לוכד נחשים בעפולה

לוכד נחשים בעפולה מומלץ ומקצועי

פגשתם נחש בשטח הבית? אחד השכנים דיווח לכם שראה נחש בחצר שלכם? הלוכדים שלנו כאן כדי לטפל בבעיית הנחשים בדרך הנכונה, הטובה והמקצועית ביותר! דרך אתר מדבירייטינג מזמינים שירותי לוכד נחשים בעפולה כבר שנים רבות, הלוכדים שלנו מגיעים אל לקוחותינו במהירות האפשרית על מנת לתפוס את הנחש לפני שהוא נעלם, חייגו אליהם כבר עכשיו והם בדרך אליכם.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
63
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.94
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

אני אדם רציני, אמין, יש לי מוטיבציה גבוה לעשות כל עבודה עד הסוף כמו שצריך. יש לי ניסיון של 30 שנה בתחום הנחשים והזוחלים. הלקוחות שלי תמיד מרוצים בסיום השירות, אני גובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.78
מחיר
9.2
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין לוכד בעפולה רק מאתר מדבירייטינג?

לוכדי הנחשים שלנו נבדקים ע"י צוות האתר בסיום כל עבודה, אנו מציגים באתר רק לוכדים איכותיים שמציגים יחס לכידה גבוה, כמובן שלכל הלוכדים באתר יש רישיון ללכידת נחשים.

מה המחיר המומלץ לתשלום ללוכד נחשים בעפולה?

המחיר משתנה בהתאם למקום המצאו של הנחש ובהתאם לשעת הזמנת השירות, המחיר עשוי לנוע בין 500-700 ש"ח בממוצע.

בתקופה האחרונה בשל תנופת הבנייה בעיר עפולה ניתן להבחין בריבוי של נחשים באזורי הבנייה. טרם הזמנת לוכד נחשים בעפולה לצורך לכידה, ישנן מספר פעולות אשר ניתן לעשות על מנת להרחיק את הנחשים. ההזמנה של לוכד נחשים תאפשר לכם לדעת כי בוצעה לכידה בצורה מקצועית והנחש לא נמצא באזור וכך לא יהיה לכם שום חשש מפני היתקלות עם נחש.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד נחשים בעפולה

ללוכדי הנחשים של מדבירייטינג ניסיון עשיר בלכידת נחשים בארץ בכלל ובאזור עפולה בפרט, לכן החלטנו להכין טבלה עבורכם גולשי האתר שלנו, בטבלה זאת ניתן לראות חלק מפעולות הלכידה שבוצעו נגד נחשים ברחבי העיר, ניתן לראות בדיוק איך הלוכדים שלנו עשו זאת, תוך כמה זמן הם הגיעו ללקוח שלנו וגם כמה הוא שילם בסיום השירות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בעפולה שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בעפולהתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בחצר בית ספר בעפולהלוכד הנחשים הגיע לבית הספר תוך כ-30 דקות, הוא התחיל בסריקות וחיפושים אחר הנחש, לבסוף הוא מצא אותו וביצע את הלכידה בהצלחה.650 ₪
לכידת נחש בחצר של בית בעפולהלוכד הנחשים הגיע לבית במהירות, ולאחר סריקה קצרה הנחש נלכד.600 ₪
לכידת נחש בשטח פתוח בעפולההלוכד דווח על נחש בשטח באזור עפולה, הוא הגיע במהירות למקום, זיהה את הנחש ולכד אותו במהירות.550 ₪
לכידת נחש בבית פרטי בעפולההנחש חדר לבית מהחצר, הלוכד הגיע במהירות למקום ולכד את הנחש שהתמקם מתחת לספה בסלון הבית.600 ₪

איך תרחיקו נחשים מהמקום

טרם ההזמנה של לוכד נחשים בעפולה ישנן מספר פעולות אשר תוכלו לבצע על מנת להרחיק את הנחש מהאזור. מבין המזיקים השונים, הנחשים מעוררים פחדים רבים ולכן רבים מחפשים דרכים שונות להרחיקם במטרה לא להגיע למצב של היתקלות עימם אשר עשויה להסתיים במקרים מסוימים בנשיכה אשר תחייב קבלת טיפול רפואי.

הימנעו מיצירת מקומות מסתור לנחשים: נחשים אוהבים מקומות מסתור ולכן חשוב ביותר להימנע ממקומות מסתור עבורכם ולארגן את הבית והחוץ בצורה מסודרת. ברגע בו לא יהיו להם מקומות להסתתר הם יבחרו במקום אחר. אם יש לכם פסולת בחצר, הרי זה בדיוק הזמן להשליכה. אם יש לכם מחסן בגינה, הרי רצוי להניח את הציוד על מדפים על מנת למנוע מהנחשים להגיע למקום.

גיזום עשבים: בגינה חשוב ביותר לבצע גיזום עשבים ולהקפיד על דילול הצמחיה על מנת שלא תהיה לנחשים אפשרות להסתתר במקום. בנוסף ניתן לבצע הדברת עשבים שוטים ובכך לחסל את הצמחיה.

איטום: דרך נוספת היא לבצע איטום מקומות אליהם הנחש עשוי להגיע. את האיטום יש לבצע באמצעות יציקה של בטון והנחש יבין כי אין לו כל אפשרות להיכנס למקום וכתוצאה מכך הוא יחפש מקום אחר.

ריסוס מזיקים אחרים: ביצוע ריסוס מזיקים אחרים ירחיק מהמקום את הנחשים. כאשר יבוצע ריסוס נגד מכרסמים והם לא יגיעו למקום, כך הנחשים יחפשו להם מקום אחר להיות בו.

אילו סוגי נחשים לא ארסיים קיימים בישראל

בישראל ניתן למנות מספר סוגים של נחשים לא ארסיים. במסגרת תפקידו של לוכד נחשים בעפולה הוא מבצע לכידה של הנחשים.

זעמן שחור צעיר – מדובר בנחש מהיר במיוחד אשר לו כושר זחילה מהיר. צבע גופו של הנחש הוא חום או אפור, כאשר מעל הגוף מפוזרות נקודות קטנות בגוונים כהים כמו שחור או חום.

זעמן זיתני – סוג זה של נחש נחשב לזריז במיוחד וגופו דק. צבע גופו חום בהיר או חום ירוק, כאשר הראש בצבע אחר לרוב אדום.

מהן הפעולות אשר לוכד נחשים מבצע

הזמנת לוכד נחשים בעפולה מאפשרת לכם להיות בטוחים כי הנחש נלכד ואין לכם כל צורך להיכנס לפאניקה. ישנן מספר פעולות אשר הלוכד מבצע במסגרת עבודתו:

איתור המקום של הנחש: לוכד נחשים מיומן מאתר את מיקומו של הנחש במטרה ללכוד אותו כמה שיותר מהר. לוכד נחשים מבצע סריקה מקיפה במקום על מנת לאתר את מקום הימצאו של הנחש.

לכידה באמצעות מוט ייחודי: את הלכידה הלוכד מבצע באמצעות שימוש במוט ייחודי אשר מטרתו ללכוד את הנחש ולא לאפשר לו לתקוף.

כניסה לשק: לאחר מכן, הלוכד מכניס את הנחש לתוך שק על מנת להשלים את הלכידה.

ללא הריגת הנחש: לאחר הלכידה הלוכד אינו הורג את הנחש אלא מקפיד לשחרר אותו בשמורות טבע.

הסבר מפורט על הלכידה: בבואכם להזמין לוכד נחשים מקצועי אתם זוכים לקבלת הסבר על השלבים השונים. לוכד נחשים בעל ניסיון רב יקפיד להסביר לכם מה הוא עושה בכל שלב ושלב על מנת שתהיו מעודכנים ותהיה לכם האפשרות לדעת באיזה שלב הוא נמצא וכך לבצע מעקב אחר השלבים השונים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה