לוכד עכברים בתל אביב

לוכד עכברים בתל אביב מזמינים מאתר מדבירייטינג

צריכים באופן דחוף לוכד עכברים בתל אביב? הגעתם בהחלט לאתר המוביל בתחום לכידת העכברים! הלוכדים באתר מספקים שירותי לכידת עכברים בתל אביב כבר עשרות שנים, הלוכדים מספקים שירות זה בכל שעות היממה – גם בשעות הלילה המאוחרות ביותר, הם מציעים ללקוחותינו מחירים נוחים ביחס למחירי השוק הממוצעים תוך מתן השירות הטוב ביותר הכולל לכידה של העכבר, פיזור רעלים ומלכודות ואטימת חורים במידת הצורך, אנו מעסיקים צוות מומחים בתחום שמתחייבים לתת לכם תוצאות איכותיות.

דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
33
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
72
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
42
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן יוכל להגיע לוכד בתל אביב?

הלוכדים שלנו עובדים בזמינות מלאה בתל אביב [גם בלילה] ויוכלו להגיע אליכם בכל שעה תוך כ-30 דקות בממוצע.

האם זה משנה אם מדובר בעכבר או חולדה?

זה לא משנה אם מדובר בחולדה או עכבר, הלוכדים שלנו ערוכים לכל תרחיש ויספקו לכם פיתרון מלא לבעיה.

עכברים בתל אביב זה כבר מזמן דבר נורמלי, העכברים מוצאים סדקים בקירות, פתחים ופרצות על מנת להיכנס לתוך הדירות והם מצליחים לעשות זאת די בקלות, אם חשבתם להזמין לוכד עכברים בתל אביב על מנת שיתפוס את העכבר שזה עתה הסתנן לתוך הדירה שלכם יש כמה דברים שעליכם לדעת לפני כן, קראו את המאמר הבא:

פעולות לכידת עכברים בתל אביב שהוזמנו דרך אתר מדבירייטינג

באתר מדבירייטינג ניתן להזמין לוכדים מומלצים שקיבלו חוות דעת מלקוחות קודמים שהזמינו שירותי לכידה לעכברים בעיר תל אביב. בטבלה שלפניכם ניתן לראות חלק מהפעולות שבוצעו כולל פירוט על העבודה שבוצעה וכמובן על המחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח.

איפה המכרסם הסתתרפירוט העבודההמחיר שגבה לוכד בתל אביב
לכידת עכבר בחדר בתל אביבהעכבר הסתתר בתוך מגירת הגרביים, הלוכד שלף אותו במהירות מתוך המגירה ובכך לכד אותו.450 ₪
עכבר במחסן בתל אביבהעכבר הסתתר במחסן של דירה, הלוכד הגיע בערב ולא היה יכול למצוא אותו בגלל העומס במחסן, הוא הציב מלכודות ולאחר כמה שעות העכבר נכלד.400 ₪
עכבר במטבח בתל אביבהעכבר הסתתר בתוך ארון המטבח, הלוכד הגיע תוך כ-30 דקות אל הלקוחה ולכד עבורה את העכבר בידיים.450 ₪
עכבר בעסק בתל אביבהלוכד הגיע לעסק של מזון בתל אביב בשעת לילה ולכד את העכבר לאחר שאיתר אותו מאחורי מקרר השתיה בעסק.600 ₪

מה צריך לדעת לפני שמזמינים לוכד עכברים

יש כמה דברים שעליכם לדעת לפני שאתם מזמינים לוכד עכברים בתל אביב, הדבר הראשון והחשוב מכל הוא שבשביל ללכוד את העכבר אתם צריכים לדעת פחות או יותר איפה הוא, כשהלוכד יגיע הוא אומנם יחפש אותו אך יש מצבים בהם העכבר יצא מהדירה ויחזור בעתיד או שהעכבר נמצא במקום בו לא ניתן להגיע אליו (למשל בתעלה בקיר בה עובר החשמל), מומלץ להזמין את הלוכד אם ראיתם את העכבר ממש עכשיו ואתם רוצים ללכוד אותו באופן מיידי.

במידה ולוכד העכברים לא יצליח לאתר את העכבר לא תהיה לו ברירה אלא להשאיר מלכודות ובעצם לבצע פעולה שנקראת הדברת עכברים, כמובן שאם ראיתם את העכבר ממש עכשיו ללוכד יהיה קל הרבה יותר ללכוד את העכבר בהצלחה.

דבר נוסף שחשוב מאוד לדעת הוא ההבדל בין חולדה לעכבר, רבים טועים וקוראים למכרסם שחדר אליהם הביתה עכבר אך בסופו של דבר מתברר שזאת הייתה חולדה, גודלה של חולדה בוגרת הוא כגודל של כף יד שלמה של אדם מבוגר ואילו גודלו של עכבר בוגר הוא כגודל אגודל של אדם מבוגר, אם תוך כדי קריאת שורות אלו אתם חוששים שמדובר בחולדה ולא בעכבר אזי עליכם יהיה להזמין לוכד חולדות מקצועי ולא לוכד עכברים.

לוכד עכברים בתל אביב 24 שעות

כאשר אתם מתחילים בחיפושים אחר לוכד עכברים בתל אביב וודאו כי אותה חברת הדברה מספקת שירותי לוכד עכברים 24 שעות ביממה, הסיבה לכך היא מכיוון שהעכברים פעילים בעיקר בשעות הלילה ולכן אלו גם השעות שבהם תתקלו בעכברים, לא כל חברות ההדברה מספקות שירותי הדברה בתל אביב 24 שעות ביממה ולכן לא כל חברה תוכל לתת לכם את השירות המתאים בשעות הלילה המאוחרות, בשל כך מומלץ עוד מלכתחילה לחפש חברה שכן מספקת שירותי לוכד עכברים בכל שעות היממה.

הדברת עכברים בתל אביב באמצעות אטימת חורים

כידוע לכולם העכברים הינם קטנים חמקמקים וזריזים, לרוב הם נכנסים דרך פתחים וחורים בקירות או בשאר המקרים – דרך פתחים בחלונות הבית.

לאחר שמצאנו את המקום ממנו נכנס העכבר חשוב מאוד לאטום אותו היטב כחלק מתהליך ההדברה, לוכד העכברים צריך להגיע עם הציוד המתאים ולסתום את החורים הללו על מנת שעכברים נוספים לא יכנסו משם.

שימו לב כי תהליך זה בשלב לכידת העכבר הינו תהליך עיקרי וחשוב לא פחות מרגע לכידת העכבר, אם לוכד העכברים לא יבצע את זה כראוי עכברים נוספים עלולים להגיע בקרוב – דבר שיאלץ אתכם כלקוחות לשלם פעם נוספת ללוכד עכברים מוסמך וזה דבר שאפשר למנוע מבעוד מועד.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה