הרחקת עטלפים

בעלי המקצוע באתר מבצעים הרחקת עטלפים בפריסה ארצית

בעלי המקצוע אתר מדבירייטינג מתמחים בביצוע הרחקת עטלפים לצמיתות על ידי שימוש במכשור ובציוד המתקדם ביותר, בעלי המקצוע מתחייבים ללקוחותינו בכתב כי העטלפים לא יחזרו, ואם כן? הם יבצעו כל מה שצריך ללא עלות נוספת על מנת להבטיח שקט ללקוחותינו, בעקבות השירות המקצועי, היחס ההוגן והמחירים הנוחים, צברנו קהל לקוחות אדיר שממליץ על האתר שלנו בכל רחבי הארץ בכל הנוגע להרחקת עטלפים, כמו כן ניתן לראות את חוות הדעת שקיבל כל מרחיק עטלפים המופיע באתר.

נותן שירות מהיר, אדיב ומקצועי. חשוב לי להצליח ולמצוא פתרון לכל תקלה של הלקוח שלי, אני עושה את מירב המאמצים בכדי שכל הלקוחות שלי אכן יהיו מרוצים.

כמות חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
9.75
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.5
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
לצפייה במידע חשוב על שירות העסק לחצו כאן
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.5
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

נותן שירות מהיר, אדיב ומקצועי. חשוב לי להצליח ולמצוא פתרון לכל תקלה של הלקוח שלי, אני עושה את מירב המאמצים בכדי שכל הלקוחות שלי אכן יהיו מרוצים.

הרחקת עטלפים

אני מרחיק עטלפים באמצעות שימוש במכשירים אולטראוסוניים, בחלק מהמקרים ניתן להשתמש גם בפסי חישמול. השירות אצלנו הוא מעל לכל, אנו מתחייבים להצלחה בתהליך הרחקת העטלפים ולמחירים הוגנים.

הרחקת עטלפים נעשית בעיקר על ידי שימוש בהדברה אלקטרונית או ביצירת חוסר תנאים לקיומם של העטלפים כמו גיזום העצים עליהם הם רובצים, הרחקת עטלפים הינה פעולה שדורשת חשיבה, ידע רב וניסיון בתחום, קראו את המאמר הבא שנכתב במיוחד עבורכם ומסביר על התהליך:

דוגמאות לעבודות הרחקת עטלפים שהוזמנו דרך האתר

אופי הבעיה תיאור אודות פעולת ההדברה המחיר שגבה מרחיק עטלפים מהלקוח
הרחקת עטלפים מבית פרטי בסביון העבודה בוצעה באמצעות התקנה של 25 מכשירים סביב הבית. 21,000 ₪
הרחקה של עטלפים מחצר בניין העבודה בוצעה באמצעות התקנה של 3 מכשירים סביב הבניין. 3,500 ₪
הרחקה של עטלפים מבית קרקע בירושלים בעל המקצוע התקין 11 מכשירים ב-2 פאות הבית ובכך פתר את הבעיה. 9,500 ₪
הרחקת עטלפים ממבנה משרדים ברעננה מרחיק העטלפים התקין 52 מכשירים ובכך פתר את הבעיה לצמיתות. 39,000 ₪

איך להרחיק את העטלפים ביעילות

ישנם שיטות שונות ומגוונות להרחיק את העטלפים, בעלי המקצוע באתר משתמשים בשיטת המכשירים האולטרא-סונים, מכשירים אלו מפיקים תדרי קול שגורמים להרחקת העטלפים לצמיתות. המכשיר המדובר מתחבר לחשמל על מנת להפיק את הקולות, הוא יודע להפיק קולות בחלל אחד בלבד, לכן במקרים רבים נדרשת התקנה של יותר ממכשיר אחד.

סוגי העטלפים בישראל

בישראל ישנם 33 מיני עטלפים, ישנו אחד יוצא דופן והוא עטלף הפירות המצוי והנפוץ שכולנו מכירים, השאר הם עטלפים אוכלי חרקים. לפניכם בטבלה מנינו חלק מהעטלפים הנפוצים ביותר בארץ כולל הסבר מפורט עליהם:

סוג העטלף תיאור ומידע על העטלף ממה הוא ניזון
הדברת עטלף פירות מצוי עטלף זה דומה בפניו לשועל, צבעו של העטלף הינו אפור-חום אך הגוונים עשויים להשתנות בהתאם לאזור המחיה, הכנפיים כהות יותר מהגוף. מין זה ניזון מפירות בשלים.
הרחקת עטלף פרספון מצוי האף שלו עולה כלפי מעלה ונראה כמו פרסה של סוס, בשל צורת אפו קיבל את השם פרספון, עטלף זה הוא בעל שיניים חדות ונחשב לתוקפני. ניזון מחרקים ממשפחת הזבובאים, יתושים חיפושיות וגם עשים.
עטלף אשף מצוי אשף מצוי הוא עטלף בעל זנב קצר, צבעו אפור והוא הולך היטב על הקרקע לעומת עטלפים אחרים. הוא צד חרקים שונים כדוגמת עשים.
הרחקת עטלף נשפון מצוי סוג עטלף זה נמצא בסכנת הכחדה בישראל, הוא שוכן במערות בעיקר ולכן בשנת החורף של העטלפים ישנם מערות שסגורות לכניסת מבקרים. ניזון בעיקר מחיפושיות, צרצרים וחרקים נוספים.

הרחקת עטלפי פירות

עטלפי פירות בדרך כלל יקימו את המושבות שלהם בקרבת עצי פרי, בערך כ30-40 מטרים בממוצע ממרחק המושבה עד למושבות העצים כך שהעטלפים לא יצטרכו לעוף הרבה על מנת להשיג מזון, את המושבות הם מקימים בעליות גג, בחניונים תת קרקעיים ובמקומות סגורים נוספים.

נגד עטלפי הפירות נהוג ליישם את שיטת ההרחקה באמצעות הדברה אלקטרונית אך במקרים רבים ניתן להרחיקם גם ע"י גיזום העצים והריסה של מקור המזון של המושבה ובכך לגרום להם להקים אותה הרחק מאזור מגורינו.

הרחקת עטלפים מהגינה

אם אתם מחפשים מדביר שיבצע הרחקת עטלפים מהגינה שלכם הגעתם למקום הנכון, כשמדובר בעטלפים שנמצאים ומקננים בגינות בדרך כלל מדובר שוב בעטלפי הפירות, באותן הגינות בדרך כלל יש פירות בשלים אותם העטלפים מזהים בקלות ומקננים בקרבתם, הגינה שלכם משמשת להם כמקור מזון זמין במיוחד שמתחדש ופעיל לאורך זמן.

הרחקת עטלפים מהגינה תיעשה בדרך כלל על ידי שימוש במכשירים אלקטרונים שמפיצים גלי קול וגורמים לעטלפים להסתלק מאזור הגינה, אותם המכשירים משמיעים קולות סכנה שהוקלטו על ידי עטלפים אחרים ובכך העטלפים שנמצאים באזור הגינה ושומעים את קולות הסכנה נמלטים משם בהקדם.

המלצות על מרחיק עטלפים

כדאי מאוד לחפש חברה שמבצעת הרחקת עטלפים ובעלת המלצות רבות בנושא, כשמדובר בהרחקת עטלפים מדובר בפעולה שדורשת הרבה מאוד ידע, ניסיון ומיומנות וכמובן שחוות דעת בנושא יגרמו לכם להבין האם החברה שאיתה אתם מעוניינים לעבוד היא אכן כזאת.

למרחקי העטלפים שלנו באתר מאות המלצות על ידי המון לקוחות אמיתיים בדיוק כמוכם שהזמינו שירות מהם דרך האתר בעבר ובהחלט היו מרוצים, ניתן להיכנס לפרופיל המשתמשים באתר כדי לצפות בחוות הדעת הללו.

הרחקת עטלפים מחיר

המחיר עבור הטיפול בעטלפים משתנה ותלוי בגודל השטח שבו יש לטפל, באופי השטח, כמה קרוב או רחוק מקום המושבה של העטלפים משטחכם.

ישנם סוגים שונים של מכשירים אלקטרוניים מפיצי קול, חלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות, חלקם משמיעים את קולם למרחק רב וחלקם למרחק קצר יותר ולכן השינויים בתמחור העבודה.

המחיר הממוצע עבור טיפול יסודי ומקצועי במפגע עטלפים ינוע סביב 1000-1500 ש"ח למכשיר, טיפול שייתן מענה אמיתי לבעיה ויפתור אותה אחת ולתמיד.

למידע נוסף אודות המחירים ניתן לעיין במחירון הדברה.

שאלות נפוצות

איך ההרחקה של העטלפים מתבצעת?

ההרחקה של העטלפים מתבצעת ע"י שימוש במכשירים אולטרא-סוניים, המכשירים מפיקים קולות שגורמות לעטלפים להתרחק לצמיתות ולא להתקרב לשטח המכשירים כלל וכלל.

למה כדאי להזמין הרחקת עטלפים רק דרך מדבירייטינג?

בעלי המקצוע באתר נמצאים תחת פיקוח שלנו ומחוייבים לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר בעבודה שהמחיר שלה הוא גבוה זה חשוב פי כמה שיהיה מי שיעמוד מאחוריכם במקרה של חילוקי דעות מול בעל המקצוע.

כמה עולה הרחקת עטלפים?

המחיר ההתחלתי עבור הרחקה של עטלפים הוא 249 ש"ח – זה בעבור לכידה של עטלף בודד משטח סגור או התקנה של מכשיר פשוט, אם נדרש לטפל במפגע עטלפים יש להשתמש במכשירים אולטרא-סוניים, המחיר ההתחלתי הינו 1000 ש"ח עבור מכשיר כולל התקנה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה