הדברה בירושלים

הדברה בירושלים מזמינים רק דרך אתר מדבירייטינג

מתלבטים באיזה חברת הדברה בירושלים לבחור? המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה לכמה אלפי תושבים בעיר, אנו יכולים לספר לכם שרובם ככולם היו מרוצים מהשירות ומהמחירים של המדבירים שלנו, ניתן לקרוא באתר מאות המלצות על המדבירים שלנו שהשאירו לקוחות מירושלים בדיוק כמוכם.

אלירן זנגי אלירן זנגי
ספק מאומת

חשוב לי לתת ללקוחות שלי את השירות הטוב והמהיר ביותר, הקפדה על הזמנים זה בראש סדר העדיפויות שלי, בנוסף אני עושה הכל על מנת שלקוחותי יצאו שבעי רצון ועם חיוך בסיום השירות שלי, עם זאת אני משתמש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

חוות דעת
85
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
98%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.84
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דודי אטיאס
ספק מאומת

אני נותן שירות אדיב, מקצועי, אני נותן ייעוץ חינם כל שעות היממה לכל אדם. חשוב לי לבצע את העבודה בצורה בטוחה, מקצועית ויעילה. אני אדם אמין שאפשר לבטוח בו.

חוות דעת
16
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
93%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.38
מחיר
9.2
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.3
יחס\שירות
9.9

אני אדם ישר ומקצועי שעושה עבודה בצורה הטובה ביותר, אני גובה מחירים שזולים בדרך כלל מבעלי המקצוע האחרים בתחום.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה כדאי לתושבי ירושלים להזמין מדביר רק דרך אתר מדבירייטינג?

כל תושבי ירושלים יודעים שמדביר מזמינים רק דרך אתר מדבירייטינג מהסיבה הפשוטה שהמדבירים המפורסמים באתר נמצאים תחת פיקוח שלנו, אנו בודקים בסיום כל עבודה האם המדביר נתן שירות טוב, האם הוא עמד בזמנים והאם הוא גבה מחיר הוגן. בנוסף אנחנו בודקים את איכות העבודה של המדבירים ואיכות החומרים איתם הם משתמשים.

מתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בירושלים?

המדבירים באתר זמינים באזור ירושלים וניתן יהיה להגיע ולתת שירות לתושבים בעיר מהיום-להיום במידה והתקשרתם בשעות הבוקר, אם התקשרתם בשעות מאוחרות יותר סביר להניח שניתן יהיה להגיע אליכם ביום שלמחרת.

האם הלקוחות בוחרים איזה מדביר יגיע אליהם?

בוודאי, נכנסים לאתר וצופים אונליין ברשימת המדבירים בירושלים, ניתן לבחור את המדביר עם ההמלצות הטובות ביותר ואת המדביר שנראה לכם הכי מתאים לשביעות רצונכם.

עיר הבירה של ישראל נחשבת לעיר בה פועלים אנשי עסקים רבים, לרבות חברות הדברה בירושלים ולכן טרם ביצוע הזמנת החברה יש לבחון היטב את רישיונה של החברה טרם בחירתה על מנת לוודא כי אכן מדובר בחברה הפועלת בהתאם לרישיון ההדברה ואינה מבצעת הדברה ללא רישיון מתאים.

חלק מפעולות ההדברה שהמדבירים שלנו ביצעו בעיר ירושלים

העיר ירושלים אומנם מרוחקת מאזור המרכז אך למרות זאת גם אליה הגיעו המזיקים, יתרה מכך בעיר ירושלים ישנם סוגי נחשים שאין אפילו במרכז הארץ, הנה כמה מפעולות ההדברה שהמדבירים שלנו ביצעו לאחרונה בירושלים כולל פירוט אודות פעולת ההדברה והמחירים שהם גבו מלקוחותינו.

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברת נמלים בחצר בית בירושלים
הנמלים מסתובבות ברחבת החצר של הבית.
בוצע ריסוס נגד נמלים בכל שטח החצר של הבית ובכך הן חוסלו.300 ₪
הדברת מכרסמים בעליית גג בירושלים
המכרסמים מצליחים לחדור לתוך הבית דרך הגג.
בוצעה הדברת מכרסמים בעליית הגג על ידי שימוש ברעלים ובמלכודות.450 ₪
הדברת ג'וקים בדירת 3 חדרים בירושלים
הג'וקים נכנסו לדירה דרך תעלות הביוב.
בוצע ריסוס נגד ג'וקים בכל פינות הבית ובכך הם חוסלו.320 ₪
הדברת נמלי אש בדירת קרקע בירושלים
נמלי האש היו גורמים לעקיצות בבני הבית.
נעשה שימוש בפיתיונות גרגירים כנגד נמלי האש, הנמלים לקחו את הפיתיונות לקן ובכך הקינים חוסלו.550 ₪
הרחקת עטלפים מחניון תת קרקעי בירושלים
העטלפים נכנסו אל תוך החניון והיו מתעופפים שם בשעות הלילה.
בוצעה הרחקת עטלפים על ידי שימוש בהדברה אלקטרונית.6,550 ₪
הדברת פשפשי מיטה בדירה בירושלים
הפשפשים עקצו את בני הבית.
בוצע טיפול בפשפשי המיטה בעזרת קיטור, בעזרת טיפול בשקעי החשמל ובעזרת ריסוס כנגד הפשפשים.2,500 ₪
טיפול ברימות במטבח של עסק בירושלים
הרימות היו יוצאות דרך הפחים אל תוך המסעדה.
בוצע ריסוס כנגד הרימות בכל פחי האשפה ובכך הן חוסלו.450 ₪
טיפול ברבי רגל בירושלים
מדובר בנדלים מסוג ארסי.
נעשה ריסוס בכל חצר הבית כנגד הנדלים.400 ₪
הדברת בניין בירושלים נגד מזיקים
המזיקים היו מגיעים לבניין דרך תעלות החשמל והביוב.
בוצע ריסוס כנגד מזיקים בכל שטחי הבניין.480 ₪

הדברה ירוקה בירושלים – למה כדאי לבחור בשיטה זו

לרוב כאשר תזמינו מדביר תתלבטו בינכם לבין עצמכם באיזה שיטה כדאי לבחור, השיטה המועדפת והמומלצת ביותר לטיפול במזיקים היא שימוש בשיטת הדברה ירוקה בירושלים, משום ששיטה זו כוללת שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. אחרי מה שקרה בעבר עם אסון ההדברה בירושלים התושבים בעיר רוצים להיות בטוחים כאשר הם מזמינים הדברה ורוצים שהטיפול ייעשה ע"י שימוש בחומרים ידידותיים.

כל רישיון מקנה למדביר היתר לביצוע הדברה מסוג אחד

חברת הדברה בירושלים תבצע את ההדברה בהתאם לרישיון אשר יש לחברה. כך למשל, הדברה באיוד תתבצע רק על ידי חברת הדברה אשר מחזיקה ברישיון לביצוע הדברה באיוד- בהיעדר הרישיון אין החברה יכולה לבצע את ההדברה ומדובר בפעולה אשר עתידה לסכן את התושבים מבחינה בריאותית.

מבחינים בין מספר רישיונות לביצוע הדברה בירושלים

רישיון הדברה באיוד: חברת הדברה בעלת רישיון מסוג זה תהיה חברה אשר יהיו לה את שאר הרישיונות אשר נמנה בהמשך כמו למשל רישיון הדברה במבנים פתוחים וכן רישיון הדברה בדירות.

רישיון הדברה בשטחים פתוחים: מדובר ברישיון המאפשר לחברת ההדברה לבצע הדברה בשטחים פתוחים תוך שימוש בחומרי הדברה המורשים מטעם משרד הבריאות ומשרד להגנת הסביבה.

רישיון הדברה בדירות: רישיון המאפשר לחברת ההדברה לבצע הדברה בדירות.

לכידת נחשים זה עסק למומחים בלבד

אם אתם מתגוררים בבית פרטי באזור ירושלים והבחנתם בנחשים, הרי הדברה בירושלים של נחשים זה עסק למומחים בלבד.  שימו לב כי לא כל המדבירים יכולים לבצע לכידה של נחשים אלא רק מדבירים אשר זכו לקבלת היתר מטעם רשות הטבע והגנים רשאים ללכוד נחשים בשטחים פתוחים. ההיתר עבור לכידת נחשים ניתן למדבירים לתקופה של שנה ובתום השנה עליהם לחדש את ההיתר לביצוע לכידת נחשים.

איך אפשר לדעת כי המדביר מקצועי

אזור ירושלים כולל לא מעט חברות הדברה בירושלים כאשר כל אחת מחברות ההדברה מתחרה בחברה האחרת והתחרות רק מקשה על האנשים לבחור את חברת ההדברה הטובה ביותר. למרות זאת, ישנן דרכים לדעת כי מדובר בחברת הדברה איכותית – חברת ההדברה תפעל בהתאם לרישיון מטעם החברה להגנת הסביבה וכן תהיה שייכת לאיגוד המדבירים בו יהיה ניתן למצוא את כל פרטי החברה.  בעת הצגת הרישיון ניתן לראות אילו עבודות הדברה החברה מבצעת- האם מדובר בעבודת הדברת פשפשים או לכידת עכברים בירושלים ע"י לוכד מוסמך.

מתי תזכו לקבלת אחריות ארוכה בעת הזמנת מדביר בירושלים

אחת השאלות המטרידות אנשים רבים היא לכמה זמן תקפה האחריות על עבודת הדברה בירושלים. התשובה תלויה בהתאם לעונת השנה. כאשר ההדברה בוצעה בעונת הקיץ עבור תיקנים ונמלים, האחריות תהיה לשנה. לעומת זאת אם החלטתם לבצע את ההדברה בתחילת עונת החורף, הרי האחריות על ההדברה תהיה לתקופה של חצי שנה.

האחריות הניתנת על ההדברה תלויה בסוג המזיקים. ההמלצה היא לשאול את חברת ההדברה בשיחה המקדימה לגבי האחריות על מנת לא למצוא את עצמכם משלמים כפול על אותה הדברה. חברת הדברה מקצועית תדע להשיב לכם על השאלה וכך תדעו לכמה זמן תקפה האחריות.

לעיתים יהיו מקרים אשר תינתן לכם אחריות מקוצרת

ישנם מקרים יוצאי דופן בהם תינתן לכם אחריות מקוצרת על ביצוע הדברה בירושלים. כך לדוגמה במסגרת הדברת תיקן גרמני אשר מגיע מקופסאות אשר אנשים מכניסים לבית תינתן אחריות מקוצרת בשל העובדה כי האנשים יכולים להכניס שוב קופסאות נגועות לבית ואז יתכן כי התיקן הגרמני יופיע שוב.

לעומת זאת, התיקן האמריקאי אשר מגיע מהפתחים של הביוב ההדברה תהיה אפקטיבית ביותר לתקופה ארוכה וברוב המקרים לא יהיה צורך לחזור פעם נוספת על ההדברה אלא ניתן יהיה לקבל אחריות לתקופה ארוכה.

*במידה ואתם רוצים לדעת מה העירייה עושה עבורכם בנושא ההדברה בעיר בדקו באתר עיריית ירושלים לפני שאתם מזמינים שירותי הדברה

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה