הרחקת יונים בקריות

הרחקת יונים בקריות ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

היונים השתלטו לכם על הבית? זה הזמן להזמין שירותי הרחקת יונים בקריות! מרחיקי היונים באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הרחקת יונים באזור הקריות כבר מספר רב של שנים, הם יודעים לעשות זאת במקצועיות רבה, והכי חשוב – לתת תעודת אחריות בכתב, בתעודה כתוב בפירוש כי בעיית היונים תיפתר והיונים לא יחזרו יותר. בשל השירות המקצועי וההוגן הזה אנו זוכים להמלצות רבות בכל רחבי הרשת ולממליצים רבים.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
57
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
102
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

האם אתם נמצאים באזור הקריות?

מרחיקי היונים שלנו נמצאים באזור הקריות ויוכלו להגיע מהר מאוד ולטפל בבעיה.

באילו שיטות מרחיקים את היונים?

ניתן לבצע הרחקה של היונים באמצעות שימוש ברשת או באמצעות שימוש בדוקרנים נגד יונים.

תושבים רבים באזור הקריות מתלוננים בשנים האחרונות על היונים אשר מקננות במקומות שונים בבית שלהם. אין ספק כי הימצאות של יונים בבית הפך להיות מטרד של ממש ולכן חשוב מאד לטפל בבעיה באמצעות הרחקת יונים בקריות על ידי חברת הדברה מקצועית אשר תעשה שימוש בשיטות הרחקה מתאימות.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד יונים בקריות

מרחיקי היונים שלנו נקראים לבצע פעולות שונות בתחום הרחקת היונים באזור הקריות מדי יום, יש לנו צוות מיוחד שמספק שירות זה באזור וזמין לפתור באופן מיידי כל בעיית יונים, הנה חלק מבעיות היונים שמרחיקי היונים שלנו פתרו לאחרונה עבור הלקוחות בקריות, כולל פירוט אודות ההרחקה והמחיר שמרחיק היונים גבה מהלקוח (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בקריות שבוצעו):

הרחקות יונים שבוצעו בקריותתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בקריות
הרחקה של יונים ממעקה במרפסת דירה בקריותמרחיק היונים הרחיק את היונים מהמעקה באמצעות התקנת דוקרנים על המעקה.700 ₪
הרחקה של יונים מגג רעפים בקריותמרחיק היונים הרחיק את היונים מגג הרעפים באמצעות התקנת פסי דריכה נגד יונים.4,500 ₪
הרחקה של יונים ממסתור כביסה בקריותהתקנת רשת יונים במסתור כביסה על מנת למנוע מהיונים לחדור אל תוך המסתור ובכך פתר המרחיק את הבעיה.1,200 ₪
הרחקה של יונים מחלון בקריותהתקנת דוקרנים על אדן החלון ובכך נמנע מהיונים לגשת אליו.350 ₪

הרחקת יונים במהירות בקריות

במידה והבחנתם ביונים, הרי עליכם לנקוט באמצעי זהירות כמה שיותר מוקדם ולא לתת ליונים לקנן באזור הבית שלכם לתקופה ממושכת. ידוע כי יונים נקשרות למקום בו הן בוחרות לקנן ולכן חשוב ביותר למצוא פתרון מקיף לבעיה בהקדם האפשרי. שימו לב, ככל שתדחו את הטיפול בהרחקה של היונים, הרי אתם צפויים להיתקל ביונים רבות.

התקנת רשתות להרחקה של יונים

אחת השיטות הנחשבות פופולריות במיוחד היא התקנת רשתות להרחקה של יונים. ההתקנה של הרשתות תתבצע על ידי חברה מוסמכת לביצוע ההתקנה. לעתים ההתקנה תעשה בגובה ואז יהיה צורך באישור עבודה בגובה וכן בבגדי עבודה מתאימים לביצוע העבודה בצורה המקצועית ביותר. נציין כי אין מדובר בשיטה אשר פוגעת ביונים אלא רק גורמת להם להתרחק מהמקום. באמצעות הנחת הדוקרנים היונים לא מניחות את כפות הרגליים שלהן על השטח אלא בוחרות לעזוב את המקום ולעבור למקום אחר.

סליל קפיצי

מדובר באמצעי הרחקה מיועד ליונים ועושים שימוש שימוש במשך שנים רבות.  מדובר בשיטה המזכירה דוקרנים. את הסליל יש להתקין במקום בו היונים ינסו לשבת. לאחר כמה ניסיונות במסגרתם היונים ינסו לשבת על הסליל, הסליל ינוע מצד אחד לצד אחר והיונים יקפצו באוויר ויעברו לקונן במקום אחר.

מריחת דבק

מבין השיטות השונות אשר הזכרנו זה עתה, מדובר באחת השיטות האכזריות ביותר אשר חברות הדברה לא מציעות היום לקהל הלקוחות. מדובר בשיטה במסגרתה מתבצעת מריחה של דבק על אדן החלון או בכל מקום בו היונים יושבות במטרה להרחיק אותן מהמקום. עם זאת, הדבק עשוי להוביל למותן ולכן חברת הדברה לא מציעה את השיטה.

הרחקת יונים באמצעות הפחדתן

הזכרנו את השיטות להרחקת יונים המקובלות בקרב חברות הדברה. עם זאת, רבים בוחרים לנסות בשיטות הרחקה באמצעות אמצעים שונים. נציין כי שיטות הרחקה עצמאיות אינן מחליפות את העבודה של חברת ההדברה ונחשבות יעילות פחות בהשוואה לעבודה של מקצוענים בתחום. חברת הדברה מקצועית אשר הצוות בה יודע לאבחן את מיקומן המדויק של היונים ובחירת שיטת ההרחקה הטובה ביותר תבצע את העבודה בצורה יסודית ותוביל להרחקה לטווח ארוך.

אם אתם מבחינים ביונים ומעוניינים להרחיק אותן מהאזור, הרי ניתן לנסות ולבחור בשיטת ההפחדה. במסגרת השיטה עושים שימוש ביצירת רעש או קולות של עופות הגורמים ליונים להרגיש פחד וחשש. מדובר בפתרון המתאים ליונים נודדות, אך ייתכן כי לא מדובר בפתרון אפקטיבי עבור יונים אשר הקימו את הקן שלהן בקרבת הבית שלכם.

קבלת ייעוץ מטעם חברת הדברה

אם אתם מתלבטים לגבי הרחקת יונים בקריות, הרי ההמלצה היא לקבל ייעוץ מטעם חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. חברה מקצועית תעמיד לרשותכם את הידע העומד לרשות צוות החברה ואת הניסיון על מנת לבחור את השיטה המתאימה ביותר. היוועצות עם גורמים מקצועיים אשר להם הניסיון הדרוש יוביל אתכם לפתרון הבעיה בהקדם האפשרי.

רישיון של חברת הדברה

על מנת לבצע פעולת הרחקת יונים בקריות על חברת ההדברה להציג בפניכם רישיון הדברה אשר יכלול את מספר הרישיון לביצוע פעולת הרחקה של יונים. חשוב מאוד לוודא כי אכן החברה מחזיקה ברישיון לביצוע העבודה כי מדובר באמצעים אשר רק מומחים מורשים להתקין.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה