הרחקת יונים בפתח תקווה

הרחקת יונים בפתח תקווה ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

סובלים ממטרד יונים שאינו פוסק בדירה? היונים ידועות כמהוות מטרד רב עבור תושבים לא מעטים בעיר פתח תקווה. מרחיקי היונים של מדבירייטינג יודעים לעזור לתושבים אלו ע"י ביצוע הרחקת יונים בפתח תקווה, הרחקה איכותית לצמיתות שמביאה תוצאות, מרחיקי היונים שלנו אפילו מוכנים לתת תעודת אחריות בכתב על כל פעולת הרחקה שהם מבצעים, כל זאת במחירים הוגנים מאוד ביחס למחירים המקובלים בשוק הרחקת היונים.

אבי אביב אבי אביב
ספק מאומת

אני בן אדם אמין שלא אוהב פתאום לשנות את המחיר ולהוסיף עלויות ללקוח בזמן העבודה, אני עומד בהתחיבויות ובאחריות שאני מעניק ללקוחות שלי, נותן את השירות שלי כבר 20 שנה ודואג שכל לקוחותיי יהיו מרוצים.

חוות דעת
20
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
יניב עמיר יניב עמיר
ספק מאומת

אמינות ומקצועיות הם אצלי מעל לכל, אני גובה מחירים הוגנים מלקוחותיי ודואג שיצאו עם חיוך בסיום השירות אחרי שפתרתי את הבעיות עבורם.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם ביצעתם הרבה עבודות בפתח תקווה?

בוודאי, מרחיקי היונים שלנו ביצעו מאות עבודות באם המושבות, בכפר גנים, בנווה גן ובמקומות נוספים בעיר פתח תקווה.

האם יש אחריות על העבודה?

מרחיקי היונים שלנו מתחייבים לתת פתרון מלא לבעיית היונים, הם מתחייבים להרחיק אותן מהמקום בו נעשה הטיפול.

עבור רבים מאיתנו היונים מסמלות את השלום אבל במקביל מהוות מטרד רציני בשל הרעש , הלכלוך והמחלות אשר הן נושאות עמן. הרחקת יונים בפתח תקווה תעשה על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום אשר באפשרותה לבצע את ההרחקה תוך בחירת האמצעים המתאימים ביותר.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד יונים בפתח תקווה

מרחיקי היונים במדבירייטינג נקראים לבצע עשרות עבודות הרחקת יונים בפתח תקווה מדי שבוע, הכנו עבורכם הלקוחות טבלה שבה ניתן לראות חלק מעבודות ההדברה שבוצעו בתחום היונים ממש בתקופה האחרונה, הטבלה כוללת בית היתר פירוט אודות השירות שניתן ופירוט אודות המחיר שהמרחיקים גבו מהלקוחות בעבור השירות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בפתח תקווה שביצענו):

הרחקות יונים שבוצעו בפתח תקווהתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בפתח תקווה
הרחקת יונים ממרפסת שירות בפתח תקווהביצוע הרחקה של יונים ממרפסת השירות על ידי התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה, רשת היונים מנעה כניסה נוספת של יודעים אל תוך האזור ובכך הרחיקה אותם.1,200 ₪
התקנת דוקרנים על מעקה בפתח תקווההיונים היו מתיישבות על מעקה של דירה, מרחיק היונים התקין דוקרנים על המעקה ובכך הרחיק אותן.250 ₪
טיפול נגד כיני יונים על אדן חלון בפתח תקווהביצוע ריסוס נגד כיני יונים באדן חלון ובכך מרחיק היונים חיסל אותם במהירות.350 ₪
טיפול נגד יונים בגג רעפיםהתקנת פסי דריכה על גג רעפים של בית פרטי ובכך מרחיק היונים הרחיק את היונים לצמיתות.4,550 ₪

חיטוי של לשלשת היונים

חשוב ביותר לבצע הרחקת יונים בפתח תקווה על מנת למנוע מהיונים להעביר מחלות שונות. אחת המחלות הנפוצות ביותר אשר היונים מעבירות היא מחלה בשם לשלשת היונים- היונים מייצרות מפגע מזיק בבתים ובבניינים שונים אשר מהווה בסיס להתפתחות של טפילים וחיידקים המעבירים מחלות שונות ומסכנות את המצב הבריאותי של הדיירים בנוסף לריחות לא נעימים. יש לציין כי פעולת ההרחקה לא עבודת ניקיון רגילה כפי שנהוג לחשוב אלא כוללת מספר שלבים:

שימוש באמצעי הגנה: על מנת להרחיק את היונים לאחר השארת המחלה הדבר נעשה באמצעות שימוש באמצעי הגנה מפני חיידקים או נגיפים שונים.

גירוד של לשלשת היונים: בשלב הראשון יש לבצע גירוד של לשלשת היונים תוך איסוף האבק והלכלוך ממקום המסתור של היונים כולל הקפדה על ניקיון המזגן וטיפול במקומות מסתור נוספים.

חיטוי ושטיפה: בשלב הבא יש להקפיד על חיטוי ושטיפה של מקום המסתור באמצעות שימוש בצינור מים ופעולת קרצוף באמצעות חומר ניקוי איכותי.

התקנת אמצעי ריחוק: בסיומה של עבודת הניקיון, יבחר אמצעי הריחוק המתאים ביותר להרחקת יונים בין אם מדובר על רשת או בין אם מדובר על דוקרנים.

שימוש בדוקרנים לצורך הרחקת יונים בפתח תקווה

קיימות מספר שיטות פעולה הכוללות הרחקת יונים בפתח תקווה כמו התקנת רשתות וגם שימוש בדוקרנים. הדוקרנים מהווים אמצעי הרחקה אפקטיבי ביותר המיועד להרחיק את היונים ממקום הקינון שלהן ולגרום להן לעבור למקום אחר. נדגיש כי אין מדובר על פגיעה פיזית ביונים אלא באמצעי הרחקה מקובל אשר אינו נעים ליונים.

בעת בחירת הדוקרנים חשוב להתעכב על האיכות וטיב הדוקרנים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה- הרחקת יונים לטווח ארוך. במרבית המקרים הדוקרנים יהיו עשויים מקוצים של נירוסטה קפיציים הנחשבים עמידים לאורך תקופה ארוכה. רגע לפני הנחת הדוקרנים, חשוב ביותר לדאוג לפעולת ניקיון יסודית במקום הכוללת שימוש בשפכטל ומברשת על מנת שהדוקרנים יצמדו לשטח בצורה הטובה ביותר.

איך לבחור חברה להרחקת יונים

על מנת שתוכלו להיות רגועים ולדעת כי פעולת הרחקת יונים בפתח תקווה התבצעה בצורה הטובה ביותר יש להקדיש זמן רב לבחירת החברה באמצעות בחינת פרמטרים שונים:

אחריות: מרבית החברות יעניקו לכם אחריות על ביצוע פעולת ההרחקה וכדאי לברר פרטים לגבי האחריות כבר בשיחת הטלפון המקדימה כדי שיהיה לכם כתובת לפנות אליה במקרה הצורך.

שימוש במגוון שיטות הרחקה: חברה מקצועית תקפיד להיות מעודכנת במגוון שיטות הרחקה בין אם רשתות, דוקרנים או הדברה אלקטרונית ולבחור את שיטת ההרחקה בהתאם למקרה. חברה מקצועית תקפיד להגיע למקום ולבצע פעולת הכנה מקיפה על מנת לאתר את מקום המסתור של היונים.

המלצות: במטרה ליהנות מחיים ללא נזקי היונים חשוב ביותר לבחור חברה מקצועית אשר זכתה לקבלת המלצות רבות מטעם לקוחות קודמים. ככל שתפקידו לדלות כמה שיותר פרטים מהלקוחות הקודמים, כך תוכלו לשרטט תמונה מלאה לגבי החברה.

אמינות: חשוב ביותר לבחור חברה ובה צוות עובדים אמין אשר מאפשר לכם לבטוח בו ולדעת כי ביצוע ההרחקה של היונים יתבצע בצורה מקצועית וניתן לסמוך על העובדים. לעתים מדובר על ביצוע עבודות בגובה וחשוב להיות בטוחים כי החברה עושה שימוש בציוד מקצועי ומתאים במטרה להרחיק את היונים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה