הרחקת יונים בירושלים

הרחקת יונים בירושלים ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

רוצים לבצע הרחקת יונים בירושלים? מרחיקי היונים של מדבירייטינג נחשבים למומחים בתחום, מרחיקי היונים שלנו משתמשים בפתרונות החדשניים ביותר בתחום הרחקת היונים, הם מספקים ללקוחותינו שירות הוגן ביחס למתחרים בשוק, בנוסף השירות שלהם מהיר וניתן להזמין אותו כבר מהיום-למחר ולעתים אף מהיום-להיום, המרחיקים שלנו מספקים ללקוחותינו אחריות בכתב כי היונים לא יחזרו לאחר הטיפול.

מיכאל פינסטרה
ספק מאומת

חשוב לי מאוד לעמוד בזמנים אליהם אני מתחייב, המחירים שלי נוחים, השירות איכותי ואני נותן אחריות לתקופה ארוכה וגם יודע לעמוד בה.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אליאור יהודה
ספק מאומת

איכות ושירות מעל לכל, אמינות ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך, חשוב לי לתת פיתרון מקיף לבעיית הלקוח שלי, אני עושה את כל המאמצים כדי שהלקוח יהיה מרוצה כולל מתן אחריות בכתב.

חוות דעת
16
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
93%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.63
מחיר
9.3
עמידה בזמנים
9.6
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

באילו שיטות אתם מבצעים הרחקת יונים?

מרחיקי היונים שבאתר יודעים ליישם את השיטות הנפוצות כמו התקנת רשת נגד יונים או התקנת דוקרנים לצורך הרחקת יונים, ישנן שיטות נוספות כמו התקנת פסי דריכה שניתן להזמין גם כן.

כיצד נקבע המחיר להרחקת יונים?

המחיר נקבע לפי אופן ההתקנה ולפי גודל השטח שממנו יש להרחיק את היונים.

התעוררתם יום אחד לקולי צלילי היונים בירושלים? יונים אינן רק מסמלות את השלום אלא עשויות להיות מטרד רציני ולכן יש חשיבות רבה להרחיקן באמצעות מומחים בתחום על מנת לא לגרום נזקים אלא לבצע את פעולת ההרחקה בצורה המקצועית ביותר.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד יונים בירושלים

לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות הרחקת היונים שהוזמנולאחרונה דרך האתר בעיר ירושלים, ניתן לראות בטבלה את המחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח, בהתאם לפירוט העבודה המדויק:

הרחקות יונים שבוצעו בירושליםתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בירושלים
הרחקה של יונים מגג רעפיםהמרחיק הרחיק את היונים באמצעות התקנת פסי דריכה לכל אורך פינות הרעפים.1,200 ₪
הרחקה של יונים ממסתור כביסה כולל ריסוסמרחיק היונים סגר את מסתור הכביסה באמצעות רשת נגד יונים, בנוסף הוא ביצע ריסוס נגד כיני יונים.700 ₪
הרחקה של יונים מבניין מגורים בירושליםבאמצעות סנפלינג המרחיק התקין רשת לכל אורך בניין המגורים.2,400 ₪
הרחקת יונים באמצעות דוקרניםהרחקת יונים ממרפסת באמצעות התקנת דוקרנים על קורות המרפסת.550 ₪

למה חשוב להרחיק יונים

היונים גורמות לא מעט לכלוך ונזק ואף עשויות להעביר מחלות מסוימות ולכן יש להקפיד על סילוקן מאזורים מסוימים בבית. היונים עשויות ללכלך את קירות הבית והחדרים השונים. במידה והבחנתם ביונים בבית, חשוב מאד לפעול בשיטות שונות להרחקתן. עם זאת, בשל העובדה כי אין לכם את הניסיון הדרוש, כדאי להזמין מומחים בתחום.

איך להרחיק יונים בירושלים

הרחקת יונים בירושלים תתבצע באמצעות בחירה של אמצעי ההרחקה המתאים ביותר נדגיש כי הבחירה של אמצעי ההרחקה תתבצע באמצעות מיקומן של היונים ובהתאם למבנה של הבית. בו ברגע שהיונים בחרו את מקום הקינון ייתכן והן ינסו להגיע שוב אל המקום ולכן יש לדאוג לאמצעי להרחקה מוקדם ככל הניתן. אמנם חברת הדברה בירושלים מבצעת את ההרחקה, אבל אין מדובר בפעולת הדברה כמו הדברת נמלים למשל ואין פגיעה ביונים אלא רק הרחקה שלהן מהמקום , מה שגורם להן לחפש מקום אחר.

הרחקה של יונים באמצעות דוקרנים

אחת השיטות הפופולריות ביותר להרחקה של יונים היא באמצעות דוקרנים. שימוש בדוקרנים הופך את המשטח עליו עומדת היונה ללא נוח והיונה עשויה לעזוב את המקום ולחפש לה מקום אחר לקנן. במרבית המקרים החברה תעשה שימוש בדוקרנים העשויים נירוסטה הנחשבים דקים וארוכים. ההרחקה באמצעות דוקרנים תעשה על ידי חברה מקצועית אשר לה רישיון מתאים ואישור עבודות בגובה.

רשתות להרחקת יונים

אופציה נוספת אשר מהווה אמצעי להרחקה של יונים היא רשת. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של רשתות לצורך הרחקה של יונים באזור ירושלים.  מטרת הרשתות היא סגירה של החורים דרכן היונים נכנסות. במצב בו היונים נכנסות לחדר הכביסה, ניתן להתקין רשתות על מנת למנוע את הכניסה שלהן.

הרחקת יונים חשמלית

אז כפי שכתבנו מוקדם יותר – הרחקת יונים חשמלית היא בעצם השימוש בפסי הדריכה שיוצרים פוסלים חשמליים על מנת להרחיק את היונים, היונים מסמנות את האזור כאזור עוין לאחר קבלת מכות החשמל ומתרחקות מהאזור, מכות החשמל נשלחות בעצמה חלשה ביותר וכזאת שלא פוגעת ביונים באופן פיזי.

הרחקה באמצעות גלי קול

עוד פתרון אשר עשוי להיות מוצע על ידי חברת הדברה לצרוך הרחקת יונים בירושלים  הוא הרחקה קולית- מדובר בפתרון הומני למדי הכולל מכשור חשמלי המפיק צלילים שונים בתדרים שאינם נשמעים לאדם אך גורמים להרתעה אצל היונים. מדובר בפתרון המאפשר להרחיק את היונים בלי לגרום לפגיעה בהן.

חברת הדברה מקצועית להרחקת של יונים

כאשר היונים מחליטות לבנות קן בבית שלכם ייתכן ואתם תסתכלו עליהן בצורה אחרת לגמרי ולא באור חיובי. היונים חוזרות ושוב ושוב אל הקן ולכן לא מדובר בבעיה חד פעמית אלא בבעיה החוזרת על עצמה פעמים רבות. מכאן, יש להיעזר בחברת הדברה מקצועית אשר לה שיטות שונות להרחקת יונים והצוות יודע כיצד לטפל בהרחקת יונים בהתאם למקרים השונים תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר כיום.

שלבים בהרחקת יונים

חברת הדברה מקצועית תתחיל את הטיפול תוך התמקדות במספר שלבים: בשלב הראשון יתבצע ניקיון יסודי של לכלוך היונים, בשלב הבא תתבצע שאיבת ניקוז במקרה בו מקום המסתור של היונים הוא בחדר הכביסה ובשלב הבא תתבצע פעולה של הדברה באמצעות ריסוס על מנת להרחיק מזיקים שונים באזור והתקנה של אמצעי הרחקה בהתאם לבחירה.

טיפול ממוקד ומקיף בבעיה ימנע מהיונים לחזור אל הבית שלכם. חברת ההדברה תבחר את הטיפול המתאים לאחר סריקה מקיפה של האזור ואיתור הפרצות דרכן היונים מגיעות אל האזור ולעתים יהיה צורך לאטום מקומות שונים על מנת למנוע את כניסתן של היונים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה