לוכד עכברים בעפולה

לוכד עכברים בעפולה מזמינים מאתר מדבירייטינג

תפסתם את החולדה "על חם" באזור המטבח? ראיתם אותם בחדר או שאתם רואים גללים של עכברים וחולדות בשטח הבית? לנו יש את הפתרון עבורכם! הלוכדים באתר מספקים שירותי לוכד עכברים בעפולה מעכשיו לעכשיו [במידת הצורך], הלוכדים שלנו מתחייבים בפתרון הבעיה, ז"א שהם מתחייבים לסלק בסופו של דבר את החולדה או העכבר שנכנס לבית. כל זאת במחירים הוגנים ביחס למחירים המקובלים ותוך מתן השירות האדיב, הטוב והמקצועי ביותר.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
58
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
18
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.67
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.6
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

כמה מהר יוכל להגיע לוכד בעפולה?

הלוכדים שלנו זמינים בעפולה ולרוב יוכלו להגיע אליכם תוך פחות משעה אחת, לעתים הם יהיו מאוד קרובים אליכם ויוכלו להגיע תוך דקות בודדות.

מה המחיר המומלץ לתשלום ללוכד בעפולה?

המחיר המומץ לתשלום ללוכד באזור עפולה הוא 400-450 ש"ח בשעות העבודה הרגילות ו550-600 ש"ח בשעות הערב והלילה.

במידה וגיליתם עכבר בגינה או  בבית, חשוב ביותר לא להתעלם מכך אלא לקרוא לסיוע של לוכד עכברים בעפולה. אמנם כיום ישנם אמצעי לכידה שונים אשר ניתן לעשות בהם שימוש אך אין תחליף לסיוע של מקצוענים בתחום. לוכד עכברים מקצועי יבחר את שיטת הלכידה המומלצת ביותר בהתאם לתנאי הסביבה במטרה לאפשר לכם לחזור לשגרה ללא מזיקים.

פעולות לכידת עכברים או חולדות שבוצעו בעפולה

הלוכדים המופיעים באתר מדבירייטינג ביצעו כבר מאות\אלפי לכידות עבור תושבים המתגוררים בעיר עפולה. הכנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות לכידת העכברים והחולדות שהם ביצעו ברחבי העיר, כולל פירוט מלא אודות פעולת הלכידה והמחיר שהם גבו מהלקוחות בסיום השירות:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שגבה לוכד בעפולה
לכידה של עכבר בעפולה כולל התקנת תיבות האכלההלכוד לכד עכבר שנכנס לבית קרקע בעפולה, בנוסף הוא הציב תיבות האכלה עם רעלים מסביב לבית על מנת לחסל את אוכלוסיית העכברים שמסביב לשטח הבית.600 ₪
שימוש במלכודות נגד עכבר בעפולהנעשה שימוש במלכודות דבק נגד עכבר שחדר אל תוך דירה והסתתר באזור המטבח, העכבר נלכד במהירות.400 ₪
לכידה של חולדה בעפולה באמצע הלילההלוכד הגיע אל הלקוח בשעה 02:35, לאחר חיפושים רבים הוא איתר את החולדה ולכד אותה.600 ₪
לכידה של חולדה ואטימת חורהלוכד לכד את החולדה במהירות, לאחר מכן הוא אטם חור ממנו החולדה נכנס אל תוך הבית.650 ₪

אילו סוגי עכברים קיימים

לוכד עכברים בעפולה הינו איש מקצוע אשר מומחה בלכידת עכברים מסוגים שונים:

עכבר השדה: עכבר השדה הוא עכבר אשר חי בשדות ופועל שם. העכבר מתאים את הפעולות שלו בהתאם לתנאי המחיה הקיימים באזור השדה. המחילות של העכבר יהיו באדמה ודרך המחילות הוא ייצור דרכי גישה אל מקומות אליהם הוא יכול להגיע.

עכבר מצוי: בניגוד לעכבר השדה, עכבר מצוי חי בסביבה הביתית. שטח הפעילות שלו זה הסביבה הביתית והוא ינסה לאתר ערימות של אשפה וגרוטאות אשר הוא יכול להסתתר בתוכן ומשם הוא יצא לאסוף מזון בשעות הלילה. העכבר יכול לחיות במחסן או בחדר ארונות ולפעול ברדיוס של מספר מטרים בודדים אשר לשם הוא יבחר לברוח במידה והוא חש סכנה.

לכידת עכברים באמצעות מלכודות

לוכד עכברים בעפולה יעשה שימוש במלכודות שונות על מנת ללכוד את העכבר. כיום ניתן להבחין בין מלכודות שונות וכעת נביא פירוט אודות המלכודות:

מלכודת קפיץ: מדובר במלכודת המיועדת ללכידה של עכברים במהירות האפשרית ללא שימוש בחומרים רעילים. המלכודת פועלת בצורה של דריכה כאשר הקפיץ נמתח וברגע בו העכבר נכנס לתוך המלכודת הקפיץ משתחרר והעכבר נלכד בתוך המלכודת. כאשר לוכד עכברים רוצה לעשות שימוש במלכודת מסוג זה הוא יבחר מלכודת גדולה יותר על מנת לא לאפשר לעכבר דרך מילוט.

מלכודת כלוב: מדובר במלכודת הומנית עבור העכבר. המלכודת בנויה בצורה בה העכבר נכנס אל המלכודת ונוגס בפיתון ואז נלכד בתוכה. באמצעות שימוש במלכודת מסוג זה ניתן לשחרר את העכבר לסביבה הטבעית ללא פגיעה בו.

מלכודת דבק: מדובר באמצעי לכידה יעיל עבור עכברים. המלכודת כוללת משטח עליו הלוכד יניח את הפיתיון ויחכה שהעכבר ירוץ אל הפיתיון וידבק במלכודת. בו ברגע שהעכבר נלכד במלכודת הוא יגלה קושי לזוז וכל ניסיון תזוזה יגרום לו רק להידבק יותר למלכודת.

מציאת לוכד עכברים מומלץ בעפולה

איתור לוכד עכברים בעפולה אינה פעולה פשוטה ויש פרמטרים חשובים שכדאי לתת עליהם את הדגש על מנת למצוא את לוכד העכברים הטוב ביותר:

שימוש במלכודת מתאימה: ישנן מספר רב של מלכודות, אך לוכד עכברים מקצועי יבחר לעשות שימוש במלכודת המתאימה ביותר בהתאם לסביבת המחיה של העכבר.

ללא שימוש ברעל: לוכד עכברים מקצועי יבחן את השיטות השונות ללכידה אשר חלקן כוללות הצבת מלכודות ללא רעל.

פינוי פגרים: כאשר יש צורך לעשות שימוש ברעל המוביל למות העכבר, לוכד עכברים מקצועי יבצע פינוי פגרים בצורה מקצועית תוך שימוש בציוד מתקדם על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרה בלי חשש מפני היתקלות בפגרים.

ניסיון: חשוב ביותר לבחור לוכד עכברים מנוסה אשר יבנה תכנית פעולה מתאימה ללכידה של העכבר המבוססת על היכרות עם האופי של העכבר ומקומות המסתור בהם הוא עשוי להסתתר.

אמינות: כדאי לבחור לוכד עכברים אמין אשר יציג בפניכם את שיטות הלכידה השונות תוך בחינת היתרונות והחסרונות במטרה לבחור את שיטת הלכידה הטובה ביותר. כאשר הוא יציג בפניכם מספר אפשרויות, כך תדעו כי מדובר במקצוען אמיתי שאינו מהסס לשתף אתכם בהליך על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ותרגישו בנוח עימו.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה