הדברה בראשון לציון

המדבירים באתר מבצעים שירותי הדברה בראשון לציון

מחפשים אחר חברה שתוכל לספק לכם שירותי הדברה בראשון לציון? המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר מזה שנים רבות, עם הזמן הם הפכו לשם דבר בכל הקשור להדברה בעיר ראשון לציון, הם עשו זאת על ידי מתן שירות יעיל ומקצועי לתושבי העיר, מחירים נוחים ביחס להצעות המחיר של החברות המתחרות וכמובן הם סיפקו ללקוחותינו תעודת אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה. תוכלו למצוא באתר מאות ביקורות שנכתבו על ידי תושבי העיר.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
30
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
69
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
38
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב וסובלני, רואה תמיד את העבודה אצל הלקוח כמשימה שחייב לבצע לשביעות רצונו.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
43
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים, אני אוהב לראות אותם מחייכים בסוף השירות, האמינות והשירות שלי הם בראש סדר העדיפויות, אני אוהב להעניק פתרון מלא לכל בעיה.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.56
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

למה מזמינים מדביר בראשון לציון רק דרך אתר מדבירייטינג?

אנחנו מפקחים על כל עבודה שמוזמנת דרך האתר, אנחנו מוודאים שהלקוחות שלנו יקבלו מחיר הוגן, שירות ברמה הגבוהה ביותר שכולל עבודה איכותית ועמידה בזמנים. המדבירים באתר מחוייבים לגולשים באתר, כך שהגולשים נהנים ממדבירים איכותיים שמחוייבים להם - מה שאין במקום אחר.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר?

המדבירים שלנו זמינים בראשון לציון ויוכלו להגיע מהר מאוד, לרוב תוך יום אחד, כדאי להתקשר ישירות למדבירים באתר ולתאם הגעה.

תושבי ראשון לציון נזקקים מדי שנה לביצוע פעולות הדברה בביתם הפרטי, בעסק ואפילו בבתי הספר ובגני הילדים, כל זאת בשל מתקפות חרקים שמגיעות בעיקר בתקופת הקיץ, בד"כ מדובר בטיפול בג'וקים ונמלים שמסתכם בריסוס נקודתי על מנת לפתור את הבעיה, במקרים אחרים מדובר בחולדות ועכברים שדורשות טיפול יותר רציני ומקיף.

פעולות הדברה שהמדבירים שלנו ביצעו בעיר ראשון לציון

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה ברחבי העיר ראשון לציון באופן קבוע, מדי יום הם מוזמנים לבצע הדברה בעיר, אם זה על ידי לקוח פרטי או שעל ידי גוף עסקי, הנה דוגמאות לחלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה ברחבי העיר כולל פירוט אודות ההדברה שביצעו וסכום הכסף שגבו מהלקוח:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בדג הכסף בראשון לציוןבוצעה הדברה נגד זנבזיף כספי על ידי שימוש בחומר הדברה המיועד לחיסולו, את החומר ריססנו בכל פינות הדירה.340 ₪
טיפול בנמלים על השישטיפול בנמלים על ידי מריחת ג'ל המבצע הדברת נמלים טבעית.300 ₪
טיפול בחפרפרת בגינה בראשון לציוןטיפול בחפרפרת על ידי החדרת רעל אל תוך מחילות החפרפרת מתחת לאדמה.450 ₪
טיפול בטרמיטים בראשל"צבוצעה הדברה נגד טרמיטים על ידי החדרת חומר אל תוך מחילות הטרמיטים מתחת לאדמה.650 ₪
טיפול בפסוקאיםנעשה טיפול בפסוקאים על ידי ריסוס חומר הדברה המיועד לחיסול פסוקאים בכל קירות הבית.650 ₪
הדברת מזיקים בגינה של ביתריסוס של חומר הדברה נגד מזיקים שונים על מנת למנוע כניסת מזיקים אל תוך הבית.270 ₪
טיפול בתיקן גרמני בראשון לציוןבוצעה הדברה נגד תיקן גרמני בעסק מזון בעיר על ידי שימוש בג'לים נגד תיקנים וריסוס.450 ₪
לכידה של עכבר בדירה בראשון לציוןלוכד העכברים הגיע אל ראשון לציון, איתר את העכבר במטבח ולכד אותו.480 ₪

מידע על העיר ראשון לציון

אם אתם תושבי ראשון לציון בוודאי תרצו לדעת מה הן פעולות ההדברה שהעירייה מבצעת עבורכם בעיר, ראשון לציון היא העיר הרביעית באוכלוסייתה בישראל והיא ממוקמת במרכז הארץ, דבר שבאופן אוטומטי גורם לבעיית מזיקים, צריכים הדברה בראשון לציון? בואו נבדוק מה העירייה עושה עבורכם התושבים בנושא, האם היא מקציבה לשם כך תקציב מספיק והאם היא פועלת באופן נכון עם תקציב זה.

פעולות ההדברה של עיריית ראשון לציון

אז מה עיריית ראשון לציון עושה עבורנו התושבים בכל הקשור להדברת מזיקים? ראשית הסתכלנו בדו"ח התקציב שפרסמה העירייה לשנת 2018, ראינו שבשנתיים האחרונות התקציב גדל ועלה מכ1.6 מיליון ש"ח עבור פעולות ההדברה בעיר לתקציב של כ-1.8 מיליון ש"ח שזאת בהחלט עלייה יפה ומעיד על חשיבות הנושא שלא יורד מסדר היום במסדרונות העירייה.

לצורך השוואה שנערוך עם פעולות ההדברה בתל אביב שם התקציב עומד על כ3.7 מיליון ש"ח , בערך כפול מהתקציב עבור פעולות הדברה בראשון לציון, מדוע ההבדלים בתקציב כ"כ גדולים? הרי מבחינת שטח לעיר ראשון לציון שטח של 57 קילומטר רבוע ואילו לתל אביב 52 קילומטרים רבועים בלבד, ההבדלים הינם בגלל שתל אביב עיר צפופה מאוד וגם צפיפות האוכלוסין בה גדולה מאוד שכן בעיר תל אביב יש 435 אלף תושבים ואילו בראשון לציון ישנם 245 אלף בלבד, הצפיפות שבתל אביב נותנת תנאי מחיה טובים למזיקים השונים להתפתח לכן אפשר לקבל ברוגע את ההבדלים בתקציב, התקציב שהקציבה עיריית ראשון לציון בהחלט מתקבל על הדעת ונראה כי הוא אכן מספיק לטיפול בעיר.

דבר נוסף שמצאנו בדו"ח שפרסמה העירייה לשנת 2018 הוא את פירוט ההוצאות עבור פעולות ההדברה, 1.2 מיליון שקלים הם השכר שמקבלים המדבירים שעובדים בעירייה וזה מצביע על כך שהעירייה מבצעת את פעולות ההדברה לבדה לחלוטין ולא משתמשת בקבלן חיצוני – זוהי תעודת זכות נוספת לזכותה של עיריית ראשון לציון מכיוון שכאשר הפעולות מתבצעות על ידי העירייה ולא על ידי קבלן חיצוני זה גם יוצא זול ומשתלם יותר וגם האפקטיביות של העבודה כמעט תמיד תהיה טובה ואיכותית יותר.תקציב העירייה לביצוע הדברה בראשון לציון

סיכום פעולות ההדברה בעיר ראשון לציון

במאמר זה הצגנו את הדוחות התקציביים של העירייה עבור פעולות הדברה בראשון לציון, בנוסף לכך ערכנו גם השוואה אל מול עיריית תל אביב וראינו כמה צפיפות האוכלוסין בהחלט קובעת וחשובה בבחירת התקציב, עושה רושם שעיריית ראשון לציון עושה עבודה נהדרת והעיר מתוחזקת בהתאם, בנוסף לכך ראינו שהעירייה מנצלת את התקציב בצורה הטובה ביותר ומשתמשת בו בעצמה ולא מעבירה אותו לקבלנים חיצוניים כפי שראינו עיריות כאלו ואחרות עושות בכתבות אחרות שערכנו.

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2018 ו2019 בסעיף 715.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה