הרחקת יונים בעפולה

הרחקת יונים בעפולה ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

סובלים ממטרד היונים באזור הבית או העסק? לנו באתר מדבירייטינג יש את הפתרון בשבילכם! הרחקת יונים בעפולה במהירות וביעילות, מרחיקי היונים שלנו משתמשים בציוד המתקדם והאיכותי ביותר על מנת להרחיק את היונים, הם יודעים להתקין רשתות, דוקרנים ופסי דריכה כנגד היונים ובכך להרחיק אותם, כל זאת במחירים שפויים ועם אחריות בכתב.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
54
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
18
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.67
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.6
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם יש אחריות על הרחקת היונים?

מרחיקי היונים באתר מספקים אחריות מלאה כי היונים לא יחזרו לקנן באזור בו בוצעה העבודה.

איך ההרחקה מתבצעת?

ההרחקה מתבצעת על ידי התקנה של דוקרנים או רשתות ברוב הפעמים, אמצעים אלו מונעים מהיונים גישה למקומות בהם הן מקננות בבית שלכם.

תושבי עפולה סובלים מהרעש והלכלוך של היונים אינם צריכים לחשוש אלא להיעזר בחברה מקצועית בתחום אשר לה ניסיון רב בתחום הרחקת יונים בעפולה באמצעות מגוון שיטות.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד יונים בעפולה

מרחיקי היונים שלנו מבצעים מדי יום עבודות הרחקת יונים בעיר עפולה, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההרחקה שבהם ביצעו ממש בתקופה האחרונה עבור תושבים בעיר, בין אם זה למגזר הפרטי או בין אם זה למגזר העסקי, בנוסף תוכלו לראות גם כן את המחירים שהם גבו מהלקוחות בסיום השירות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בעפולה שבוצעו):

הרחקות יונים שבוצעו בעפולהתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בעפולה
הרחקת יונים ממסתור כביסה בעפולהבוצעה הרחקה של היונים ממסתור הכביסה ע"י התקנת רשת במסתור, בכך נחסמה מהיונים את הכניסה אליו.850 ₪
הרחקת יונים ממעקה של מרפסת בעפולהבוצעה הרחקת יונים מהמרפסת באמצעות התקנת דוקרנים על כל מעקה המרפסת.600 ₪
הרחקת יונים מחומה של בית בעפולהבוצעה הרחקת יונים מהחומה באמצעות התקנת דוקרנים על כל חומת הבית.1,550 ₪
הרחקה של יונים מגג רעפים בעפולהבוצעה הרחקת יונים מגג רעפים באמצעות התקנת פסי דריכה נגד יונים מסביב לכל גג הרעפים.3,600 ₪

אמצעים של הרחקת יונים בעפולה

אמנם יש אפשרות להרחיק את היונים בדרכים עצמאיות ובאמצעות שיטות שונות, אך אין מדובר בשיטות יעילות מספיק לטווח הארוך. אחת השיטות בהן אנשים בוחרים להרחיק את היונים באמצעות הצבת דחלילים בבית- את הדחלילים ניתן להציב על משטחים ישרים וניתן לרכוש את הדחלילים בחנויות השונות.

במידה וברצונכם לקבל שקט נפשי ולא לראות יונים על הגג או על אדן החלון, ההמלצה היא להיעזר בסיוע של חברה מקצועית בתחום אשר עושה שימוש במספר שיטות להרחקת יונים:

התקנת רשתות: התקנת רשתות נחשב לאמצעי אפקטיבי להרחקת יונים וניתן להתקין את הרשת במקומות כמו מסתורי כביסה ובחלונות. הרשת מונעת את הגישה של היונים לבית. בעת ההתקנה של הרשת במקומות גבוהים חברה מקצועית תקפיד לעשות שימוש באביזרי בטיחות במטרה להתקין את הרשת בצורה הטובה ביותר.

דוקרנים: עוד שיטה נוספת להרחקת יונים היא שימוש בדוקרנים. אין מדובר באמצעי הגורם סבל ליונים אלא על אמצעי הרחקה אשר ניתן להתקנה במקומות כמו מרפסות או גגות. התקנת הדוקרנים מתבצעת באמצעות דבק ייחודי אותו פורסים על הדוקרנים ומניחים את הדוקרנים על המשטח הרצוי.

ניקוי לשלשת יונים מהגגות

במסגרת שירות של הרחקת יונים בעפולה חברה מקצועית תדאג גם לניקוי לשלשת היונים מהגגות. קינון מאסיבי של יונים עשוי לפגוע בגגות בצורה של לכלוך רב בגגות הבא לידי ביטוי בנוצות אשר נושרות מהיונים וכן בלשלשת יונים המהווה גורם סיכון לבני האדם. על מנת למזער את הסיכון להידבק במחלה חברה מקצועית תדאג לניקיון של הגג באמצעות מכשור מתקדם אשר מפעיל לחץ מים חזק ובאמצעות המכשיר ניתן לנקות את הלכלוך ואת ההצטברות של הצואה של היונים בצורה מהירה ואיכותית.

המחלות שהיונים מעבירות עשויות לפגוע בבני האדם ולכן אי אפשר לדחות את פעולת הניקיון אלא יש לעשותה בהקדם האפשרי. באמצעות פנייה מוקדמת אל חברה מקצועית ניתן ליהנות משקט נפשי ולא לחשוש מפני המחלות שהיונים מעבירות.

פרמטרים לבחירת חברה מקצועית בתחום הרחקת יונים בעפולה

סובלים מקינון רב של יונים? הרחקת יונים בעפולה תתבצע על ידי חברה מקצועית בתחום ולכן חשוב ביותר לשים דגש על מספר פרמטרים לבחירה:

מקצועיות: חברה מקצועית תקפיד להגיע אליכם לבחון את הבעיה ורק אז להתאים את שיטת ההרחקה האפקטיבית ביותר. כאשר השיטה האפקטיבית ביותר תבחר תוכלו להיות בטוחים כי לא תסבלו מקינון של יונים.

ניסיון: עוד חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון רב בתחום הרחקת יונים, חברה אשר ביצעה בהצלחה רבה הרחקה של יונים במגוון שיטות לטובת קהל לקוחות מרוצים.

אמצעי בטיחות: חברה מקצועית בתחום תקפיד לעבוד עם אמצעי בטיחות מתקדמים במסגרת העבודה. כאשר מדובר על הרחקה של יונים בגובה חברה מקצועית תקפיד על עבודה באמצעות סנפלינג על מנת להגיע למקומות גבוהים.

אחריות: חברה מקצועית תקפיד להעניק לכם אחריות על ביצוע העבודה לתקופה ממושכת ותסביר לכם אודות אמצעי ההרחקה.

התייעצות עם לקוחות קודמים: במסגרת החיפוש אחר חברה מקצועית, חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות קודמים על מנת לקבל חוות דעת. קבלת חוות דעת מטעם לקוחות קודמים תסייע בבחירת חברה מתאימה. יש לשאול על הניסיון, על תודעת השירות  ועל האמינות- האם מדובר בצוות מקצועי אשר ניתן לסמוך עליו לבצע את הפעולה של הרחקת יונים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה