הדברה באשקלון

הדברה באשקלון מזמינים מאתר מדבירייטינג ע"י המדבירים המומלצים שלנו

מחפשים אחר חברת הדברה באשקלון? אנו בחברת מדבירייטינג נעזור לכם למצוא את המדבירים המומלצים בעיר, בזכות נשירות יוצא הדופן שאנחנו מספקים צברנו קהל לקוחות רב ומגוון בעיר, המדבירים שלנו מספקים אחריות בכתב עבור פתרון בעיית המזיקים, תעודת אחריות זאת מעניקה ללקוחות שקט נפשי, הלקוחות יודעים שברגע ששכרו את השירות כל הטיפול במזיקים יהיה על אחריותינו הבלעדית והם לא יצטרכו "לשבור את הראש" אפילו לא לרגע אחד, ואם המזיקים חזרו? המדביר יחזור לטפל שוב בבעיה ללא כל תשלום נוסף.

יהונתן כהן
ספק מאומת

אני מתעסק בהדברה כבר משנת 2014, אני שם דגש על שירות טוב, על המקצועיות שלי ולשדר אמינות ללקוח. הדבר שעומד לנגד עיני הוא שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.

חוות דעת
24
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

אני עושה עבודה יסודית, אני אדם אמין וישר ומתפרנס מבלי לקרוע את הכיס של הלקוחות, בנוסף אני עובד בצורה בטיחותית.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

אם אני גר באשקלון, למתי אפשר יהיה להגיע אלי להדברה?

מדביר באשקלון שמפורסם באתר לעתים יוכל להגיע אפילו מהיום להיום (אם תתקשרו לפני השעה 14:00), אם לא אז למחרת בוודאי שיהיה אפשר למצוא מדביר פנוי.

איזה שירותי הדברה אתם מספקים באמצעות האתר?

ניתן למצוא באתר את כל שירותי ההדברה, כולל הדברת תיקנים, נמלים, ואפילו עכברים.

בחודש יוני האחרון אושר תקציב היקף ידיים לעיריית אשקלון, דבר אשר יחולל מהפכה בתחומים שונים לרבות חינוך, תחבורה , תיירות ורצועות החוף אשר מושכת אליה תיירים רבים. העיר אשקלון עומדת בפני מהפכה ועל מנת להמשיך את המהפכה, חשוב ביותר לדאוג לנושא הדברה באשקלון באמצעות חברת הדברה.

פעולות הדברה בעיר אשקלון שביצענו לאחרונה

המדבירים שלנו מבצעים פעולות הדברה מגוונות באשקלון, השירות ניתן למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, בטבלה שלפינכם ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה ברחבי העיר, כולל פירוט אודות השירות שניתן והמחיר שגבינו מהלקוח:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בעשבים שוטים בחניון של בניין באשקלוןהמדביר ביצע הדברה נגד עשבים על ידי ריסוס חומר הדברה שמחסל את העשבים מהשורש.650 ₪
טיפול נמלים בשישהמדביר טיפל בנמלים שבשיש במטבח על ידי מריחת פיתיונות ג'ל בפינות השיש.350 ₪
טיפול בג'וקים בעליית גגהמדביר ביצע הדברה נגד ג'וקים על ידי ריסוס חומר הדברה מתאים בכל עליית הגג.300 ₪
טיפול נגד נמלי אש באשקלוןהמדביר ביצע הדברת נמלי אש בגינה, הוא פיזר גרגירים מורעלים בכל שטח הגינה שחיסלו את הנמלים במהירות.450 ₪
טיפול נגד עשים בעסק באשקלוןהמדביר טיפל בעשים בעסק על ידי הדבקה של מלכודות פורומון בנקודות אסטרטגיות בעסק וביצוע ריסוס נגד העשים.450 ₪
טיפול במכרסים בבית ספר באשקלוןהמדביר טיפל במכרסמים בכל סביבת בית הספר על ידי שימוש במלכודות וברעלים מסביב לכל שטח בית הספר.550 ₪
הדברת מזיקים בשטח בית פרטישלחנו מדביר מומלץ שעשה הדברה נגד המזיקים על ידי ריסוס חומר הדברה מתאים בכל שטח הבית, בחצרות ובביובים.700 ₪

הדברה בבתי הספר באשקלון

מערכת החינוך באשקלון עומדת לעבור מהפכה של ממש בשל אישור התקציב, דבר אשר יבוא לידי ביטוי בשדרוג ושיפור מערכת החינוך בעיר. על מנת לשדרג את מערכת החינוך יש לדאוג כי התלמידים יסתובבו בבית הספר ללא כל חשש מפני היתקלות עם מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים. הדברה בבית הספר תעשה באישור המורים ורק לאחר שהתלמידים עוזבים את המקום על מנת לא לפגוע בבריאותם בשל השימוש בחומרי ההדברה השונים.

הדברת עכברים למשל כוללת הנחת פיתיונות עם רעל ולכן אין לסכן את ציבור התלמידים אלא לבצע את ההדברה בשעות בהן לא מתקיימת פעילות בבית הספר. רגע לפני ההדברה, על צוות המדבירים להעניק הסברים מקיפים לגבי השימוש בחומרי ההדברה השונים על מנת שהמורים יוכלו להיערך בהתאם ולדעת בדיוק באילו חומרים נעשה שימוש.

הדברה במסעדות באשקלון

לצד בתי ספר העיר אשקלון מפורסמת גם ברצועת החוף המרהיבה שלה ובה ניתן למצוא לא מעט מסעדות ובתי קפה שונים אשר התושבים נהנים לשבת שעות רבות. על מנת שהתושבים ירגישו בנוח יש חשיבות רבה לבצע הדברה באשקלון במסעדות ובבתי הקפה למען נוחיות הציבור.

הדברת תיקנים בבתי קפה תעשה תוך התמקדות על הביובים- הדברה בביוב תעשה על ידי פתיחה של הביוב ושימוש בחומרי הדברה שונים לרבות deltamethrin וחומרים אחרים הנחשבים חזקים מספיק על מנת למנוע את התפתחות התיקנים. המדביר יבצע ריסוס הן בביוב והן באזורים הנגועים לטובת סביבה נעימה יותר ללא מזיקים.

בחירת שיטת הדברה בעיר אשקלון בהתאם למזיקים

כיום קיימות שיטות הדברה שונות בין אם מדובר על הדברה כימית, הדברה ירוקה או הדברה אורגנית– לכל אחת מהשיטות השונות יש יתרונות וחסרונות אשר יש להביא בחשבון. על כן, חברת הדברה באשקלון תביא בחשבון את השיטות השונות ותבחר את השיטה המתאימה ביותר בהתאם לסוג המזיק. שימו לב, לא לכל מזיק יש את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

במקרה של תיקנים למשל, ניתן לעשות שימוש הן בהדברה ירוקה אשר מקורה בתמציות המופקות מצמחים ללא חומרים רעילים או בהדברה כימית.  כך או אחרת, ההחלטה צריכה להיות בהתאם למערכת השיקולים של חברת ההדברה.

הזמנת חברת הדברה באשקלון במחיר משתלם

חיפוש אחר חברת הדברה צריך לכלול בין היתר גם את סוגיית המחיר. ההמלצה היא לקבל מספר הצעות מחיר ואז לבחון את ההצעות בקפידה. שימו לב, חברה אשר מציעה לכם הצעה זולה מדי, ייתכן והיא אינה החברה המתאימה – על שירות כמו הדברה צריך לעיתים לשלם קצת יותר ולקבל תוצאה איכותית אשר תחזיק מעמד לאורך זמן רב. בשיחת הטלפון המקדימה עם חברת ההדברה ההמלצה היא לבקש מהם מחירון על מנת להיערך בהתאם.

מתלבטים? קראו עלינו המלצות

במידה וקיימת התלבטות באשר לבחירת החברה לצורך ביצוע הדברה באשקלון, טוב שיש לקוחות קודמים אשר ניתן להתייעץ עימם. התייעצות עם לקוחות קודמים תאפשר לדעת האם מדובר בחברה מקצועית אשר מספקת הסבר מקיף לגבי ההדברה – מה יש לעשות לפני ואחרי ההדברה ומתי אפשר לחזור לבית או לעסק.  כל אותן שאלות עשויות להעיד על החברה ולכן חשוב מאד לדעת מי עומד מאחורי חברת ההדברה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה