לוכד נחשים בפתח תקווה

לוכד נחשים בפתח תקווה מומלץ ומקצועי

להיתקל בנחש בשטח הבית זה בוודאי לא מחזה מלבב, אך לאחר שזה קרה עליכם להזמין לוכד נחשים בפתח תקווה, לוכד מומלץ שיגיע מיד וימצא במהירות את הנחש וגם ילכוד אותו. לוכדי הנחשים של מדבירייטינג מתמחים בלכידת נחשים, הלוכדים שלנו מספקים שירות זה לתושבי פתח תקווה כבר מעל עשור, אנו מעסיקים באתר לוכדי נחשים מומחים בעלי רישיון לכידה של רשות הטבע והגנים בלבד.

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

כמות חוות דעת
2
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

כמות חוות דעת
2
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי או בית משותף בפתח תקווה, סביר להניח כי לא ממש תהיו מעוניינים להיתקל בנחשים ולכן חשוב ביותר להזמין לוכד נחשים בפתח תקווה אשר יגיע עם הציוד המתאים במטרה ללכוד את הנחש ולאפשר לכם לחזור לשגרה. הימצאות של נחש בסביבת מגורים נחשבת מפחידה ביותר, בייחוד כאשר מדובר על ילדים קטנים ולכן חשוב ביותר להזעיק איש מקצוע על מנת ללכוד את הנחש.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים בפתח תקווה

הלוכדים באתר מספקים שירותי לכידת נחשים בפריסה ארצית, בין היתר גם לוכד נחשים בפתח תקווה, הלוכדים שלנו מבצעים פעולות לכידה בפתח תקווה כבר מעל לעשור, כשבמהלך תקופה זו הם ביצעו פעולות לכידה מכל הסוגים ברחבי העיר. לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות לכידת הנחשים שבוצעו בפתח תקווה בתקופה האחרונה, אופן הלכידה ומחיר השירות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בפתח תקווה שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בפתח תקווה תיאור העבודה המחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בתוך דירה בפתח תקווה הלוכד הגיע במהירות אל הדירה, הוא זיהה את הנחש במטבח הדירה, הוא הצליח ללכוד אותו במהירות. 550 ₪
לכידת נחש בחצר של בית פרטי בפתח תקווה הלוכד הגיע לחצר הבית, הוא הצליח למצוא את הנחש מאחורי המחסן שבחצר לאחר חיפושים רבים, לאחר מכן הוא הצליח ללכוד אותו. 600 ₪
לכידת נחש בשטח פתוח בפתח תקווה הלוכד המקצועי שלנו הגיע במהירות לאזור המדווח, הוא זיהה את הנחש בשטח ולכד אותו במהירות. 500 ₪
לכידת נחש בלובי בניין משרדים בפתח תקווה דווח לנו על נחש צפע בתוך לובי של בניין, הלוכד הגיע במהירות, זיהה את הנחש ולכד אותו. 650 ₪

לכידה של נחש ארסי בבית

בישראל ניתן למצוא מספר רב של נחשים המחולקים לקבוצות ובין היתר נחשים ארסיים ונחשים שאינם ארסיים. פגישה עם נחשים בין אם מדובר בנחשים ארסיים או לא אינה חוויה נעימה העשויה לעורר חששות ופחדים מפני הכשה אפשרית של הנחש.

אם אתם חוששים כי מדובר בנחש ארסי, הרי חשוב ביותר לקרוא לאיש מקצוע כדוגמת לוכד נחשים בפתח תקווה אשר יהיה ביכולתו לבצע את הלכידה תוך אבחון של סוג הנחש. לכם את הניסיון להתמודד עם נחש ארסי בכוחות עצמכם ולכן אין להסס אלא לקרוא מיד ללוכד מקצועי.

זיהוי סביבת המחיה: לוכד נחשים מקצועי ידע לזהות את סביבת המחייה של נחש ארסי.

איתור הנחש במהירות: לוכד נחשים מקצועי יזהה את מקום ההימצאות של הנחש ויבחן האם אין פתחים קטנים אשר מתוכם הנחש עשוי להגיע

בחינת הגזם בגינה: במידה ואתם מתגוררים בבית פרטי, על לוכד הנחשים לראות את מצב הגינה על מנת לנסות ולהבין האם הנחש מצוי בגינה.

איך מבצעים את הלכידה באמצעות לוכדן

לוכד נחשים בפתח תקווה מבצע את הלכידה תוך שימוש במכשור מדויק על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

שימוש בכפפות מגן: על מנת ללכוד את הנחש הלוכד יעשה שימוש בציוד הגנה מתאים במיוחד כמו כפפות מגן ייחודיות אשר יסייעו לו לא להיפצע בעת המפגש עם הנחש.

לוכדן: במידה ואתם מתגוררים בבית פרטי ובו חצר, הרי הלכידה של הנחש עשויה להיות מורכבת יותר ולכן הלוכד יעשה שימוש במכשיר בשם לוכדן ,זאת בשל החשש כי הנחש ינסה להסתתר מתחת לסלעים. במסגרת השימוש במכשיר הלוכד יתפוס את הנחש קרוב לראש ובשלב הבא יעביר את הנחש לידיו כאשר הוא מקפיד על חבישת כפפות הגנה. כאשר ראשו של הנחש לא נראה, הלוכד יתפוס את הנחש בזנב בניסיון להוציא אותו החוצה ולאחר מכן יתפוס את הנחש בראש.

כמה עולה להזמין לוכד נחשים

לכידה של נחש בצורה מקצועית תתבצע על ידי לוכד נחשים בפתח תקווה בעל ניסיון רב בתחום. נציין כי טווח המחירים עבור לכידת נחש מתחיל מ-400 ש"ח ועשוי להגיע גם ל-800 שח. המחירים נקבעים בהתאם לפרמטרים שונים אשר נפרט אותם כעת:

מרחק: האם על לוכד הנחשים לנסוע שעות ארוכות על מנת לבצע את הלכידה או שמא מדובר בקריאה הקרובה לאזור הפעילות שלו.

יום הקריאה: האם מדובר על קריאה באחד מימות השבוע או שמא מדובר על קריאה בסוף השבוע. נציין כי עבור קריאה בסוף השבוע תשלמו יותר.

שעת הקריאה: האם מדובר בשעת קריאה מוקדמת בבוקר או שמא מדובר על שעת קריאה מאוחרת בלילה. המחיר משתנה בהתאם לשעת הקריאה. אם הקריאה נעשית בשעת לילה מאוחרת, הרי תשלמו יותר בשל העובדה כי אין מדובר על שעות עבודה מקובלות.

ניסיון: אם לוכד הנחשים בעל ניסיון רב יותר, הרי המחיר יהיה בהתאם. ככל שלוכד הנחשים יגיע עם יותר ניסיון בשטח ותהיה לו האפשרות ללכוד את הנחש במהירות על סמך הניסיון שלו בלכידת נחשים ותוך היכרות עם מקומות המסתור של הנחש.

שאלות נפוצות

כמה עולה שירות של לוכד נחשים בפתח תקווה?

המחיר ההתחלתי הוא 500 ש"ח והוא המחיר השגרתי בשעות היום ובמידה שלא נדרשות סריקות לאיתור הנחש, במידה ונדרשות סריקות והשעה מאוחרת יחסית המחיר הממוצע ינוע בין 600-700 ש"ח.

האם יש התחייבות ללכידת הנחש?

הלוכדים שיגיעו אליכם יתחייבו לבצע סריקות בשטח במידת הצורך לאיתור הנחש, במידה והם ימצאו אותו הם יבצעו לכידה, אם לא ניתן יהיה למצוא אותו וללכוד אותו הלקוחות ישלמו לרוב עבור הסריקות והעבודה שבוצעה בשטח.
המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה