לוכד עכברים בהרצליה

לוכד עכברים בהרצליה מזמינים באתר מדבירייטינג

סובלים מבעיית חולדות בחצר הבית? פוגשים עכברים שמתרוצצים בחלל הבית? ללוכדים באתר מדבירייטינג יש את הפתרונות לכל בעיות החולדות והעכברים! הלוכדים שלנו מספקים שירותי לוכד עכברים בהרצליה כבר המון שנים, הם עושים זאת באמצעות שימוש בציוד המתקדם ביותר, הם יודעים לתפוס את העכברים והחולדות באופן פיזי ומיידי, במידה ולא ניתן יהיה לעשות את זה הם יציבו מלכודות ורעלים לפי מידת הצורך על מנת לפתור לחלוטין את בעיית העכברים והחולדות.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
41
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
43
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

יש לי ניסיון של הרבה שנים, אני עושה עבודה מאוד טובה וגורם ללקוח לחייך בסיום השירות.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין לוכד עכברים בהרצליה רק מאתר מדבירייטינג?

הלוכדים שלנו נמצאים תחת פיקוח מחמיר של צוות האתר, אנו בודקים את הלוכדים בסיום כל עבודה ומוודאים שהם מבצעים אותה על הצד הטוב ביותר. אנחנו מחזיקים באתר רק לוכדים מנוסים שמסוגלים ללכוד את העכברים בידיים ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

תוך כמה זמן לוכד עכברים יוכל להגיע להרצליה?

הלוכדים שלנו עובדים בזמינות גבוהה באזור העיר הרצליה ולרוב יוכלו להגיע אליכם תוך 30-40 דקות.

שומעים רעשים מכיוון המטבח בשעת לילה מאוחרת? ייתכן כי יש לכם עכברים בבית אשר יצאו למסע חיפוש אחר אוכל ברחבי הבית. עכברים אוכלים הכל ואין להם בעיה לחפש במקומות שונים בבית כמו למשל בארונות המטבח שלכם על מנת למצוא את השלל. כאשר מוצאים עכבר בשעת הלילה, חשוב ביותר לקרוא לשירות של לוכד עכברים בהרצליה על מנת שיבצע את הלכידה בצורה מקצועית ביותר.

פעולות לכידת עכברים או חולדות שבוצעו בהרצליה

הלוכדים של אתר מדבירייטינג ביצעו כבר המון פעולות של לכידת עכברים או חולדות עבור תושבים רבים בעיר הרצליה, הם עשו זאת תוך מתן השירות האדיב, האיכותי והמקצועי ביותר וכמובן במחירים משתלמים. לפניכם בטבלה ניתן לראות פעולות לכידת עכברים וחולדות שהם ביצעו ברחבי העיר הרצליה, ניתן לראות גם כן את המחיר שהם גבו מהלקוחות שלנו בסיום השירות:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שגבה לוכד בהרצליה
לכידה של עכבר בבית קרקע בהרצליההלוכד איתר את העכבר באזור המטבח של הבית, העכבר נכנס מהחלון ככל הנראה, הלוכד הצליח ללכוד אותו במהירות.450 ₪
לכידה של עכבר ואטימת חור בהרצליההעכבר נכנס דרך חור במבנה, הלוכד אטם את החור ולכד את העכבר.650 ₪
לכידת חולדה במשרד בהרצליההלוכד לכד את החולדה במהירות, החולדה הסתתרה מאחורי ארונית במשרד.500 ₪
לכידת חולדה בשעת לילה בהרצליההלוכד לכד את החולדה בשעה 02:50 לבקשת הלקוח, החולדה הסתתרה בחדר השינה.800 ₪
טיפול במכרסמים בהרצליהבוצעה הדברה בעיר הרצליה נגד עכברים וחולדות לאחר שלא ניתן היה ללכוד את החולדה400 ₪

סכנות של עכברים בבית

עכברים נחשבים מסוכנים ביותר ולכן אם הבחנתם בעכבר, יש לקרוא לשירות של לוכד עכברים בהרצליה על מנת לא להיות חשופים לסכנות השונות:

מחלות: עכברים נושאים על גבי הפרווה שלהם מחלות במסגרת ההגעה שלהם לבית שלכם על מנת לחפש מזון. באמצעות פעולת הכרסום שלהם הם יכולים להפיץ את המחלות שלהם ולגרום לכם נזק בריאותי רציני למדי.

נזק לרכוש: עוד נציין כי עכברים גורמים נזק לרכוש בבית כי הם מכרסמים כל דבר בבית אשר נחשב למכשול. כך לדוגמה, העכברים מכרסמים חוטי חשמל בתוך הקירות, צינורות גז ורהיטים ומותירים אחריהם נזק רציני לרכוש.

חיפוש מקומות קינון: מעבר לכרסום חפצים בבית, עכברים מחפשים גם מקומות לקנן בהם ולהתרבות.  תוך זמן קצר העכברים ירגישו כי מדובר במקום נוח להתרבות בו ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולהזמין לוכד עכברים.

קינון של חיידקים: לעתים ישנם מצבים בהם העכברים מתרבים וישנם גורים אש לא שורדים את התקופה הראשונה לחייהם. כתוצאה מכך, עשוי להיות מצב בו אחד הגורים יכנס למחילה בתוך הקירות או צינורות החשמל , דבר אשר עשוי להוביל למותו של העכבר וריקבון הגופה אשר יגרום לקינון של חיידקים.

הדברה של עכברים ברעל

לוכד עכברים בהרצליה יבחר לעשות שימוש ברעל על מנת ללכוד את העכבר, במקרים מסוימים כמו למשל נגישות אל הבית ממקורות חיצוניים-במקרים בהם הבית קרוב לשטח חקלאי או למרכזי קניות, ייתכן והלוכד יבחר לעשות שימוש ברעל מנת מנת ללכוד את העכבר. יש יתרון משמעותי לשימוש ברעל הוא גורם להדברה מהירה של העכבר ולא נדרשת פעולת לכידה מורכבת. בעת השימוש ברעל יש להביא בחשבון מספר פרמטרים חשובים:

בחירת לוכד עכברים מקצועי: חשוב ביותר לבחור לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב על מנת שלא לגרום נזק לילדים ובעלי החיים אשר חיים בבית ויש לוודא כי הם לא שואפים את הרעל ונגרם להם נזק.

פינוי פגרים: חשוב ביותר לבחור לוכד מקצועי אשר ידע לפנות את הפגרים בצורה טובה. איתור הפגר של העכבר היא משימה המיועדת למומחה בתחום.

היכרות עם דפוסי ההתנהגות של העכבר: עוד נציין כי לוכד עכברים מקצועי חייב להכיר את דפוסי ההתנהגות של העכבר על מנת להוביל ללכידה בצורה טובה. לוכד עכברים מקצועי ידע להתאים את המלכודת המתאימה ביותר ויוודא כי העכבר לא הצליח לחמוק מהמלכודת.

איך לבחור מלכודת מתאימה

על לוכד עכברים בהרצליה לבחור את המלכודת המתאימה ביותר. כיום ישנן מלכודות שונות והחוכמה היא לבחור את המלכודת המתאימה ביותר בהתאם לפרמטרים שונים:

פיתיון שונה: בכל מלכודת ניתן להציב פיתיון שונה על מנת ללכוד את העכבר. בהתאם לתקופות השנה: בכל מלכודת ניתן להציב מזונות שונים שהעכברים מחפשים בתקופות שונות.

מלכודת בהתאם לאופי הבית: יש להתאים את המלכודת בהתאם לאופי של הבית. מה הכוונה? כאשר מדובר בבית בו ילדים קטנים הנוטים להשאיר פירורים של מזון, לוכד עכברים ידע לעשות בכך שימוש על מנת להציב את המלכודת המתאימה ביותר ללכידת העכברים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה