הדברה בהרצליה

המדבירים באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה בהרצליה

מחפשים חברת הדברה בהרצליה? המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג מעניקים שירותי הדברה לתושבי העיר כבר עשרות שנים, ברחבי העיר הרצליה אספנו כבר מאות לקוחות קבועים שלא מוותרים עלינו ומזמינים את שירות רק דרך האתר שנה אחר שנה, כל זאת מכיוון שהמדבירים שלנו מעניקים להם את השירות הטוב ביותר שיכלו לבקש הכולל מחירים הוגנים, יחס חם ואישי וכמובן תעודת אחריות בכתב בסיום כל פעולת הדברה שבוצעה.

גל קצב
ספק מאומת

בעבודה שלי חשוב לי להיות אמין, יסודי, אדיב וזמין ללקוחות שמגיעים אלי. אני שם דגש רב על בטיחות ואיכות הסביבה, בעל ידע וניסיון מקצועי ארוך שנים.

חוות דעת
34
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
45
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
88
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
9.9
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שלומי לוי שלומי לוי
ספק מאומת

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
37
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.78
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.8

יש לי ניסיון של הרבה שנים, אני עושה עבודה מאוד טובה וגורם ללקוח לחייך בסיום השירות.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה כדאי לתושבי הרצליה להזמין הדברה רק דרך מדבירייטינג?

המדבירים המפורסמים באתר עומדים בדרישות מחמירות מצידנו שמחייבות אותם למחירים הוגנים, לעמידה בזמנים וליחס ומקצועיות חסרי פשרות.

אילו שירותי הדברה ניתן למצוא באתר?

באתר ניתן למצוא את כל שירותי ההדברה, החל מהדברת ג'וקים ונמלים ועד ללכידת עכברים חולדות ואפילו נחשים. גם הרחקת יונים ניתן להזמין דרך המערכת כמובן.

מדי שנה נפתחות בעיקר בחודשי הקיץ המון קריאות שירות בתחום ההדברה מצד תושבי העיר הרצליה, התושבים רוצים לטפל בבעיות מזיקים כמו עכברים, חולדות, תיקנים ונמלים. כאשר מזמינים חברת הדברה בהרצליה כדאי מאוד לוודא כי מדובר בחברה בעלת המלצות ברחבי העיר וששמה הולך לפניה, בנוסף כדאי לוודא כי החברה מעניקה לכם תעודת אחריות בכתב בסיום ההדברה.

חלק מפעולות ההדברה שהמדבירים שלנו ביצעו בהרצליה

המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה גם בעיר הרצליה, המזיקים הנפוצים בהרצליה הם בעיקר תיקנים וחולדות, לפניכם בטבלה ניתן לראות דוגמה לחלק מפעולות ההדברה שהמדבירים שלנו ביצעו בתקופה האחרונה בהרצליה, כולל פירוט מלא אודות פעולת ההדברה והמחיר שגבו מהלקוח:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברת תיקן גרמני במסעדה בהרצליהכנגד התיקן הגרמני בוצע שימוש בג'לים בצורה קבועה על מנת לחסל את אוכלוסיית התיקנים, בנוסף בוצעו ריסוסים תקופתיים.400 ₪
(תחזוקה חודשית)
הדברת ג'וקים בדירת 4 חדרים בהרצליהבוצע ריסוס נגד ג'וקים בכל פינות הבית ובכך הם חוסלו.350 ₪
הדברת נמלי אש בחצר בית פרטי בהרצליהבוצע ריסוס נגד נמלי אש בחצר הבית ולאחר מכן פוזרו פיתיונות גרגירים.450 ₪
הדברת דגי כסף בבית פרטי בהרצליהרוסס חומר כנגד דגי הכסף בפינות הבית ובכך הם חוסלו סופית.350 ₪
הרחקת יונים ממרפסת שמש בהרצליההרחקת היונים בוצעה על ידי התקנת פסי דריכה חשמליים על מעקה המרפסת.1,400 ₪
פינוי פגר חולדה מעסק בהרצליההמדביר הגיע למקום, פינה את העכבר וביצע חיטוי וניקוי לאחר הפינוי.350 ₪
הדברת צרעות בחצר בית פרטי בהרצליההמדביר הגיע בשעות הערב וריסס את הקן שבנו הצרעות, לאחר מכן עקר את הקן ממקומו.500 ₪

מידע מקדים על העיר הרצליה

סידרת הכתבות בנושא תוצאות ההדברה בערים השונות שנמצאות במרכז הארץ נמשכת: אם אתם עוקבים אחרי הפרסומים שלנו בנושא הדברת מזיקים בערים השונות ותקציבי העיריות עבור הנושא הכל כך חשוב הזה אתם בוודאי יודעים שמדי שבוע אנחנו מפרסמים כתבות בנושא באופן עקבי, מוזמנים להקדיש כמה דקות מזמנכם, לקרוא מעט ולהחכים הרבה.

פעולות שמבצעת עיריית הרצליה לצמצום המזיקים בעיר

אתם בוודאי רוצים לדעת מה עיריית הרצליה עושה עבורכם תושבי הרצליה בכל הנוגע להדברת המזיקים בעיר: הדבר הראשון שבדקנו כרגיל הוא את דוח התקציב שפרסמה העירייה לשנת 2019, הדבר הראשון ששמנו לב אליו הוא הכיתוב "עבודות ריסוס והדברה בקבלנות" ונשאלת השאלה "למה?" הרי תקציב העירייה גם ככה לא גבוה (410 אלף ש"ח) וגם ככה קצב הגידול שלו עם השנים ביחס לערים אחרות לא גבוה (גדל בשנתיים האחרונות ב8,000 ש"ח בלבד).

מדוע בכל זאת "לזרוק" את סכום התקציב לעבר קבלן חיצוני ולתת לו לטפל בעבודות ההדברה? הרי אפשר להכשיר מדבירים ולקנות להם ציוד מתאים וחומרים בכסף הזה ובכך לנצל את הכסף לפעולות הדברה טובות הרבה יותר, אפשר אפילו לשלב בין השניים ולצרף למערך ההדברה חברה חיצונית שתעזור ותסייע עם עבודות ההדברה, כפי שראינו יש מספר ערים שמיישמות את שיטת העבודה הזאת אבל פשוט לבזבז את התקציב בצורה כזאת זה דבר שפוגע קשות בפעולות ההדברה בעיר ופוגע בכספי הציבור של התושבים.דוחות תקציביים להדברה בעיר הרצליה

מה המחיר הסטדנרטי עבור הזמנת הדברה בעיר

אם אתם מעוניינים לבצע הדברה בדירתכם שנמצאת בהרצליה אתם בוודאי רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם לפני הכל, ערכנו סקר שוק קצר לתושבי הרצליה בנושא, המחיר הממוצע לצורך ביצוע פעולות הדברה הוא 320 שקלים, שכן יש הדברות זולות יותר – לדוגמה הדברה בדירת 2 חדרים אמורה לעלות כ-250 שקלים, עם זאת יש פעולות הדברה יקרות יותר, הדברה בבית פרטי עם כמה מפלסים או הדברה של מזיקים קשים יותר כדוגמת פשפשי מיטה או נמלת האש.

סיכום פעולות ההדברה בעיר הרצליה

במאמר זה הצגנו את הדוחות התקציביים של העירייה לשנת 2019, הופתענו לרעה מאופן ניהול התקציב בנושא הדברת המזיקים בעיר הרצליה, מעבר לכך שסכום התקציב חייב לגדול בשנים הבאות לפחות ל600,000 שקלים גם ניהול התקציב צריך להיעשות בצורה טובה יותר ונכונה, לא ייתכן שהכסף מתבזבז סתם כך על פעולותיו של קבלן חיצוני שהוא היחיד שמרוויח מהנושא.

בשורה התחתונה מי שקובעים אם הפעולות אכן טובות ומוצלחות או שמא כושלות ואינן איכותיות אלו אתם התושבים, תושבי הרצליה – האם אתם מרגישים שפעולות ההדברה בעיר "עובדות"? האם אתם נתקלים במזיקים משוטטים בעיר על בסיס קבוע? נשמח לשמוע תגובותיכם בתחתית הכתבה.

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2018 ו2019 בסעיף 715 .

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה