לוכד נחשים בתל אביב

לוכד נחשים בתל אביב מומלץ ומקצועי

נתקלתם בנחש בסביבתכם? דבר ראשון התרחקו ממנו ואל תתקרבו, רק שמרו על קשר עין, לאחר מכן הזמינו לוכד נחשים בתל אביב, לוכד מקצועי עם ניסיון רב שילכוד את הנחש במהירות וירחיק את הסכנה משטח הבית או העסק שלכם. אנו באתר מדבירייטינג מספקים פלטפורמה למציאת שירות לוכד נחשים עבור תושבי תל אביב כבר שנים רבות, הלוכדים שלנו עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר, מגיעים במהירות לכל לקוח ולקוח ולכל סוגי הלקוחות, וכל זה במחירים משתלמים.

דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
46
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
88
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
9.9
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
37
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.78
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.8

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן לוכד בתל אביב יוכל להגיע?

הלוכדים שלנו מאוד מהירים וזמינים, לרוב יוכלו להגיע ללקוחות בתוך 25 דקות ואפילו פחות מזה בסביבת העיר תל אביב.

כמה תעלה הזמנה של שירותי לכידה בתל אביב?

המחיר משתנה בהתאם לאופי העבודה, האם יש צורך בסריקות או שיודעים היכן הנחש, גם שעת העבודה משפיעה על המחיר, לרוב המחירים ינועו בין 500-700 ש"ח.

לאור העלייה בחום בתחילת הקיץ ניתן להבחין בנחשים בעיר תל אביב. אם ראיתם נחש בבית, יש לקרוא לאיש מקצוע לוכד נחשים בתל אביב אשר יגיע לצורך לכידה של הנחש באמצעות האמצעים המתקדמים העומדים לרשותו. מכאן אם ראיתם נחש, הרי לא כדאי לנסות ללכוד אותו בכוחות עצמכם אלא להשאיר את העבודה לידי מומחה בתחום.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד נחשים בתל אביב

אנו באתר מדבירייטינג מספקים פלטפורמה למציאת שירותי לוכד נחשים בתל אביב עבור תושבי העיר כבר זמן רב, הלוכדים שלנו מגיעים במהירות לכל קריאת שירות שנפתחת בתל אביב בזמן ממוצע של כ-25 דקות, הנה חלק מפעולות לכידת הנחשים שהם ביצעו עבור המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי עבור תושבי העיר (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בתל אביב שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בתל אביבתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש במבנה נטוש בתל אביבהלוכד הגיע ללכוד נחש בתוך מבנה נטוש בתל אביב, הוא איתר את הנחש ולכד אותו במהירות.600 ₪
לכידת נחש בחוף בתל אביברוחצים בחוף דיווחו על נחש, לוכד הנחשים הגיע במהירות ולכד אותו.550 ₪
לכידת נחש במרכז קניות בתל אביבלוכד הנחשים הגיע למרכז הקניות ולאחר סריקות במקום לכד את הנחש.700 ₪
לכידת נחש במחסן עסק בתל אביבהלוכד דווח על נחש שנמצא בתוך מחסן, הוא הגיע במהירות, איתר אותו לאחר חיפושים רבים ולכד אותו.650 ₪

מתי להזמין לוכד נחשים בתל אביב

לשאלה מתי להזמין לוכד נחשים בתל אביב התשובה היא בתום שנת החורף.

התעוררות מתרדמת: בסיומה של שנת החורף הנחשים מתעוררים משנת החורף שלהם בשל ההתחממות.

מתעוררים לחיפוש אוכל: לאחר תרדמת בעונת החורף, הנחשים מתעוררים רעבים ולראייה ניתן לראות כי בלוטות הארס שלהן מתמלאות.

חיפוש אחר מקום חם: כאשר הנחשים מתעוררים הם מנסים למצוא מקום חם ולכן ניתן לראותם בבתים בגינות ובטבע.

איתור מקורות מזון: לנחשים יש חוש ריח מפותח ויש ביכולתם לגלות מקורות מזון ממרחק. אם המזון נמצא בבית, הרי הנחשים בקרבת המקום יאתרו את המזון. נחשים נמשכים למכרסמים שונים כמו למשל חולדות או אוגרים או ציפורים.

זיהוי מקום המסתור: בעת ההגעה של לוכד נחשים עליו לזהות את מקום המסתור. אם יש לכם בית פרטי, הרי לוכד הנחשים יתחיל בחיפוש הנחש במקומות כמו ערימות גזם או פלטות עץ.

כיצד תרחיקו נחשים באופן עצמאי

אם נתקלתם בנחש וברצונכם להרחיקו מהמקום, הרי תוכלו לעשות זאת באמצעות מספר דרכים:

חתול: החתול נחשב לצייד אשר אינו מבחין בין חיה מועילה לבין צעצוע ולכן החתול נחשב ליעיל במיוחד כאשר ברצונכם להרחיק את הנחש מהאזור.

דאגו לאטום את הבית: אם אין לכם חתול בבית, אבל הבחנתם בנחש, עדיין יש מה לעשות. תוכלו לבצע איטום מקיף בבית. הנחשים ידועים כחיה בעלת כושר מצוין – הנחשים יכולים לטפס ולהגיע למקומות גבוהים במיוחד ויכולים להזדחל דרך מקומות קטנים. על מנת למנוע את ההופעה של הנחשים בבית. לצורך כך, חשוב ביותר לסגור את כל הפתחים בבית ולדאוג לרשת את כל החלונות בבית במטרה לא לאפשר לנחשים להיכנס לבית.

מתי יש לקרוא ללוכד נחשים מוסמך

אין ספק כי הפגישה עם הנחש אינה נעימה ועשויה לעורר חששות כבדים בקרב רבים. בניגוד אליכם, לוכד נחשים בתל אביב הוא בעל מקצוע אשר רכש הכשרה מתאימה בתחום ויש ביכולתו ללכוד את הנחש בצורה מקצועית.

שמרו על קשר עין: אם הבחנתם בנחש, הרי כדאי לא לנסות ללכוד את הנחש לבד, אבל כן אפשר לשמור על קשר עין ולוודא כי אתם מבחינים בנחש עד להגעה של לוכד נחשים מקצועי. עד להגעה של לוכד הנחשים חשוב לתת לנחש לזחול ולהקפיד לזהות את המסלול שלו.

במקרה של הכשה: כאשר מדובר על הכשה על ידי נחש, חשוב ביותר לקרוא ללוכד מוסמך על מנת להתפנות ולטפל בהכשה כמה שיותר מהר על מנת לא לגרום נזק בריאותי. טיפול מהיר עשוי למנוע החמרה במצב ולכן חשוב להגיע לקבלת טיפול רפואי אשר במסגרתו יש לקבע את המקום המוכש. נוסף על כך, חשוב ביותר לא לחתוך את מקום ההכשה וגם לא לנסות להניח חוסם עורקים.

לכידה תוך הקפדה על כללי זהירות: לוכד נחשים מוסמך יקפיד לבצע את הלכידה תוך הקפדה על כללי הזהירות הדרושים ועבודה עם בגדי עבודה מתאימים וציוד מתקדם כמו לוכדן. הקפדה על כללי הזהירות הדרושים תאפשר ללוכד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וללכוד את הנחש במטרה לאפשר לכם לחזור לשגרה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה