לוכד נחשים בירושלים

לוכד נחשים בירושלים מומלץ ומקצועי

צריכים לוכד נחשים בירושלים באופן דחוף? דרך אתר מדבירייטינג ניתן להזמין שירותי לכידת נחשים לתושבי העיר ירושלים כבר מספר רב של שנים, הלוכדים שלנו מתמחים בטיפול בנחשים, הם יודעים לאתר אותם במהירות ולתפוס אותם ללא תנאי, הלוכדים שלנו מספקים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר הכולל הגעה ללקוח תוך פחות משעה, מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק, ובנוסף כמובן תוצאות עם 100% אחריות.

מיכאל פינסטרה
ספק מאומת

חשוב לי מאוד לעמוד בזמנים אליהם אני מתחייב, המחירים שלי נוחים, השירות איכותי ואני נותן אחריות לתקופה ארוכה וגם יודע לעמוד בה.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
דודי אטיאס
ספק מאומת

אני נותן שירות אדיב, מקצועי, אני נותן ייעוץ חינם כל שעות היממה לכל אדם. חשוב לי לבצע את העבודה בצורה בטוחה, מקצועית ויעילה. אני אדם אמין שאפשר לבטוח בו.

חוות דעת
15
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
93%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.33
מחיר
9.1
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.3
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם השירות ניתן בכל אזור ירושלים? תוך כמה זמן הלוכד יוכל להגיע ללקוח?

השירות שלנו ניתן בכל אזור ירושלים והמושבים מסביב, הלוכדים שלנו יוכלו להגיע לכל האזורים בתוך כ-25 דקות בממוצע מרגע קריאת השירות, לעתים הם יוכלו להגיע אפילו קודם.

מה המחיר המומלץ לצרכן עבור הזמנת לוכד בירושלים?

המחיר המומלץ לתשלום ללוכד עבור שירות זה נע בין 500-700 ש"ח, כשאתם יודעים איפה הנחש ולא נדרשות סריקות המחיר יהיה ברף הנמוך, אם הלוכד צריך לבצע סריקות המחיר יהיה ברף הגבוה, גם שעת השירות משפיעה על המחיר כמובן.

בשנים האחרונות בירושלים ניתן לראות תנופת בנייה מרשימה במיוחד. לצד הבנייה המרהיבה אשר סוחפת אחריה תושבים רבים,  ניתן לראות גם אורחים לא צפויים כמו נחשים. הנחשים נדחקו מהאזורים הטבעיים שלהם והתוצאה היא מפגש עם בני אדם אשר עשוי ליצור בהלה גדולה. כאשר אתם נתקלים בנחש ההמלצה היא לקרוא ללוכד נחשים מקצועי.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים בירושלים

לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מהעבודות שבוצעו בתחום לכידת הנחשים בעיר ירושלים, ניתן לראות את פרטי הפעולה, זמן ההגעה ללקוח וכמובן את המחיר שהלוכדים גבו מלקוחותינו בהתאם לעבודה (בעמוד זה ניתן לראות פעולות הדברה בירושלים שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בירושליםתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש במחסן של עסק בירושליםהלוכד הגיע אל העסק בשעה 11:00, הוא תפס את הנחש במהירות.550 ₪
לכידת נחש בדירת קרקעהלוכד הגיע אל הלקוחה בשעה 22:00, הוא הצליח לאתר את הנחש לאחר חיפושים ולכד אותו בהצלחה.700 ₪
לכידת נחש ברחובהלוכד הגיע למקום העובדה בשעה 01:30, הוא תפס את הנחש במהירות.650 ₪
לכידת נחש בחדר בירושליםהלוכד הגיע ללקוח בשעה 17:00, הלוכד ראה את הצפע עומד בפינת החדר ותפס אותו במהירות בעזרת הלוכדן.600 ₪

מה אפשר לעשות לפני ההגעה של לוכד הנחשים

רגע לפני הגעת לוכד נחשים בירושלים לביתכם לצורך לכידת הנחש, ההמלצה היא לבודד את הנחש ככל הניתן. במידה והדבר מתאפשר כדאי לצלם אותו לצורך תיעוד ומעקב אחריו עד שהלוכד יגיע.

לוכד נחשים מקצועי בירושלים

רבים נוטים לחשוב כי לכידת נחשים כוללת אומץ רב , אבל מדובר על אנשי מקצוע אשר במסגרת ההכשרה שלהם לומדים רבות על נושא לכידת נחשים במטרה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולדאוג לבטיחות שלכם. לכידת נחשים נחשב לעסק מסוכן ומסובך – לפי החוק בישראל הנחשים נחשבים לחיה מוגנת ואין לפגוע בהם.

יתרה מזאת, אסור להחזיקם זמן רב ויש לדאוג לשחרר אותם למקום הטבעי שלהם. המשמעות היא כי כאשר אתם מחזיקים בנחש בניסיון להרחיק אותו מהסביבה שלכם מדובר בעבירה על החוק. הדרך הטובה ביותר ללכוד את הנחש היא באמצעות קשר עם לוכד נחשים מקצועי אשר בתום הלכידה הוא ישחרר את הנחש לטבע תוך תיאום מלא עם הגורמים של השמורה בה הנחש ישתחרר.

רישיון עבודה של לוכד נחשים

במסגרת ההגעה של לוכד נחשים בירושלים אליכם יהיה עליו להציג לכם רישיון עבודה. שימו לב לא כל אחד מוסמך לביצוע העבודה ולכן יהיה עליכם להקפיד ולדרוש את רישיון העבודה. הרישיון מעיד כי הלוכד סיים בהצלחה את כל הבחינות הדרושות.

איך מתבצעת לכידת נחשים

במידה ואתם זקוקים לשירות של לוכד נחשים בירושלים הדבר צריך להתבצע במהירות האפשרית כי מדובר על סיטואציה מלחיצה אשר אין לכם את הכלים הדרושים להתמודדות עם הנחש. בשיחת הטלפון המקדימה עם לוכד הנחשים חשוב לברר על הניסיון שלו- האם יש לו ניסיון רב בתחום וכמובן לא להסס לשאול שאלות בסיסיות אשר יאפשרו לכם להבין האם מדובר באיש מקצוע. שאלו אותו כיצד הוא מבצע את הלכידה והאם ישנם מקרים בהם ניסיון הלכידה לא מתברר כמוצלח במיוחד. בהתאם לתשובות שלו ניתן לדעת האם מדובר במקצוען או חובבן.

מה המחיר עבור לכידה של נחש

המחיר של לוכד נחשים בירושלים צריך להיות תואם לפעילות בענף. לוכד נחשים מקצועי יציע לכם מחיר אשר לא יגרום לכם ליפול מהכיסא ולשלם עבור הלכידה. עם זאת, יש חובבנים בתחום אשר יבחרו לנצל את מצב המצוקה בו את שרויים ולא יהיו מקצועיים מספיק והדבר יבוא לידי ביטוי בהצעת מחיר גבוהה מהמקובל. מחיר עבור לכידה של נחש מתחלק למורכבות הלכידה, כאשר המחיר מתחיל מ-500 ש"ח ועשוי לטפס עד ל-800 ש"ח. המחיר נקבע בהתאם למקום הימצאו של הנחש וכמה זמן ייקח ללכוד אותו.

המלצות על לוכדי נחשים בירושלים

באזור ירושלים ניתן למצוא לא מעט מומחים בתחום ולכן במסגרת חיפוש לוכד נחשים בירושלים חשוב ביותר לבחון את ההיצע בקפידה. אחת הדרכים לדעת כי הזמנתם לוכד מקצועי היא באמצעות היוועצות עם לקוחות קודמים. בו ברגע כי הלקוחות הקודמים ימליצו לכם על השירות, תוכלו להיות רגועים ולדעת כי מדובר בעבודה מקצועית. כאשר מדובר במקרים מסוכנים, אין מקום לטעויות אלא יש לבחור את איש המקצוע אשר יבצע את העבודה הטובה ביותר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה