הדברה בבאר שבע

אם צריכים הדברה בבאר שבע מזמינים מדביר מומלץ של מדבירייטינג

מחפשים חברת הדברה בבאר שבע? המדבירים שלנו באתר נותנים שירותי הדברה לכל תושבי באר שבע והסביבה, אנו חברת מדבירייטינג אחת החברות הוותיקות בתחום ההדברה מאפשרים מציאת מדביר מומלץ בעיר תוך כמה רגעים, המדבירים שלנו מציעים את המחירים הנוחים ביותר לתושבי העיר ויחד עם זאת נותנים את השירות הטוב ביותר הכולל אחריות בכתב עבור ההדברה בסיום כל עבודה.

יהונתן כהן
ספק מאומת

אני מתעסק בהדברה כבר משנת 2014, אני שם דגש על שירות טוב, על המקצועיות שלי ולשדר אמינות ללקוח. הדבר שעומד לנגד עיני הוא שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.

חוות דעת
24
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

אני מבטיח אמינות שלא ניתן לקבל משום בעל מקצוע, אני נותן אחריות מלאה ללקוחות שלי וחוזר כמה שצריך עד לשביעות רצונם.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן מדביר בבאר שבע יכול להגיע אלי?

המדבירים שלנו עובדים בזמינות גבוהה ומסוגלים להגיע אליכם אפילו מהיום להיום, כנסו לאתר ותאמו מועד עם המדביר שעונה לדרישותיכם.

למי מה נקבע מחיר ההדברה?

המחיר נקבע לפי אופי ההדברה (איזה מזיק יש לכם ומה רמת הנגיעות) ולפי גודל הבית.

העיר באר שבע שבע זוכה בשנים האחרונות לתנופת בנייה וניתן לראות בה בניינים חדשים. אחרי יום עבודה ארוך אין כמו לחזור לבית נקי ובו אפשר ליהנות מקצת שלווה. הבית נחשב לסביבה המוגנת והטבעית שלנו אך גם מקום להימצאות של מזיקים שונים כמו תיקנים או נמלים אשר עשויים להופיע במקרה של עלייה בטמפרטורות או בשל המצאות מזון על הרצפה. מכאן, הדברה בבאר שבע נחשבת חיונית למדי ויש לעשותה באמצעות הזמנת מדביר מקצועי.

הנה כמה פעולות הדברה בבאר שבע ששבוצעו בעזרת מדבירייטינג

העיר באר שבע נמצאת בדרום הארץ אך החרקים יודעים להגיע גם לשם, התושבים בבירת הנגב נאלצים להשתמש בשירותי הדברה גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי, הנה כמה מפעולות ההדברה שהמדבירים באתר ביצעו לאחרונה בעיר:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברה בבית קפה בבאר שבע
המדביר ביצע הדברת תיקן גרמני בבית הקפה.
בוצעה הדברה בעסק מזון נגד התיקן הגרמני באמצעות ריסוס חומר הדברה מתאים ושימוש בג'לים במקומות הנכונים.550 ₪
הדברה בגן ילדים בבאר שבע
המדברי שלנו טיפל במכרסמים בגן הילדים.
נעשה שימוש בתיבות האכלה נגד המכרסמים, התיבות הוצבו מסביב לגן הילדים.450 ₪
הדברה בדירת גן בבאר שבע
בוצעה הדברת נמלים שהיו בדירת גן
כל חצר הדירה רוססה נגד הנמלים ובכך הן חוסלו.420 ₪
הדברה בגג של בניין בבאר שבע
הרחקת יונים שרבצו בגג של הבניין.
המדברי הרחקי את היונים מגג הבניין באמצעות שימוש בדוקרנים נגד יונים.750 ₪
הרחקת עטלפים מבניין בבאר שבע
העטלפים היו על העצים שבחצר הבניין.
בוצעה הרחקת עטלפים אלקטרונית ע"י התקנה של מכשירים מתאימים.2,500 ₪
הדברת בית פרטי בבאר שבע
בוצעה הדברה כללית נגד מזיקים
המדביר הגיע וביצע ריסוס בכל פינות הבית באמצעות חומר שמתאים לרוב סוגי המזיקים הסטנדרטיים כמו ג'וקים נמלים וכד'.500 ₪
טיפול בטרמיטים במשקוף
המדביר טיפל במשקוף באמצעות קידוחים
המדביר קדח במשקוף והחדיר פנימה חומר הדברה המיועד לחיסול טרמיטים ובכך פתר את הבעיה.600 ₪

הקפידו לשאול את המדביר שאלות לגבי חומרי ההדברה

בעיר באר שבע ניתן למצוא כיום לא מעט מדבירים מנוסים ולכן בעת שיחה מקדימה עם מדביר הקפידו לשאול אותו שאלות לגבי חומרי ההדברה. כיום לצד חומרי הדברה רעילים ניתן למצוא גם חומרי הדברה ירוקים ובשיחה מקדימה איתו תדעו איזה חומר מתאים לבית שלכם על מנת להפוך את ההדברה לאפקטיבית.  שימו לב, אם אתם מבחינים בריכוזים של מזיקים במקומות שונים בבית, יש לעדכן את המדביר לצורך טיפול מתאים.

מה עליכם לעשות לפני ההדברה

על מנת לשמור על הבריאות שלכם לפני הדברה בבאר שבע, יש לעשות מספר פעולות אשר יסייעו לכם. מה למשל? עליכם לשאול את המדביר לגבי מידת הרעל של חומרי ההדברה השונים והאם יש לו חלופה עבורכם- לא תמיד אנשים רוצים לעשות שימוש בחומרים רעילים בסביבה הביתית וכיום יש לא מעט חלופות.

דבר נוסף, אם אתם מגדלים חיות מחמד בבית, חשוב ביותר לעדכן את המדביר על מנת שהוא יעניק לכם הדרכה מה לעשות עם חיית המחמד בשעת ההדברה. עוד עליכם לשעת באיזה אזור של הבית תבוצע ההדברה על מנת להכין את האזור בצורה הטובה ביותר.

הנה כמה דברים שאתם צריכים לעשות אחרי ההדברה

גם אחרי הדברה בבאר שבע בבית יהיו מספר דברים שיהיה עליכם לעשות על מנת לשמור על היעילות של ההדברה. בסיום ההדברה יהיה עליכם לוודא כי המדביר מעניק לכם תעודת אחריות וכן מסביר לכם כיצד עליכם להתנהג במטרה להימנע ממצב של הרעלה.

בשנים האחרונות קרו לא מעט מקרים בהם אנשים היו מעורבים בהרעלה של חומרי הדברה ולכן כדאי להיות קשובים. עוד דבר שיהיה עליכם לבדוק זה כמה זמן תאלצו לשהות מחוץ לבית. אנו יכולים לבשר לכם כי היום כבר אין צורך לשהות מחוץ לבית שעות ארוכות, גם במקרה של הדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים רעילים אלא ניתן לשהות מחוץ לבית זמן קצר ולחזור לאחר מכן.

אל תהססו לבקש מהמדביר תעודת אישור ביצוע הדברה

על פי חוק על המדביר או חברת ההדברה להעניק לכם תעודת אישור ביצוע פעולת הדברה, בתעודה צריך להיות מפורט אודות החומר בו המדביר השתמש, שם המדביר שביצע את ההדברה והתאריך שבו ההדברה בוצעה, תעודת אישור ביצוע זו יכולה לשמש אתכם גם במקרה שבו תצטרכו להפעיל את האחריות שקיבלתם אם המזיקים חזרו לפני תום האחריות.

אחרי תקופה מסוימת אתם רואים תיקנים חיים בבית?

אם אחרי תקופה מסוימת אתם רואים תיקנים חיים בבית לאחר ביצוע הדברת תיקנים בדירה כנראה שההדברה לא הייתה טובה מספיק, במקרה זה יש לפנות למדביר ולבקש להפעיל את האחריות שקיבלתם, שימו לב כי במקרים לא מועטים כלל מדבירים פרטיים מתחמקים מביצוע ההדברה החוזרת ללא תשלום ולכן כדאי לבחור בחברת הדברה מומלץ שתדע לתת לכם מענה גם במקרים כאלה במידת הצורך.

המדביר לא מסכים לתת אחריות? מדובר בנורת אזהרה

ישנם מקרים בהם המדביר לא מסכים לתת אחריות עבור ההדברה שהוא מתכוון לבצע, מיותר לציין כי מדובר בנורת אזהרה גדולה ביותר שהרי אם המדביר היה סומך על היכולות שלו סביר להניח כי הוא היה נותן אחריות בלי בעיה בכלל ולתקופה ארוכה למדי כמו שבדרך כלל קורה כאשר מזמינים הדברת נמלים לדוגמה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה