הרחקת יונים בתל אביב

הרחקת יונים בתל אביב ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

מחפשים חברה שמבצעת הרחקת יונים בתל אביב? הגעתם לאתר שמתמחה במתן פתרונות נגד יונים! מרחיקי היונים של מדבירייטינג יודעים לטפל בצורה היעילה, המקצועית והטובה ביותר במפגעי יונים בדירות ובניינים משותפים, מרחיקי היונים שלנו משתמשים בציוד המתקדם והאיכותי ביותר, שמבטיח תוצאות איכותיות, עם אחריות בכתב לתקופה ארוכה מאוד. באתר מדבירייטינג מספקים את כל השירותים בתחום היונים תחת קורת גג אחת, בין היתר התקנת רשתות יונים עם סנפלינג או התקנת פסי דריכה נגד יונים.

יניב עמיר יניב עמיר
ספק מאומת

אמינות ומקצועיות הם אצלי מעל לכל, אני גובה מחירים הוגנים מלקוחותיי ודואג שיצאו עם חיוך בסיום השירות אחרי שפתרתי את הבעיות עבורם.

חוות דעת
74
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אבי אביב אבי אביב
ספק מאומת

אני בן אדם אמין שלא אוהב פתאום לשנות את המחיר ולהוסיף עלויות ללקוח בזמן העבודה, אני עומד בהתחיבויות ובאחריות שאני מעניק ללקוחות שלי, נותן את השירות שלי כבר 20 שנה ודואג שכל לקוחותיי יהיו מרוצים.

חוות דעת
19
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין מרחיק יונים בתל אביב רק מאתר מדבירייטינג?

מרחיקי היונים המופיעים באתר מדבירייטינג נמצאים תחת פיקוח קפדני של צוות האתר שדואג שלקוחות האתר יהנו מהשירות האיכותי ביותר, מחירים הוגנים, יחס אדיב וכמובן עמידה בזמנים ואחריות על העבודה.

מתי מרחיק יונים יוכל להגיע לצורך הצעת מחיר?

מרחיקי היונים שלנו זמינים ובחלק מהמקרים יוכלו להגיע אליכם באותו יום ולהגיש הצעת מחיר, במקרים אחרים הם יגיעו ביום שלמחרת.

הרחקת יונים בתל אביב אינה כוללת הדברה אלא הרחקה באמצעות מגוון שיטות הומניות אשר מטרתם להרחיק את היונים. ההרחקה אינה פוגעת ביונים אלא מהווה הרתעה וכך היונים לא גורמות נזקים בבית. היונים מביאות חיידקים רבים המהווים סכנה עבור בני האדם. לשלשת היונים כוללת אמוניה- חומציות אשר עשויה לגרום הרס משמעותי. היונים עשויות להרוס עם הציפורניים שלהן גגונים או פרגולות וכך פוגעות באיכות החיים של רבים.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד יונים בתל אביב

מרחיקי היונים באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הרחקת יונים בעיר תל אביב כבר שנים רבות, הם מבצעים שירות זה גם עבור המגזר הפרטי וגם עבור המגזר העסקי והמוסדי, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות הרחקת היונים שבוצעו לאחרונה בעיר תל אביב דרך האתר:

הרחקות יונים שבוצעו בתל אביבתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בתל אביב
הרחקה של יונים מגג רעפים בתל אביבבוצעה הרחקה של היונים בתל אביב באמצעות התקנת פסי דריכה לכל אורך קורות הרעפים, היונים עזבו את הבית במהירות.1,350 ₪
לכידת יונים באולם אירועים בתל אביבהיונים נלכדו בעזרת לוכד יונים מקצועי, היונים היו בשטח אולם האירועים בתל אביב והפריעו להתנהלות התקינה של האולם.600 ₪
הרחקה של יונים מבניין משותף באמצעות רשתותהתקנת רשת נגד יונים בכל הבניין, בעזרת סנפלינג מרחיק היונים הוריד את הרשת מלמעלה ועד למטה על מנת להרחיק את היונים ממסתורי הכביסה בבניין המשותף.3,500 ₪
התקנת דוקרנים בתל אביבהתקנת דוקרנים על חומה של בית פרטי, היונים היו מגיעות לחומה פעם אחר פעם ומטרידות את אנשי הבית.650 ₪

שיטות להרחקת יונים בעיר תל אביב

כיום ניתן למצוא שלל שיטות של הרחקת יונים בתל אביב ובין היתר שימוש בדוקרנים או סלילי קפיץ. מדובר בשיטות  אשר מטרתן להרחיק את היונים מהמקום ולא לאפשר להן לשהות במקום לאורך זמן רב. כאמור, השיטות השונות אינן פוגעות ביונים אלא מאפשרות לכם להרחיק את היונים מהמקום. במסגרת שימוש בדוקרנים המטרה היא ליצור מחסום פיזי ולמנוע מהיונים להיכנס אל הבית. הפס של הדוקרנים מותקן על החלון או באזור הנחיתה של היונים וכך הן לא נמצאות במקום זמן רב.

רשתות להרחקת יונים בתל אביב

התקנת רשתות נחשבת לאמצעי נוסף של הרחקת יונים בתל אביב. באמצעות התקנת רשתות ניתן למנוע את הכניסה של היונים לבית או למרפסת. מדובר בשיטה אפקטיבית למדי הכוללת שימוש ברשתות העשויות מפלסטיק. כיום ניתן למצוא מספר רשתות כמו למשל פוליטילן- רשת הנחשבת אפקטיבית במיוחד אך לא בעלת מראה אסתטי. לעומת זאת, רשת שקופה אינה נראית לעין ונחשבת עמידה ביותר.

הרחקת יונים באמצעות תדרים

עוד שיטה המיועדת להרחקה של יונים היא שימוש בתדרים- אותם תדרים גורמים להפרעה במערכת השמיעה של היונים וכתוצאה מכך היונים נאלצות לחפש להן מקום אחר. התדרים אינם גורמים לרעש בקרב בני אדם אלא רק עבור היונים.

הרחקה של יונים בתל אביב באופן עצמאי

לעתים אנשים אשר סובלים מההופעה של היונים מחפשים פתרונות עצמאיים ומנסים להתמודד עם הבעיה לבד ללא הזמנת חברת הדברה. לשאלה האם ניתן להרחיק יונים באופן עצמאי התשובה היא כי כיום ישנם אמצעים המאפשרים להרחיק את היונים בצורה עצמאית, אך אין תחליף לחברת הדברה מקצועית אשר תבצע את העבודה תוך שימוש באמצעים מתקדמים. אם אין לכם את הניסיון המתאים, ההמלצה היא להשאיר את העבודה לידי מומחים בתחום.

אחת השיטות המפורסמות להרחקה של יונים כוללת הצבת דחלילים במטרה ליצור תחושת פחד אצל היונים ולהרתיע אותם מהאפשרות של הקמת קן בבית שלכם. הדחליל יכול להיות בצורות שונות והמטרה היא ליצור הפחדה בקרב היונים.

לצורך התקנת רשתות, חברת הדברה תעשה שימוש בציוד מתקדם המאפשר ביצוע עבודות לגובה או שימוש בסולמות. אנשים שאינם בקיאים בעבודה בגובה עשויים לסכן את החיים שלהם ולכן כדאי לתת לחברת הדברה לטפל בהרחקת יונים.

הרחקה באמצעות פסים חשמליים

הרחקת יונים בתל אביב עשויה להתבצע באמצעות פסים חשמליים. מדובר בסרט הדבקה שאינו נראה ובתוכו נוצר מעגל חשמלי באמצעות פסי אלומיניום. בצד האחד מחובר ספק כוח ובצד האחר שקע חשמלי. את סרט ההדבקה מניחים במקומות בהם היונים מקוננות.

היעזרות בחברת הדברה לצורך הרחקת היונים

אם אתם רוצים למנוע מהיונים להתמקם אצלכם בבית ולהשאיר מזכרות לא נעימות העשויות לגרום לכם למחלות, הדבר הטוב ביותר הוא להסתייע בשירות של חברת הדברה מקצועית שתשלח אליכם מדביר מומלץ. חברת הדברה מקצועית תפגין ידע רב בכל שיטות ההרחקה השונות ותבחר את השיטה המתאימה ביותר לאחר בחינת המקום. יש לציין כי אין מדובר בשיטות אשר גורמות סבל ונזק ליונים אלא שיטות ללא שימוש בחומרים כימיים לצורך שמירה על חיי היונים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה