שירותי הדברה

באתר מדבירייטינג ניתן להזמין שירותי הדברה בפריסה ארצית

מחפשים חברה שתבצע עבורכם שירותי הדברה? הגעתם בהחלט לאתר האינטרנט המוביל בתחום ההדברה! המדבירים שלנו במדבירייטינג מבצעים את כל השירותים בפריסה ארצית תוך מתן מחירים נוחים ללקוחותינו ואחריות בכתב בסיום כל עבודה, ניתן לראות בעמוד זה חלק מהשירותים שהמדבירים מספקים ללקוחותינו.

אנשים רבים זקוקים בהזמנת שירותי הדברה כאשר הם מותקפים על ידי מזיקים שונים, צריכים לחלץ בעלי חיים או לפנות פגרים. השירותים הנפוצים ביותר הם הדברת מכרסמים שמתבצעת בכל עונות השנה [קצת יותר בחורף] והדברת מזיקים ששירות זה מתבצע בעיקר בתקופת הקיץ.

קצת על השירותים שאנחנו נותנים

אתר מדבירייטינג מספק פלטפורמה למציאת מדבירים מומלצים בפריסה ארצית, המדבירים שלנו מספקים שירותי הדברה למוסדות ציבוריים, בתי ספר, גני ילדים, ללקוחות פרטיים ולעסקים. המדבירים שלנו יודעים לתת מענה מהיר ואפקטיבי לבקשת הלקוח ולתת פתרון יעיל לכל בעיה, ישנם בעיות רבות של מזיקים למיניהם כדוגמת נמלים, תיקנים, צרעות, טרמיטים, ומכרסמים למיניהם כדוגמת חולד (חפרפרת) חולדות ועכברים. חשוב לבחור בחברת הדברה המוסמכת לטפל בבעיות הללו ובעלת ניסיון והמלצות בתחום.

הדברה לעסק

כשמדובר בעסק – בדרך כלל מסעדה, קייטרינג או אולם אירועים צריך לבצע הדברה באופן חודשי, מדביר מטעמינו בתיאום מראש יגיע באופן קבוע פעם בחודש או יותר (תלוי במידת הצורך) כדי לבצע הדברה אצלכם בעסק. כשמדובר במטבחים ומקומות אוכל כפי שציינו מדובר בדרך כלל בטיפול כנגד תיקן גרמני (בעיקר), תיקן אמריקאי ושאר הזוחלים שעלולים להוות מטרד. בגלל שאריות האוכל והלכלוך שנאספות במטבחים זו היא חממה לחרקים לכן בנוסף לפעולות ההדברה יש לנהוג בסדר וניקיון באזורים אלו, שימו לב – העסק זו הפרנסה שלכם, שמרו עליו נקי מחרקים.

הדברה לבתי ספר וגני ילדים

לא פעם המדבירים שלנו הוזמנו לבצע הדברה בגן ילדים או בבית ספר, כאשר הם מקבלים קריאה לעבודה כזאת הם משתמשים באמצעי בטיחות מוגברים – בודקים את כל הפרטים לפני תחילת העבודה ומוודאים שאמצעי הזהירות שיש לנקוט לאחר ההדברה יגיעו לגורמים הרלוונטיים. הדברה במוסדות חינוך זה הוא לא משחק ילדים, יש לשים דגש על עניין זה ולהזמין רק חברת הדברה שמנוסה בכך. הדברה במוסדות אלו מומלצת בדרך כלל בחופשת האביב (פסח) ואלו שלא הספיקו או שכחו מומלץ לשריין בהקדם את תחילת חופשת הקיץ, אלו תאריכים נוחים בהם התלמידים לא נמצאים לתקופה ארוכה ובכך העניין הופך לבטיחותי יותר.

מחיר ואחריות עבור ההדברה

לפני הזמנת חברת הדברה חשוב מאוד לבדוק ולהשוות את הצעות המחיר (יש שיגידו שאחרי הצעת המחיר שלנו אפשר להפסיק לבקש הצעות מחיר מחברות אחרות) וכמובן לברר מהי תקופת האחריות עבור ההדברה, חשוב לבקש לקבל את האחריות בכתב כדי שתוכלו באמת להשתמש בה במידת הצורך. לקוח שהזמין שירות מהמדבירים שלנו ונאלץ להשתמש באחריות שלו (לעתים נדירות) קיבל את השירות המהיר ביותר והאדיב ביותר בכדי לתקן את הבעיה ולפתור אותה באופן מוחלט וכמובן בחינם.