הדברה בקריות

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה בקריות

מחפשים חברת הדברה בקריות שתציע לכם פתרון עבור בעיית המזיקים בדירה או בעסק? הגעתם לאתר שמאגד בתוכו את המדבירים המומלצים ביותר באזור, המדבירים שלנו מספקים שירותי הדברה לתושבי הקריות כבר מספר רב של שנים, הם נותנים ללקוחות מענה מיידי לכל בעיה, החל מפתרונות עבור בעיות חרקים ועד לפתרונות עבור בעיות מכרסמים, נחשים ויונים. המדבירים באתר מתחייבים להציע ללקוחותינו את המחיר הטוב ביותר, יחד עם זאת גם את השירות האיכותי והמהיר ביותר, ניתן להבין זאת ע"י התבוננות בהמלצות הרבות שנכתבו עליהם באתר שלנו.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
63
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.94
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
57
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
102
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם המדבירים באתר עובדים בכל הקריות?

המדבירים שלנו זמינים בכל אזור הקריות, הם יוכלו להגיע לכתובת שלכם ולספק לכם שירות מהיר וברמה הגבוהה ביותר.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בקריות?

המדבירים שלנו זמינים ויוכלו להגיע אליכם תוך יום עסקים אחד, לעתים אפילו יוכלו להגיע באותו היום ולספק לכם שירות, מומלץ לחייג אליהם ולתאם הגעה.

מתגוררים בקריות ונתקלים במזיקים לעתים קרובות? הדברה בקריות נחשבת לשירות חיוני על מנת להימנע מהופעה של מזיקים שונים כמו תיקנים או עכברים. לצורך כך יש לשכור את השירות של חברת הדברה מנוסה בתחום אשר תגיע עם הציוד המתאים במטרה לסלק את המזיקים. חברת הדברה מקצועית תהיה עם היד על הדופק בכל הקשור לחידושים האחרונים בתחום ההדברה ותספק את השירות האיכותי ביותר.

שירותי הדברה בקריות שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה בקריות בתדירות גבוהה מאוד, לקוחות רבים באזור לא מוותרים על השירותים של המדבירים שלנו, הם קוראים להם שנה אחר שנה לבצע עבורם את פעולות ההדברה בדירה או בעסק, הנה חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה באזור:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בפגר בקריותהמדביר ביצע פינוי פגרים משדה באזור הקריות, הוא פינה את הפגרים וטמן אותם במקום מורשה.400 ₪
טיפול בנמלים בגינה בקריותטיפול בנמלים שבגינה על ידי ריסוס חומר הדברה נגד נמלים בכל שטח הגינה.300 ₪
טיפול בתיקנים במקלט של בניין משותף בקריותהמדביר ריסס את המקלט בחומר הדברה יעיל המחסל תיקנים, חומר ההדברה רוסס בכל פינות המקלט ובכך התיקנים חוסלו.280 ₪
טיפול ביוניםביצוע התקנת רשת להרחקת יונים במסתור כביסה של דירה, כעת היונים לא יכולים להיכנס אל תוך המסתור.800 ₪
טיפול בעשים בתוך עסק בקריותטיפול בעשים על ידי הצבת מלכודות פורומון למניעה וחיסול עשים בחלקים אסטרטגיים בתוך העסק.420 ₪
טיפול בחפרפרת בגינהטיפול בחפרפרת על ידי החדרה של רעל אל תוך מחילות החפרפרת.450 ₪
הדברה כימית נגד פשפשיםבוצעה הדברה כימית בדירה נגד פשפשי מיטה, המדביר ריסס את חומר ההדברה בכל שטח הדירה על מנת לחסל את הפשפשים.3,500 ₪

הדברת זבובים בבית משותף בקריות

זבובים עשויים להוות מטרד רציני למדי בשל העובדה כי הם מעבירים מחלות שונות כמו מחלות מעיים ומחלות נוספות ולכן חשוב ביותר להיפטר מהזבובים על מנת לא להיקלע למצב של מחלות.

הזבובים מעבירים את המחלות באמצעות הטלת ביצים במקומות הנחשבים מזוהמים כמו אשפה ומקומות נוספים והם נושאים עליהם את החיידקים. בביצוע הדברת זבובים חשוב ביותר לחסל את הזבובים אחת ולתמיד, כאשר קיימות שיטות הדברה שונות. בין היתר חברת הדברה תציב מלכודות שונות בבית המשותף.

איך אפשר לחסל את הזבובים באופן עצמאי

אם אתם סובלים מזבובים ולא יכולים להמשיך את שגרת החיים שלכם, הרי כיום יש פתרונות שונים אשר מסייעים להתמודד עם המזיקים. כיום ניתן למצוא מגוון מכשירים חשמליים אשר נועדו למגר את ההופעה של הזבובים באמצעות משיכה של הזבובים אל האור הסגול.

עם זאת, אין ספק כי קריאה לחברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תסייע רבות ותאפשר לכם להמשיך בשגרה ללא זבובים.  בניגוד אליכם, חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בחומרי הדברה מתאימים.

מדביר בקריות למזיקים 24 שעות ביממה

ישנם מזיקים שונים אשר מסתובבים בשעות הלילה כמו עכברים או חולדות. אולי בספרים או בסרטים עכברים נחשבים לחיה נחמדה במיוחד, אבל במציאות מדובר בחיה אשר נושאת מחלות רבות והחשיפה לעכבר עשויה להיות מסוכנת ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה באמצעות מומחים בתחום.

החולדות למשל מחפשות אחר מקורות מים אוכל ומסתור. כאשר החולדות מבחינות בחלון פתוח הן יבחרו להיכנס דרך החלון או דרך האסלה. בין אם מדובר בבית הפרטי שלכם או במסעדה בקריות, אין ספק כי התקלות בחולדה או עכבר אינה נעימה במיוחד ויש לפתור את הבעיה באמצעות הדברה. במקרים מהסוג הזה יש להזמין חברת הדברה המספקת שירותים 24 שעות ביממה.

ישנם מקרים המצריכים שירות 24 שעות ביממה- כמו למשל התפרצות של עכברים או חולדות או אפילו נחש בקריות המחייבת הדברה באופן מיידי. חברת הדברה מקצועית תגיע למקום תוך זמן קצר ותתחיל בסקירה וניטור של האזור על מנת לבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר. המדבירים יבחנו את המקום במטרה לזהות את מקום המסתור של המזיקים ובהתאם לכך יבחרו את שיטת ההדברה הטובה ביותר בין אם מדובר בהדברה ירוקה הכוללת הנחת מלכודות ושחרור המזיקים לאחר תפיסתם או למשל הדברה כימית במסגרתה עושים שימוש בחומרים כימיים ורעילים.

חברת הדברה תפעל בהתאם לרישיונות המתאימים

חברת הדברה מקצועית תפעל בהתאם לרישיונות המתאימים ובהתאם להנחיות של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תכיר את שלל חומרי ההדברה ותקפיד לעבוד עם בגדים וציוד מתאים.

אחריות על הדברה

לעתים ישנם מקרים בהם המזיקים שבים לפקוד את הבית כמו למשל לאחר טיפול בעטלפים, במקרה הזה חשוב ביותר לטפל במקרה על מנת לא להגיע למצב בו הבית שלכם מהווה מקום למזיקים. נוסף על כך, חברת הדברה מקצועית תספק לכם אחריות על ביצוע העבודה. במקרה בו יהיה צורך לבצע הדברה נוספת, הרי יהיה ניתן לפנות אל החברה לצורך ביצוע הדברה ללא תשלום נוסף.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה