעסק הפרטי שלהם, ניתן לקרוא על המדבירים שלנו מאות המלצות שנכתבו על ידי תושבי העיר תל אביב.

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

כמות חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
10.00
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
דירוג גולשים כללי
10.00
כמות חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%

אני שואף למצוינות בכל עבודה אליה מוזמן. אני דייקן הן בזמנים והן בעבודה עצמה. אני משתמש בציוד האיכותי והחדיש ביותר.

כמות חוות דעת
3
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
10.00
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
דירוג גולשים כללי
10.00
כמות חוות דעת
3
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

כמות חוות דעת
16
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
9.88
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
שבי מיכאלי מיקוד הדברות
דירוג גולשים כללי
9.88
כמות חוות דעת
16
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

כמות חוות דעת
10
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
9.80
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10
אלדד טרבלסי
דירוג גולשים כללי
9.80
כמות חוות דעת
10
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%

בעיר תל אביב נפתחות קריאות שירות רבות הדורשות מחברות ההדברה להגיע ולבצע הדברת מזיקים או הדברת מכרסמים, בחודשי הקיץ לרוב מדובר בהדברות של ג'וקים ונמלים שפלשו לדירה ובעלי הבית רוצים להרחיק אותם אך בחודשי החורף מדובר בהדברות משמעותיות יותר הכוללות טיפול במכרסמים וטיפול בפגרים של חולדות וחתולים.

חלק מפעולות ההדברה בתל אביב שהוזמנו דרך האתר

המדבירים שלנו במדבירייטינג מוזמנים לעשות הדברה בעיר תל אביב ממש כל יום, העיר תל אביב ידועה במזיקים רבים – בעיקר תיקנים וחולדות, לפניכם בטבלה ניתן לראות דוגמה לחלק מפעולות ההדברה שהמדבירים באתר ביצעו בתקופה האחרונה בעיר תל אביב, כולל פירוט מלא אודות פעולת ההדברה והמחיר שגבו מהלקוח:

אופי הבעיה תיאור אודות פעולת ההדברה המחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברת ג'וקים בתל אביב המדביר הדביר את הג'וקים באמצעות שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסולם, את החומר הוא ריסס בפינות הבית. 300 ₪
הדברת נמלים בתל אביב המדביר ביצע הדברת נמלים בדירה בתל אביב באמצעות חומר ריסוס נגד נמלים, את החומר הוא ריסס על קני הנמלים. 300 ₪
הדברה ירוקה בתל אביב בוצעה הדברה ירוקה נגד נמלים בדירה, הנמלים נעלמו במהירות. 320 ₪
הדברת ברחשים בחצר דירה המדביר הדביר את הברחשים בחצר באמצעות ריסוס של כל ענפי העצים בחצר, הברחשים רובצים שם לרוב. 350 ₪
פינוי חתול מת ממקלט פינוי חתול מת ממקלט של בניין בתל אביב וביצוע חיטוי נגד מזיקים במחסן. 550 ₪
חיסול קן צרעות בתל אביב בוצעה הדברה נגד צרעות במחסן בתל אביב, הצרעות בנו שם קן והמדביר חיסל אותו והוציא אותו ממקומו. 480 ₪
הדברת נדלים בדירת קרקע בוצעה הדברה נגד נדלים בדירת קרקע על מנת למנוע מהנדלים להמשיך להתקיים שם. 420 ₪

למה לבחור בשיטת הדברה ירוקה בתל אביב

כשמדברים על שיטת ההדברה הירוקה מדברים על ריסוס חומר הדברה ללא ריח שמאפשר לאנשים לחזור חזרה לשטח המרוסס בתוך שעה עד שעתיים. אומנם תושבי תל אביב ידועים בכך שהם אוהבים לבלות [עיר ללא הפסקה] אך עם זאת יעדיפו לחזור לבית במהרה במידת האפשר. בשל כך כדאי לבחור בשיטת הדברה ירוקה בתל אביב ולחזור לשיגרה באופן מהיר.

בנוסף לכך השימוש בחומרים מסוג זה אינם מזיקים וידידותיים לסביבה, כך אתם הלקוחות תחשפו לכמה שפחות רעל ופגיעה בבריאותכם, במידה ויש ברשותכם בעלי חיים סיבה זו מקבלת משמעות כפולה מכיוון שבעלי החיים רגישים יותר לחומרים מסוכנים ועשויים לבוא איתם במגע ישיר.

מידע על העיר תל אביב

מדי לילה באזור השעה 02:00 אנחנו מקבלים שיחת טלפון כזאת "לקוח: שלום אנחנו צריכים אתכם דחוף, יש לנו חולדה בבית. נציג שירות: אתם מתל אביב?. לקוח: כן" איך הנציג יודע שהלקוח מתל אביב הרי אנחנו נותנים שירותי הדברה בכל המרכז ? גם כי יש לנו הרבה לקוחות מאזור תל אביב אבל בעיקר בגלל שבתל אביב יש בעיית חולדות שבמאמר זה נרחיב עליה, מה צריך לעשות כדי להגיע לפתרון הבעיה ונחשוף אתכם קצת לתקציב השנתי של העירייה עבור פעולות ההדברה בעיר.

פעולות ההדברה בעיר תל אביב

אז מה עיריית תל אביב עושה עבורנו התושבים? אז קודם כל בדקנו את התקציב, תקציב עיריית תל אביב עבור ההדברה בעיר הינו 3.7 מיליון שקלים, סכום גבוה ותקין שלא מצביע על בעיה כלשהי לפחות מבחינתנו, לצורך השוואה התקציב של עיריית פתח תקווה עבור פעולות ההדברה בעירם הוא 707,000 שקלים בלבד, כמובן שגם שטח העיר וכמות התושבים בכל אחת מן הערים הם גורם עיקרי בכך שיש פערים משמעותיים בתקציבים.

אז מה עיריית תל אביב עושה עם הכסף הזה? אפשר להגיד שלא מעט – היא מוציאה רק חצי מיליון שח מהתקציב על עבודות של קבלנים חיצוניים שזה נהדר כי בדרך כלל קבלנים חיצוניים לא עושים את העבודה כמו שצריך.

אז מה עוד מפורט בתקציב שפרסמה העירייה? העירייה מכשירה מדבירים, קונה ציוד וחומרי הדברה, רכבים, משכורות וביטוחים, דלקים ושמנים, באמת לפי הנתונים נראה שהעירייה עושה הכל כמו שצריך אבל דבר אחד עדיין לא הבנו – למה עדיין יש חולדות בכמויות בעיר?תקציב העירייה לביצוע הדברה בתל אביב

החולדות בתל אביב

אז בתל אביב יש חולדות וזה לא חדש לאף אחד, אולי הן מגיעות בגלל שם המשפחה של ראש העיר אבל אני לא חושב שזאת באמת הסיבה, מבחינה תקציבית נראה שעושים הכל נכון אבל כנראה שמבחינה מקצועית לא עושים מספיק או חסר ידע, פעם פגשתם בתיבת האכלה בעיר?

תיבת האכלה זו קופסה שחורה שבתוכה יש רעל, חתולים ובע"ח אחרים לא יכולים להיכנס פנימה, רק חולדות ועכברים, אם יציבו תיבות כאלו בכל העיר בצורה מבוקרת פעם אחת כמו שצריך ויציבו בפנים רעלים, הרעלים יוחלפו פעם בחודש על ידי מדביר מטעם העירייה שיסייר בתיבות – אני סבור ובטח שזה יקטין את הנזק, חולדות הן חלק מהיצורים החיים על פני הקרקע, לא נגיע למצב שאין בכלל חולדות אבל כן אפשר לשפר את המצב בעשרות אחוזים.

הדברה בתל אביב? הסיכום

במאמר זה הצגנו את הדוחות התקציביים של העירייה לשנים 2018-2019, ערכנו גם מאין השוואה קטנה עם העיר פתח תקווה וראינו שבהחלט אין שום בעיה מבחינת התקציב, התקציב אפילו מצוין – מה שכנראה מצביע על בעיה כלשהי בפן המקצועי, לא עושים את הדברים נכון וזה כבר כל כך הרבה שנים כך, העירייה יכולה וצריכה לעשות יותר עבורנו התושבים, צריכים אדם מקצועי בראש הפירמידה באגף לשיפור פני העיר שידע לפתור את בעיית החולדות שרק מתעצמת ומתעצמת, יש עשרות קריאות כל לילה בעיר תל אביב מאנשים פרטיים שנכנסו להם חולדה או עכבר – זה יותר מדי.

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2018 ו2019 בסעיף 715.

שאלות נפוצות

למה כדאי לתושבי תל אביב להזמין הדברה רק דרך מדבירייטינג?

המדבירים באתר נמצאים תחת פיקוח שלנו, אנו בודקים אותם בסיום כל הדברה וביחד עם הלקוחות שלנו אנחנו גם מדרגים אותם, באתר מופיעים רק מדבירים מומלצים שגובים מחירים הוגנים ומספקים שירות אדיב, שעומדים בזמנים, שעושים עבודה עם החומרים האיכותיים ביותר ושאכפת להם מהלקוחות שלנו.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר?

המדבירים שלנו זמינים מאוד באזור זה, לרוב ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר מהיום-למחר ולעתים אפילו מהיום להיום, כדאי לבדוק את הזמינות ישירות מול המדבירים שלנו באתר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה