הדברה בבת ים

תושבי העיר יודעים שהדברה בבת ים מזמינים רק דרך אתר מדבירייטינג

מחפשים חברת הדברה בבת ים? המדבירים שלנו במדבירייטינג נותנים שירותי הדברה לתושבי העיר בת ים כבר עשרות שנים, צברנו בעיר מאות לקוחות קבועים שממליצים עלינו מדי שנה, המדבירים שלנו נותנים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר הכולל תעודת אחריות בכתב בסיום כל הדברה ומחירים הוגנים, עדיין מתלבטים? גללו למטה וקראו על המדבירים שלנו מאות המלצות שנכתבו גם על ידי תושבי בת ים.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
43
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב וסובלני, רואה תמיד את העבודה אצל הלקוח כמשימה שחייב לבצע לשביעות רצונו.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

אני מעל 5 שנים בתחום, מתמחה בכל סוגי ההדברה לבית, הלקוחות מאוד אוהבים אותי, אני גובה מחירים הוגנים ומגיע במהירות.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

אני בא בעצמי ולא שולח שליחים, הביקורות שלי תמיד טובות והלקוחות מרוצים.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

כבר כמה זמן אתם פועלים בעיר בת ים?

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בבת ים כבר למעלה מ-10 שנה, המדבירים שלנו ביצעו כבר מאות פעולות הדברה לתושבי העיר.

תוך כמה זמן ניתן לחזור לדירה לאחר ההדברה?

זה תלוי בסוג ההדברה, לרוב זה יהיה לאחר שעה-שעתיים אך בכל זאת כדאי להתקשר ולשאול את המדביר כדי להיות בטוחים.

בעיר בת ים נפתחות מדי שנה המון קריאות לפעולות הדברה מצד תושבי העיר, הם פונים אל חברות ההדברה בעיקר בחודשי הקיץ על מנת לטפל בבעיות המזיקים כגון נמלים, תיקנים, חולדות, עכברים וכדומה, כשבחורים חברת הדברה חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון בתחום וכזאת שתיתן לכם את השירות הטוב ביותר ומחיר הוגן ביחס למחירי השוק.

חלק מעבודות ההדברה שביצענו בבת ים

המדבירים שלנו במדבירייטינג מבצעים פעולות הדברה רבות בעיר בת ים, הם מספקים שירות ללקוחות הפרטיים, העסקיים והמוסדיים, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה ברחבי העיר, כולל פירוט מלא אודות השירות שסופק והמחירים שנגבו מהלקוחות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
פינוי פגרי יונים בבת יםפינוי פגרי יונים מתעלת אוורור, סך הכל 4 יונים.400 ₪
טיפול בכיני יונים באדן חלון של בית בבת יםבוצע ריסוס נגד כיני היונים והותקנו דוקרנים על אדן החלון על מנת להרחיק את היונים.350 ₪
הדברת טרמיטים בבית פרטי בבת יםהדברת הטרמיטים בוצעה על ידי קדיחת חורים לתוך כיני הטרמיטים והזרקת חומר בלחץ על מנת לחסל את כל אוכלוסיית הטרמיטים שמתחת לאדמה.450 ₪
הדברת פסוקאים בדירה בבת יםכאשר מדובר בהדברת פסוקאים בקירות יש לרסס היטב את כל קירות הבית, הפסוקאים אוהבים מקומות בהם יש אבק והם מתהלכים בקלות על קירות הבית.350 ₪
לכידת נחש במחסן בבת יםהלוכד הגיע וביצע סריקות במקום, בסופו של דבר הצליח ללכוד את הנחש.450 ₪
לכידת עכבר בעסק בבת יםלוכד העכברים הגיע למקום ולכד את העכבר במהירות לאחר מכן ביצע איטום במחילה ממנה העכבר הגיע.300 ₪
ניקוי צואת יונים בבניין בבת יםהמדביר ביצע ניקוי וחיטוי של מסתור הכביסה בבניין בעזרת שטיפה בלחץ עם גרניק וחומרי חיטוי מיוחדים.700 ₪

מידע בנושא פעולות לצמצום מזיקים שהעירייה מבצעת בעיר

הגענו לעיר בת ים, העיר בת ים היא העיר השלישית הצפופה ביותר בישראל וזה בוודאי אומר שיש בה לא מעט מזיקים (ממש תכף נבדוק זאת), העיר בת ים נמצאת במרכז הארץ ומתקשרת לכל הערים שמקיימות הדברה במרכז, היא נחשבת לעיר עם מצב סוציואקונומי נמוך ביחס לערים הגדולות בישראל ונבדוק גם אם העניין הזה משפיע על פעולות הדברה בעיר, נבדוק במאמר זה גם את התקציב ואת התנהלות העירייה בנושא הדברת המזיקים בעיר בת ים.

הרחבה על פעולות העירייה בהשוואה לערים דומות

אז מה הן פעולות ההדברה בעיר בת ים? מהו התקציב והאם תקציב זה מנוהל נכון?בדקנו את דוח התקציבים שפרסמה העירייה לשנת 2017, אגב זה הדוח האחרון שפרסמה, משום מה באתר העירייה עדיין לא מופיעים הדוחות של 2018 ו2019 שזה לא בסדר לכשעצמו.

בכל אופן בדוח התקציב של עיריית בת ים לשנת 2017 מופיע תקציב על סך 650,000 לטיפול בתברואה מונעת (הדברת מזיקים), ייתכן והתקציב השתנה מאז אבל מכיוון שאין לנו שום מידע על כך נתייחס לתקציב זה, קודם כל תקציב של 650,000 ש"ח לעיר צפופה באוכלוסייה כמו בת ים זהו תקציב נמוך.

נכון שהעיר בת ים היא לא בעלת שטח עצום – רק 8.2 קילומטרים רבועים אבל כבר ראינו בעבר כמה משפיעה צפיפות האוכלוסייה על התרבות המזיקים, יתרה מכך – כאשר יש הרבה אוכלוסייה יש יותר כסף בקופה ויותר משאבים לכן לא אמורה להיות בעיה לקחת את הנושא ברצינות יותר.

בנוסף לכך מצאנו בדוח התקציב דבר חריג – כזה שלא נתקלנו בו כבר הרבה זמן, כמעט חצי מהתקציב (280,000 ש"ח) עוברים ישירות לקבלן חיצוני שיבצע פעולות הדברה בעיר ואנו שואלים מדוע? למה לא לקחת את הכסף הזה ולהכשיר איתו מדבירים ולקנות להם ציוד מתאים?

אם אתם עוקבים אחרי הפרסומים שלנו אתם בטח כבר יודעים שכאשר העירייה מנצלת בעצמה את כל התקציב ולא משקיעה אותו בקבלן חיצוני גם התוצאות טובות הרבה יותר וגם העלויות פחותות, קבלן חיצוני כמעט אף פעם לא יבצע את העבודה בצורה יסודית וטובה כמו שעובדי העירייה יבצעו.

תקציב עבור פעולות הדברה בבת ים

איך נקבע התמחור עבור הזמנת מדביר בבת ים

אז מהו המחיר עבור ביצוע הדברה בעיר בת ים? בכנות – זה משתנה ותלוי, תלוי בסוג ההדברה, תלוי בגודל הדירה והאם הדירה ממוקמת בקרקע או שזהו בניין קומות, תלוי ברמת הנגיעות של המזיק שלכם, כמובן שאם זה רק הדברת תיקנים סטנדרטית בדירה ממוצעת המחיר יהיה 250-300 שקלים אבל אם זו דירה נגועה בפשפשי מיטה (לא עלינו) המחיר יכול להיות גם 1000 ש"ח עבור כל חדר.

לסיכום מאמר זה והלקחים שניתן להפיק

במאמר זה הצגנו את הדוחות התקציביים של העירייה לשנת 2017, לא היו דוחות חדשים יותר שזה מוזר וחריג, קראנו את התקציב הנוכחי שהיה מפורסם באתר עיריית בת ים והתייחסנו לתקציב עבור פעולות הדברה בבת ים, ראינו שתקציב העירייה דל יחסית לכמות וצפיפות התושבים שבעיר ושיש לדאוג להוסיף כסף עבור הטיפול במזיקים בעיר בשנות הבאות.

ראינו גם כי העירייה "שופכת" כמעט חצי מהתקציב על פעולות של קבלן חיצוני (בדומה לפעולות הדברה בפתח תקווה) וכמה הדבר הזה מתקבל בצורה שלילית ומסמל חוסר השקעה בנושא, באופן כללי יש הרבה מה לשפר בעיר בכל הנוגע להדברת המזיקים וכשזה יקרה גם התוצאות יהיו טובות הרבה יותר.

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2018 ו2019 בסעיף 715 .

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה