אודות

אודות חברת מדבירייטינג

חברת מדבירייטינג הוקמה בשנת 2014 תחת השם "פשפשג'וק", אומנם בשנת 2021 עשינו מיתוג מחדש ושינינו את הפנים שלנו – הכירו את מדבירייטינג.

חברתנו הוקמה תחילה בשל מחסור במדבירים איכותיים, בראשית דרכינו עבדנו עם מספר מדבירים כקבלני משנה שהיו מחויבים לקריטריונים מאוד קפדניים שהטמענו בהם, העבודה איתם הייתה יוצאת דופן והלקוחות קיבלו את השירות הטוב ביותר, מחירים מאוד הוגנים ביחס לתחרות בשוק וכמובן מדבירים הוגנים ואיכותיים שמעניקים גם יחסי אנוש ברמה הטובה ביותר.

בהמשך דרכנו פרסנו את השירות שלנו על פני כל מדינה ישראל (ללא יוצא מן הכלל!) וכאן נבע קושי עבורנו, היינו צריכים לעבוד מול כמות גדולה יותר של מדבירים וקשה היה להטמיע בכולם את הדרך המיוחדת שלנו שמצפה לשירות, למחיר, לעמידה בזמנים ולהוגנות ברמה הגבוהה ביותר עבור הלקוחות שלנו. הפלטפורמה שלנו לא הייתה מוכנה לכך ולכן נדרשו התאמות מצדנו כדי להמשיך ולשמור על השם שהולך לפנינו בכל פינה ברשת – וכך נולדה חברת מדבירייטינג.

המערכת שפיתחנו מאפשרת לגולשי האתר לראות את מה שהיה חבוי בדאטה שלנו "מאחורי הקלעים", בגלישה מהירה באתר תוכלו למצוא מדביר שקרוב לאזור השירות שלכם, אחרי שקראתם עליו חוות דעת מלקוחות אמיתיים כמוכם ווידאתם כי הוא שולט בפרמטרים שחשובים לכם (מחיר\עמידה בזמנים\יחס\איכות), דרך האתר תוכלו אפילו לראות את החזות של אותו המדביר ושהוא אכן מוצא חן בעיניכם. בנוסף לכך תוכלו אפילו לראות מידע חשוב על השירות שסימנתם באתר שאותו מספק המדביר שבחרתם. ואחרי הכל – כשבחרתם את המדביר המיועד כל שנותר לכם לעשות הוא לחייג אליו ולתאם מועד לביצוע העבודה הנדרשת.

לקוחות מדבירייטינג לא נדרשים לשלם עבור העבודה הכבירה שאנחנו עושים בעזרה לציבור במציאת מדביר איכותי, אנו גובים את התשלום באופן חודשי מהמדבירים באתר – תשלום סמלי והוגן וכזה שמשאיר את המחירים שלהם הוגנים ותחרותיים תמיד.

בסיום עבודת המדביר אנו נחייג אליכם לקוחות מדבירייטינג ונבקש מכם לקבל חוות דעת על השירות שקיבלתם, המדבירים שמקבלים את הדירוג הגבוה ביותר מופיעים בראש תוצאות החיפוש של האתר וזוכים לקבל עבודות רבות יותר, כך שלמדבירים תמיד יש את האינטרס שלנו – שאתם הלקוחות תקבלו את השירות הטוב ביותר בכל הפרמטרים.

 האפשרויות הבולטות בשימוש במערכת שלנו:

  • מציאת מדבירים לפי קרבת המיקום למקום בו אתם רוצים להזמין את העבודה.
  • מציאת מדבירים שמספקים את סוג העבודה אותו תרצו להזמין.
  • מתן חוות דעת לנותן השירות בסיום חווית השירות, מה שדורש מבעל המקצוע לעמוד בקריטריונים הקפדניים שלנו.
  • הצטרפות חבר מועדון בחינם שמאפשרת לכם לקבל הנחות והטבות ייחודיות בתחום ההדברה.