הדברה בפתח תקווה

באתר תוכלו להזמין שירותי הדברה בפתח תקווה ע"י מדביר מומלץ

מחפשים חברת הדברה בפתח תקווה? המדבירים שלנו מספקים שירותי הדברה בכל רחבי העיר כבר מספר רב של שנים, התושבים בעיר ידועים שהמדבירים המפורסמים באתר מספקים את השירות הטוב ביותר הכולל מחירים הוגנים ומתן אחריות בכתב בסיום פעולת ההדברה, מוזמנים לקרוא המלצות על המדבירים באתר שלנו.

אני בחור חייכן ועובד בזמינות גבוהה, מגיע במהירות ללקוחות שלי ועושה את העבודה מהלב לשביעות רצונם.

חוות דעת
1
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
78
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

אני עוזר ללקוחות לפתור את כל בעיות ההדברה, אני מאוד שירותי ונעים.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין מדביר בפתח תקווה רק דרך אתר מדבירייטינג?

צוות האתר מפקח על כל עבודה שמוזמנת דרך האתר שלנו, אנו דואגים כי המחיר לא יהיה גבוה מדי, כי השירות יהיה ברמה הטובה ביותר וכי המדביר יעמוד בזמנים ויגבה מחירים הוגנים מהלקוחות שלנו. כשיש מישהו שמפקח על העבודה המדביר חייב להביא תוצאות ולבצע את העבודה הכי טובה.

האם המדבירים באתר מספקים אחריות?

המדבירים באתר מוכרחים לתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, לרוב הם יעניקו הדברה של חצי שנה-שנה על הדברה של ג'וקים או נמלים, כדאי לחייג ישירות למדבירים שלנו ולשאול אותם בנוגע לזה.

הזמנת חברת הדברה בעיר פתח תקווה נדרשת כאשר רואים מזיקים שונים ברחבי הבית, החל מתיקנים שנפוצים מאוד בחודשי הקיץ ועד לנמלים, דג הכסף ואפילו עכברים וחולדות. חברת הדברה מומלצת בעיר תדע לחסל את המזיקים ולתת תעודת אחריות שתבטיח כי המזיקים לא יחזרו לפחות לתקופה מסוימת.

פעולות הדברה בפתח תקווה שהוזמנו לאחרונה דרך האתר

במדבירים שלנו מוזמנים לבצע הרבה מאוד פעולות הדברה בעיר פתח תקווה, לפניכם בטבלה ניתן לראות פירוט אודות חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה ברחבי העיר, כולל פירוט מעמיק אודות הפעולות שבוצעו והמחירים אשר גבו מלקוחותינו:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברה נגד חדקונית הדקל בפתח תקווהבוצעה הדברה נגד חדקוניות בחצר בית, המדביר החדיר חומר הדברה המיועד לחיסול החדקוניות אל תוך העץ.450 ₪
הדברה נגד דבורים בפתח תקווהבוצעה הדברה נגד דבורים בתוך דירה, הדבורים חדרו לדירה והקימו שם קן.350 ₪
הדברה נגד זבוביםבוצעה הדברה נגד זבובים בעסק בפתח תקווה, המדביר ריסס חומר המיועד לחיסול מעופפים בכניסות לעסק.350 ₪
הדברה נגד כיני יונים בפתח תקווההמדביר חיסל את כיני היונים באמצעות שימוש בחומר המיועד לטיפול בכיני יונים.380 ₪
הדברת רימות בחדר אשפהבוצעה הדברה נגד רימות באמצעות ריסוס חומר המיועד לחיסול רימות בכל חדר האשפה.330 ₪
חיסול נדליםהמדביר חיסל את הנדלים באמצעות שימוש בחומר הדברה מיוחד המיועד להדברת נדלים, הוא ריסס את החומר סביב לכל הבית ובחצר.450 ₪
הדברה נגד דג הכסףהמדביר הדביר את דג הכסף באמצעות ריסוס חומר הדברה מיוחד נגד דגי כסף בכל פינות הבית.320 ₪
לכידת חולדות בפתח תקווהלוכד חולדות מומלץ בפתח תקווה הגיע ללקוחה ואיתר את החולדה בחדר השינה, הוא לכד אותה במהירות.470 ₪

פעולות ההדברה של העירייה

הדברה מקצועית בפ"ת? הגיע הזמן שנעשה סדר כדי שתוכלו לראות מה העירייה עושה עבורכם התושבים בכל הקשור להדברת מזיקים: לא פעם קורה שהולכים ברחוב והולך לצידנו אדם נושא מרסס על גבו ומסיכה עם פילטרים מכסה את פניו, זהו המדביר מטעם העירייה, או שבמקרה שלכם העיר פתח תקווה – מדביר מטעם קבלן חיצוני שבין היתר מבצע הדברה בעיר פתח תקווה. מדי שנה כל עירייה מפרסמת את התקציבים והדוחות השנתיים כיאה לחופש המידע, בתור תושבים שמשלמים לעירייה מדי חודש מותר לנו לדעת על מה ולמה הולך הכסף שלנו.

בדוח הכספי של עיריית פתח תקווה מצאנו דבר חריג, העירייה לא מפרסמת פירוט עבור הוצאות ההדברה שלה בדו"ח השנתי, היא מפרסמת שתקציב ההדברה עבור קבלן חיצוני הינו 707,000 שקלים, אין פירוט על תשלום נוסף עבור פעולות הדברה בעיר. דבר זה מתקבל לפחות על דעת כותב שורות אלה כדבר שלילי ביותר, העירייה פשוט לוקחת תקציב כלשהו ו"זורקת" אותו לעבר חברה חיצונית כלשהי שתתעסק בעצמה עם פעולות ההדברה בעיר ובכך מבזבזת את כספי הציבור.

הרי אם האנשים הממונים על מחלקת שיפור פני העיר פתח תקווה היו מכשירים מדבירים מטעמם ורוכשים עבורם ציוד מתאים העבודה הייתה זולה הרבה יותר וכמובן יעילה וטובה לנו התושבים פי כמה וכמה.הדוח התקציבי של עיריית פתח תקווה

כאן ניתן לראות את הדוח הכספי של עיריית ראש העין לשנת 2017 ו2018, הם אומנם השקיעו הרבה פחות, רק 253,000 שקלים בשנה האחרונה, אבל באופן די וודאי הם קיבלו יותר, גם הם השתמשו בשירותים של קבלן משנה אבל לא באופן מוחלט לחלוטין כמו עיריית פתח תקווה. בנוסף ניתן לראות פירוט מדויק של החרקים אותם הם הדבירו וכמה כסף השקיעו בכדי לבצע את זה.

הדברה בפתח תקווה? הסיכום: לסיכום מאמר זה – לבצע פעולות הדברה חוזרות ונשנות ברחבי העיר ובביובים הינו דבר חשוב והכרחי ביותר, אך בסופו של דבר מי שמשלם בעבור זה הוא אנחנו – התושבים, האם אנחנו רוצים שכספנו ייזרקו סתם כך לפח? הרי אם היינו מזמינים מדביר לדירה הפרטית שלנו כמובן שהיינו בודקים קודם לכן מחירים ועושים סקר שוק, האם זה בסדר שהאנשים שיושבים בראש הפירמידה ומנהלים את כספינו לא יעשו את אותו סקר השוק? כמובן שלא!

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017 ו2018 בסעיף 715.

הדברה בעיר פתח תקווה מחירים

אם אתם רוצים לעשות השוואת מחירים בוודאי הכנסתם בשורות החיפוש את המילים הדברה בפתח תקווה מחירים, אז המחיר המחיר לביצוע הדברה בעיר? כמו בכל עיר מחיר ההדברה נקבע על פי כמה פרמטרים:

סוג המזיק: באיזה מזיק תרצו לטפל? כל מזיק דורש טיפול ייחודי, חלק מהטיפולים קשים ומסובכים וזה כמובן יעלה לכם יותר כמו למשל טיפול בפשפשי מיטה וחלק מהטיפולים יהיו קלים יותר כמו טיפול בתיקן האמריקאי – הג'וקים הרגילים והגדולים שכולנו מכירים.

גודל השטח: ככל שגודל הדירה שלכם או העסק גדולים יותר כך גם המחיר יעלה, זה ידרוש מאיתנו לטפל בשטח גדול יותר ולהשתמש ביותר חומרים וגם ייצור לנו יותר עבודה ולכן תהיה עלייה במחיר.

שעת השירות: אם תזמינו מדביר בשעת לילה מאוחרת מחוץ לשעות השירות הרגילות גם כן תחוו עלייה במחיר כי תדרשו בעצם לקבל שירות מיוחד שידרוש מאיתנו חברות ההדברה הרבה מאמץ כדי לבצע את העבודה.

אם תרצו לקרוא יותר אודות הדברה בפתח תקווה מחירים אתם מוזמנים להיכנס לכתבה הדברה ירוקה מחיר ולקבל הצעות מחיר מדויקות יותר.

הדברה בפתח תקווה המלצות

מחפשים חברת הדברה מומלצת בפתח תקווה? הגעתם למקום הנכון, חברת מדבירייטינג הוקמה בעיר פתח תקווה והיא מאגדת בתוכה את החברות המנוסות והגדולות בתחום ההדברה בייחוד בעיר פתח תקווה, אם אתם מחפשים חברת הדברה מומלצת בעיר בוודאי חיפשתם אחר הדברה בפתח תקווה המלצות והגעתם אלינו, אתם בוודאי רוצים לקרוא את ההמלצות על המדבירים שלנו, ראשית ניתן להיכנס לפרופיל של המדבירים בעמוד זה ולקרוא עליהם חוות דעת של לקוחות תושבי העיר, כמובן שיש עוד המלצות רבות מלקוחות שלנו אותם ניתן למצוא בדף הפייסבוק שלנו "מדבירייטינג – דירוג המדבירים של ישראל" או בעמוד המיקומים שלנו "מדביר פתח תקווה".

אם תרצו לקבל מאיתנו מידע על לקוחות ממליצים נוספים תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר ובשמחה נשתף אתכם בהמלצות שלנו מלקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

הדברה בעיר פתח תקווה והסביבה

המדבירים שלנו באתר מדבירייטינג נותנים שירותים בכל אזור המרכז כולו ולא רק בעיר פתח תקווה מה שהופך אותם לחברה שנותנת שירותי הדברה בפתח תקווה והסביבה, אם אתם גרים מסביב לעיר פתח תקווה ולא בתוכה כמובן שתוכלו להזמין שירות מהאתר וליהנות משירות איכותי ומהיר עם תוצאות מוכחות וטובות ומחירים ללא תחרות, המדבירים שלנו נותנים את השירות בכל הסביבה, צפונה לכיוון הרצליה, רעננה ואיזור השרון, דרומה עד לראשון לציון, מוזמנים לחייג עוד היום לקבלת הצעת מחיר הוגנת.

מדביר בפתח תקווה

אם אתם מחפשים מדביר פרטי שיבצע עבורכם שירותי הדברה בעיר פתח תקווה ולא חברת הדברה גדולה בדרך כלל זה יהיה בגלל הסיבות הבאות:

  • אתם רוצים לקבל שירות טוב יותר ולא לדבר עם פקידים או פקידות, אתם רוצים לדבר עם האדם שנמצא ב"ראש הפירמידה".
  • אתם רוצים לקבל מידע מקצועי אמין ממדביר, בדרך כלל האדם שידבר אתכם בחברת הדברה הינו איש מכירות ואינו בעל ידע רב בהדברה.
  • במקרה של בעיה תוכלו לדבר ישירות עם המדביר שביצע את העבודה. אם אתם מחפשים מדביר בפתח תקווה אנו נוכל לתת לכם את השירות האישי והטוב ביותר, אצלנו תדברו ישירות עם האדם שנמצא בראש הפירמידה, תדברו עם מדביר מוסמך עם רישיון הדברה בתוקף, ובמקרה של בעיה כלשהי תוכלו לדבר ישירות עם המדביר שביצע את העבודה.

הדברה בפתח תקווה מחיר

בדרך כלל כאשר אנו פונים לשירותיה של חברת הדברה או מדביר אנו מבקשים לקבל הצעת מחיר ממספר חברות על מנת לראות איזה הצעה הכי משתלמת, כמובן שכל זה ביחס לשירות אותו מציעה כל חברה, כאשר אנו עושים "סקר שוק" בד"כ נחפש בגוגל את המילים "הדברה בפתח תקווה מחיר" כדי לבדוק מה המחיר הממוצע וכמה משלמים רוב האנשים, כדי לדעת שלא יעבדו עלינו ושלא נשלם סתם מחיר מופקע, מומלץ לשים לב שכל חברת הדברה מומלצת בפתח תקווה מציעה שירות אחר, חלק יתנו אחריות יותר ארוכה וחלק אחריות יותר קצרה, חלק ישתמשו בחומרים כימיים ומסוכנים וחלק יבצעו הדברה ירוקה, המחירים אינם הדבר היחיד אותו צריך לקחת בחשבון כשאנו בוחרים בחברת הדברה.

הדברה בפ"ת כתובת

אם אנחנו מתגוררים בעיר בפתח תקווה ונרצה להזמין מדביר שיבצע אצלנו בדירה הדברת מזיקים של תיקנים או נמלים או כל שירות אחר שנרצה לבצע על ידי חברת הדברה אנו נרצה לדעת בוודאות שהמדביר מספק שירות בעיר שלנו, כך נוכל לדעת שרוב תשומת הלב שלו בעיר שלנו וכך נוכל לדעת שהוא יוכל לתת לנו את השירות והמחירים הטובים ביותר שיש לה להציע.

הדברה בפ"ת טלפון

אם אתם מחפשים אחר מספר טלפון של חברת הדברה בפ"ת תמיד תוכלו ליצור קשר עם המדבירים שלנו שזמינים 24/7, ניתן למצוא את מספר הטלפון שלהם בראש העמוד, אפשר לחייג בלחיצה על כפתור החיוג דרך הנייד או לחייג למספר המופיע על ידי הקלדה שלו במכשיר הטלפון.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה