הדברה בעפולה

המדבירים שלנו באתר מוסמכים לבצע הדברה בעפולה

מחפשים אחר חברת הדברה בעפולה? הגעתם בדיוק למקום הנכון, המדבירים שלנו במדבירייטינג עזרו כבר למאות לקוחות בעפולה והסביבה, המדבירים שלנו מספקים את השירות הטוב ביותר ותעודת אחריות בסיום כל העבודה, האחריות מקנה ללקוחותינו שקט נפשי לאורך זמן רב ומשאירה למדבירים את ההתעסקות בכל נושא המזיקים, אתם יכולים לקרוא על המדבירים באתר מאות המלצות שחלקן נכתבו על ידי תושבי עפולה.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
65
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.94
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
58
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
18
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.67
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.6
יחס\שירות
9.9

אני עושה את העבודה בצורה בטיחותית, אני מספק אחריות על העבודה וחוזר אם צריך להגיע ללקוח לשביעות רצונו.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

כמה תעלה הזמנת מדביר בעפולה?

המחיר תלוי בגודל הדירה ובסוג החרק אותו תרצו להדביר, רוב ההדברות בעיר עפולה נעות בין מחירים של 250-350 בממוצע, עם זאת ישנן הדברות יקרות יותר כאשר מדובר בבתים גדולים מהסטנדרט או בבעיות מורכבות מהרגיל.

למה כדאי להזמין מדביר מאתר מדבירייטינג?

הצוות שלנו מפקח על המדבירים בסיום כל עבודה שהם מבצעים, אנחנו בודקים שהעבודה נעשה עם החומרים האיכותיים ביותר ושהמדביר עמד בזמנים, בנוסף אנחנו בודקים שהמדביר היה אדיב וגם גבה מחיר הוגן. זה אומר שכל המדבירים שלנו מספקים את השירות ה"דה בסט" ללקוחות האתר.

פעולת הדברה בעפולה מתרחשת כתוצאה מהמודעות של תושבים רבים לנושא ומהעובדה שהמזיקים השונים תוקפים את הבתים בפתאומיות בעיקר בחודשי הקיץ, תיקנים ונמלים בעיקר מוצאים את הדרך די בקלות להגיע אל תוך הדירות והחצרות ולגרום למטרד בקרב האנשים החיים בעיר עפולה, בכדי להיפטר מהמזיקים נהוג להזמין שירותי הדברה של חברת הדברה מוסמכת.

המזיקים הנפוצים ביותר בעפולה ונזקיהם

כידוע בעיר עפולה ישנם מזיקים שונים, חלקם נפוצים יותר וחלקם נפוצים פחות אך המכנה המשותף בין כולם הוא שהם דורשים התערבות של מדביר בעפולה, לפניכם טבלה שמספרת על המזיקים השונים ונזקיהם וגם על פעולות ההדברה שיש לבצע כנגדם.

המזיקים הנפוצים בעפולהנזקיהם של המזיקיםאיך מדביר מומלץ בעפולה יטפל במזיקים
תיקן אמריקאיתיקן אמריקאי חי בביוב ולכן עשוי להעביר מחלות לבני האדם, מעבר לזה הוא גורם למטרד רב לבני אדם.הדברת תיקן אמריקאי תיעשה על ידי שימוש בחומר ריסוס נגד תיקנים אשר אותו יש לרסס בפינות הבית.
תיקן גרמניהתיקן הגרמני גורם לאי נעימות רבה כאשר הוא בדרך כלל נכנס למסעדות ובתי קפה בעיר עפולה.טיפול בתיקנים גרמניים נעשים על ידי שימוש בריסוס נגד התיקנים וגם בשימוש בפיתיונות ג'ל כנגדם.
נמליםהנמלים לא מזיקות כלל לבני האדם אבל גם במקרה זה אנחנו נעדיף לא נראות נמלים מטיילות לנו על השיש.בשביל לטפל בנמלים יש לחסל את קן הנמלים על ידי ריסוסו והשמדתו.
כיני יוניםכיני יונים עוקצות את האדם בחיפוש אחר דם זמין.בכדי לחסל את כיני היונים יש להשתמש בחומר המיועד לטיפול בהם, את חומר הריסוס יש להתיז במקום בו הכינים נמצאים.
פסוקאיםפסוקאים גורמים למטרד רב, הם נמצאים בכל מקום ועשויים להימצא אפילו על שולחנות האוכל שלנו. בנוסף הפסוקאים יכולים לגרום נזק לספרים ודפים בכף שהם מכרסמים אותם.בכדי לפתור בעיית פסוקאים בדירה בעפולה יש לרסס את כל קירות הבית מכיוון שהפסוקאים הולכים בין היתר על הקירות ובמקומות מאובקים.
נמלת האשנמלת האש עוקצת את בני האדם וגורמת לאדמומיות וגירודים בעור.כמו בטיפול בנמלים גם כאן צריך להשמיד את הקן, הקן של נמלת האש אינו בולט לכן יש להשתמש בפיתיונות גרגירים כנגד הנמלים.
הדברת צרעותהצרעות מסוכנות בהחלט ועקיצתן מסוכנת לבני אדם, במיוחד לאלו האלרגיים לעקיצות.על מנת לחסל צרעות בדירה בעפולה יש לרסס את הקן ולהשמיד אותו, לאחר מכן יש להוציא את הקן ולסלק אותו.
עשיםעש הבגד גורם לנזק בבגדים כאשר הוא עושה חורים בבגדים, עש המזון עשוי להתרבות לנו בתוך שקיות מזון שבמטבח.כנגד העשים אנו נשתמש במלכודות פורומון, הפורומון זהו ריח שמושך את העשים והמלכודת מדביקה אותם ומחסלת אותם.
דבוריםהדבורים בד"כ נחמדות אך גם הן מסוגלות לעקוץ אותנו.בדרך כלל אנו לא נחסל מיד את הדבורים ונבדוק אפשרות להרחיק אותם מהאזור בו הם נמצאים ומפריעים לנו.
עכבישיםעכבישים משאירים אחריהם קורי עכביש וגורמים לחוסר נעימות, בנוסף ישנם עכבישים ארסיים.נשתמש בחומר מיועד כנגד עכבישים בעפולה, את החומר נרסס בפינות התקרה ובפינות הרצפה.
יוניםהיונים מעבירות מחלות ומלכלכות את השטח בו הן חיות.מרחיק יונים מומלץ בעפולה יבצע התקנה של דוקרנים או רשתות למניעת יונים.

מתי כדאי להזמין הדברה בעפולה

השאלה מתי כדאי להזמין הדברה בעפולה, התשובה היא לפני עונת הקיץ במסגרת העונה הטמפרטורות מתחילות לעלות והמזיקים מתחילים לצאת ממקומות המסתור שלהם והם יוצאים עמידים יותר. מדובר בשלב חשוב בו כדאי לבצע הדברה בעיר. ככל שהקיץ יתקדם יותר ויותר מזיקים יהיו בביתכם, כאשר חלקם עשויים להיות מסוכנים ולכן לא כדאי לקחת את הסיכון ולבצע הדברה באמצעות חברת הדברה מקצועית.

חברת הדברה תבחר את סוג ההדברה בהתאם למזיקים

טרם ביצוע הדברה בעפולה חברת הדברה תזהה את סוג המזיקים על מנת להתאים להם את סוג ההדברה המתאים, שכן לא מדובר בחומר אחד באמצעותו מדבירים את המזיקים אלא מתבצעת התאמה בהתאם למזיקים. כך לדוגמה הדברת נמלים תתבצע באמצעות הנחת פיתיונות שונים אותם המדבירים יתאימו בהתאם לסוג הנמלה ומיקומה.

כאשר מדובר על הדברת תיקנים, הרי חברת ההדברה תבחין בין סוגי התיקנים השונים. כאשר מדובר על תיקן אמריקאי המגיע מהביוב, חברת ההדברה תדאג לביצוע הדברת הביובים באמצעות חומר אשר יחזיק מעמד לאורך זמן רב.

מה חשוב לבחון בעת הזמנת חברת הדברה

רגע לפני הזמנת הדברה בעפולה, על חברת ההדברה לבצע פעולות ניטור לזיהוי המזיקים וכמובן להחזיק בכל הרישיונות הדרושים לביצוע העבודה, לרבות רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה. מדבירים מקצועיים ובעל ניסיון רב יעשו שימוש בחומרים המותרים לשימוש. יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תעניק אחריות על ביצוע ההדברה ובמידת הצורך תגיע שוב לביצוע הדברה.

כמה זמן יש לשהות מחוץ לבית בעת ההדברה

הדברה בעפולה תכלול את שיטת ההדברה המתאימה ביותר בהתאם לבחינת השטח וכך יקבע זמן היציאה מהבית. יש לציין כי גם כאשר מדובר על הדברה כימית, כיום אין צורך לצאת מהבית ליום שלם אלא ניתן לשהות מחוץ לבית למשך זמן של שעה ולאחר מכן לחזור. בעת ביצוע הדברה באמצעות שימוש בחומרים כימיים לא ניתן לדווח כיום על ריח ולכן אין לחשוש ולבחור בסוג הדברה הנ"ל.

מה לעשות לאחר ביצוע ההדברה

חברת הדברה בעפולה תדאג לצייד את קהל הלקוחות שלה בכל המידע הדרוש לאחר ביצוע ההדברה כמו למשל מה יש לעשות בנוגע לניקיון הבית והאם יש צורך לפנות ריהוט לפני ביצוע ההדברה. בעבר קרו מקרים לא נעימים במסגרתם חברת הדברה לא העניקה הסברים מפורטים לאנשים אשר ביקשו לבצע הדברה והתוצאה הייתה נזק משמעותי.

גיליתם פרעושים בבית? מה אפשר לעשות

קיימים מספר סוגים של פרעושים כגון האדם, החתול והחולדה . מבין הסוגים השונים, פרעוש החתול נחשב פופולרי ביותר והוא בעל רגליים אחוריות גדולות, דבר אשר מקנה לו יכולות ניטור מרשימות. לרוב המקרים בעת גילוי פרעושים בבית הטיפול יתחיל בבעל החיים ובעת הטיפול בעל החיים יורחק מהדירה ויחזור אליה רק בסיום ההדברה.

הדברת פרעושים תכלול טיפול מקיף במקום הנגוע בו התגלו הפרעושים באמצעות הדברה מקיפה של כל השטח בתוך הבית ומחוץ לבית.  חומר ההדברה אשר יעשה בו שימוש יכלול IGR, כאשר במידה ויש חצר בבית, כדאי להקפיד על ניקיון הגינה מעלים ועשבים לפני פעולת ההדברה.

הדברה מקצועית זה לא משחק ילדים

הדברה בעפולה צריכה להתבצע רק על ידי חברת הדברה מקצועית כי אין מדובר במשחק ילדים אלא בפעולה הדורשת אבחון ותוכנית פעולה מקיפה על מנת להיפטר מהמזיקים השונים.  רק באמצעות חברת הדברה מקצועית תוכלו לישון בשקט בידיעה כי הבית שלכם נקי ממזיקים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה