סוגי הדברה

המדבירים באתר יודעים לבצע את כל סוגי ההדברה

המדבירים באתר מדבירייטינג יודעים לבצע שירותי הדברה רבים ולהתאים בכל עבודה את סוג ההדברה לבעיה, בחירת סוג ההדברה הינו קריטי במקרים רבים, לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו והוא עלול להשפיע במידה כזו או אחרת על אופי ההתנהלות באזור ההדברה.

כאשר מדובר בהדברה לעסק מזון יש להתנהל באופן מסוים וכאשר מדובר בהדברה לדירה יש להתנהל באופן אחר, גם כאשר יש תינוקות או בעלי חיים בדירה יש להתנהג בצורה שונה.

לפניכם הסבר מפורט על סוגי ההדברה הקיימים בשוק:

הדברה ביולוגית – הדברה זו כוללת שימוש ביצורים חיים על מנת לחסל יצורים אחרים, לדוגמה שימוש בדגי גמבוזיה שידועים בכך שהם אוכלים דגי יתושים לצורך הדברת יתושים באזורים מסוימים. היתרון בשיטה הזאת שהיא אינה מצריכה מאיתנו להשתמש ברעל, החיסרון הוא שבמקרים רבים לא כדאי או לא יעיל להשתמש בה.

הדברה כימית – סוג הדברה זו כולל שימוש בחומרים רעילים וחזקים מאוד לצורך הדברת מזיקים, הדברה זו נחשבת אפקטיבית מאוד ובעלת תוצאות הצלחה גבוהות במיוחד, מצד שני היא גורמת לנו להשתמש ברעלים חזקים מאוד – דבר שמעכב את החזרה לדירה לכ-24 שעות לאחר ביצוע ההדברה, בנוסף הדברה זו מסוכנת ועלולה לפגוע בבריאות האדם.

הדברה ירוקה – שיטה זו נחשבת לשיטה היעילה ביותר כיום, היא כוללת שימוש בחומרים שהופקו מהטבע [צמחים], לחומרים אלו רמת רעילות נמוכה מאוד לבני האדם ולמרות זאת ההדברה עובדת מצוין נגד מזיקים, בנוסף זמן הכניסה לבית לאחר הריסוס הינו בין 1-2 שעות בלבד. החיסרון היחיד בשימוש בשיטה זו הוא שלא ניתן ליישם אותה כנגד כל סוגי המזיקים.

הדברה אלקטרונית – בשיטת הדברה אלקטרונית משתמשים בדרך כלל לצורך הרחקת יונים, בשיטה זו אנו משתמשים במכשיר אלקטרוני שמפיק גלי קול שגורמים למזיקים לחוש סכנה ובכך הם מתרחקים מהאזור.

איוד בגז – הדברה באיוד עושים בדרך כלל כאשר צריך להדביר רהיט כלשהו הנגוע במזיקים, את הרהיט לוקחים למחסן אטום המיועד לביצוע פעולות הדברה, שמים את הרהיט בתוך המחסן הסגור ובפנים משחררים גז רעיל, לאחר כשבוע ניתן להוציא את הרהיט משם כשהוא נקי ממזיקים.

הדברה אורגנית – כאשר משתמשים במושג הדברה אורגנית מתכוונים בעצם שימושו למושג "הדברה ירוקה" לכן אין סוג הדברה נוסף הנקרא כך.