לוכד נחשים בקריות

לוכד נחשים בקריות מומלץ ומקצועי

נתקלתם לפתע בנחש בחצר, בשטח או אפילו בתוך הבית? זה בטוח לא מחזה נעים כל-כך! אתם בוודאי מחפשים כעת אחר לוכד נחשים בקריות, הלוכדים באתר מדבירייטינג מספקים שירותי לכידת נחשים באזור הקריות כבר מספר רב של שנים, הלוכדים שלנו יוכלו להגיע אליכם במהירות וללכוד את הנחש במקצועיות רבה, הם מספקים שירות זה 24 שעות ביממה [כן גם בשעות הלילה] עבור תושבי הקריות, הלוכדים כמובן עובדים עם רישיון של רשות הטבע והגנים.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
69
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.91
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

אני אדם רציני, אמין, יש לי מוטיבציה גבוה לעשות כל עבודה עד הסוף כמו שצריך. יש לי ניסיון של 30 שנה בתחום הנחשים והזוחלים. הלקוחות שלי תמיד מרוצים בסיום השירות, אני גובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.78
מחיר
9.2
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם השירות ניתן בכל אזור הקריות וחיפה?

כן בהחלט, ניתן להזמין לוכד נחשים דרך האתר בכל אזור חיפה והקריות.

למה כדאי להזמין לוכד נחשים בקריות רק מאתר מדבירייטינג?

הלוכדים של מדבירייטינג מחוייבים לעבוד לפי נהלי האתר, כל הלוכדים באתר בעלי רישיון, הם מחוייבים לספק מחיר הוגן ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

אזור הקריות התפתח מאד בשנים האחרונות והדבר בא לידי ביטוי בבנייה רבה. באזורי הבנייה ניתן לראות בין היתר בעלי חיים שונים ובין השאר גם נחשים. מבין בעלי החיים השונים יש להניח כי לא תהיו מעוניינים להיתקל בנחשים ולכן חשוב ביותר להסתייע בשירות של לוכד נחשים בקריות.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים בקריות

הלוכדים באתר מדבירייטינג נקראים פעמים רבות לתת שירותי לכידת נחשים בקריות, בין אם זה שירות למגזר הפרטי, העסקי או המוסדי, הלוכדים שלנו תמיד מגיעים באופן מיידי ומספקים את השירות הטוב ביותר, הנה חלק מפעולות הלכידה שהם ביצעו באזור, כולל פירוט אודות המחיר שגבו והשירות שהעניקו (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בקריות שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בקריותתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בתוך דירה בקריותהלוכד הגיע במהירות אל הדירה, הוא זיהה את הנחש בסלון של הדירה, הוא הצליח ללכוד אותו במהירות.550 ₪
לכידת נחש בשטח פתוח בקריותהלוכד המקצועי שלנו הגיע במהירות לאזור המדווח, הוא זיהה את הנחש בשטח ולכד אותו במהירות.500 ₪
לכידת נחש בחצר של דירה פרטית בקריותהלוכד הגיע אל הדירה, הוא הצליח למצוא את הנחש לאחר חיפושים רבים, לאחר מכן הוא הצליח ללכוד אותו.650 ₪
לכידת נחש בלובי בניין בקריותהלוכד דווח על נחש צפע בתוך לובי של בניין, הלוכד הגיע במהירות, זיהה את הנחש ולכד אותו.600 ₪

מי אחראי על לכידת הנחשים

בשל העובדה כי מדובר בחיה מסוכנת את העבודה יש להשאיר לידי לוכד נחשים בקריות אשר לו הניסיון הדרוש לכך.  בנוסף על הפגנת אומץ ועמידה מול הנחש הוא צריך להפגין גם מקצועיות רבה ולדאוג לבטחון האישי שלכם. בישראל הנחשים נחשבים לחיות מוגנת ולכן אין לפגוע בהם אלא להשאיר את העבודה לידי מקצוען בתחום. במסגרת עבודתו הלוכד יבצע את הלכידה ולאחר מכן ישחרר את הנחש לאזור מותר בטבע.

מה כדאי לעשות רגע לפני הזמנת לוכד נחשים בקריות

אין ספק כי המפגש עם הנחש אינו נעים במיוחד ואף עשוי לעורר בכם בהלה טבעית. ההמלצה היא לנסות ולהישאר כמה שיותר רגועים מול המפגש עימו ולקרוא ללוכד נחשים על מנת לטפל בבעיה. שימו לב, אם תבחרו לעזוב את האזור במהרה, הדבר יגרום לקושי באיתור הנחש וכן יהפוך את העבודה של לוכד הנחשים למורכבת יותר. מכאן, כדאי לא לנסות לתקוף את הנחש וגם לא להימלט מהאזור במהירות אלא לשמור על קשר עין לטובת המשך העבודה של הלוכד.

לכידת הנחש במהירות על ידי לוכד נחשים

כאשר אתם נשארים בקשר עין עם הנחש אתם מאפשרים ללוכד הנחשים לבצע עבודה מהירה וטובה יותר.  אתם חייבים להתרחק מהנחש ולשמור איתו על קשר עין במקביל. כל המטרה היא לאפשר ללוכד הנחשים לבצע את העבודה בצורה המהירה ביותר. שימו לב, במקרה בו הנחש בא אתכם במגע חשוב מאוד לא לבזבז זמן פנוי אלא לפנות לקבלת טיפול רפואי בהקדם האפשרי ככל הניתן.

ניסיון של לוכד הנחשים בקריות

כאשר אתם זקוקים לשירות של לוכד נחשים בקריות, כדאי מאד לערוך מחקר מקיף ולבחור את איש המקצוע הטוב ביותר אשר יציע לכם את השירות המתקדם והאיכותי ביותר. אם אתם גרים ליד אתר בנייה, כדאי שיהיה לכם מספר טלפון של לוכד נחשים לכל מקרה.

קווים לדמותו של לוכד הנחשים- עליו להיות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום לכידת נחשים. שנות הפעילות הרבות שלו מעידות כי מדובר בבעל מקצוע אשר רכש ניסיון רב בתחום ויש ביכולתו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. יתרה מזאת, במסגרת החיפוש אחר לוכד נחשים, חשוב ביותר לשאול כמה שיותר שאלות  על הניסיון שלו בתור לוכד נחשים, על ניסיון הלכידה ומה כולל הניסיון על מנת להיות בטוחים כי מדובר באיש מקצוע מהמעלה הראשונה ולא בחובבן אשר בחר לעבוד במקצוע.

לוכד נחשים בקריות מחיר

לגבי המחיר, שימו לב כי המחיר מתייחס למורכבות הלכידה- היכן נמצא הנחש והאם מדובר במקום מורכב מבחינת הלכידה וכמובן לזמן הלכידה, האם מדובר על עבודה ממושכת או על עבודה קצרה יחסית. מדובר בפרמטרים חשובים ומרכזיים אשר מרכיבים את מחיר העבודה ויש להביא אותם בחשבון כאשר מזמינים לוכד נחשים בקריות , זאת בשל העובדה כי כל מקרה לגופו.

שימו לב, ייתכן ויהיו אנשים אשר יבחרו לנצל את טוב הלב שלכם ולגבות מחיר גבוה מעל הממוצע ולכן כדאי לבחון את המחיר היטב על מנת לגלות שלא עבדו עליכם ובחרו לגבות מחיר גבוהה יתר על המידה על חשבון ביצוע עבודה לא ברמה הגבוהה ביותר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה