לוכד נחשים בהרצליה

לוכד נחשים בהרצליה מומלץ ומקצועי

נתקלתם בנחש בסביבת הבית או העבודה? זקוקים לשירותיו של לוכד נחשים בהרצליה? לוכדי הנחשים של מדבירייטינג מספקים זאת. כחלק מהשירות בפריסה ארצית שלנו דרך האתר ניתן להזמין שירותי לוכד נחשים גם עבור תושבי הרצליה. לוכד נחשים מוסמך ובעל ניסיון בזמינות 24/7 שיגיע במהירות ללכוד את הנחש ולהסיר דאגה מלבכם. הזמינו עכשיו שירות לוכד נחשים בהרצליה.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
75
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
41
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

מה המחיר המומלץ לתשלום ללוכד בהרצליה?

מחירי השוק עבור לכידת נחשים נעים בין 500-700 ש"ח, הפרמטרים שקובעים את המחיר הם האם נדרשות סריקות לאיתור הנחש ושעת הקריאה שבה נדרש השירות.

כמה מהר לוכד בהרצליה יוכל להגיע ללקוח?

הלוכדים שלנו זמינים ויוכלו להגיע ללקוחות האתר לרוב בתוך 15-30 דקות מרגע הקריאה, ידוע ללוכדים כי מדובר במקרים דחופים והם מוכנים ליציאה כבר ברגע שיחת הטלפון.

מחודש מרץ הנחשים יוצאים ממקומות המסתור ומתעוררים מתרדמת החורף. המשמעות היא כי בעונת הקיץ אנו צפויים לראות יותר נחשים אשר יוצאים מהמחבוא לטובת חיפוש מזון. לאחר החודשים הארוכים בחורף, הנחשים רעבים ומחפשים את הטרף שלהם. המפגש עם בני האדם עשוי להסתיים בצורך בהגעה לבית חולים, בטח כאשר מדובר על הכשה של נחש ארסי. שירות של לוכד נחשים בהרצליה יבטיח כי הלכידה תתבצע בצורה הטובה ביותר.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד נחשים בהרצליה

דרך אתר מדבירייטינג ניתן להזמין שירותי לוכד נחשים בהרצליה כבר שנים רבות, במהלך תקופה זו הלוכדים שלנו ביצעו מאות עבודות לכידת נחשים בהרצליה ובסביבה תוך הקפדה על זמן הגעה מהיר בממוצע של כ-30 דקות על מנת שלוכד הנחשים יוכל ללכוד את הנחש כמה שיותר מהר. לפניכם טבלה המציגה את פעולות לכידת הנחשים שבוצעו בהרצליה, אופן הלכידה ומחיר השירות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בהרצליה שבוצעו):

</

לכידות נחשים שהוזמנו בהרצליהתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בחצר בית פרטי בהרצליהלוכד הנחשים קיבל שיחה מלקוח שראה נחש יוצא מהדק בחצר הבית שלו, לוכד הנחשים הגיע תוך חצי שעה ולכד אותו.550 ₪
לכידת נחש במחסן עסק בהרצליהבעל עסק דיווח שראה נחש במחסן שלו, לוכד הנחשים הגיע, איתר את הנחש ולכד אותו.600 ₪
לכידת נחש בעליית גג בהרצליהדווח לנו על נחש בבית פרטי בהרצליה לאחר סריקה ארוכה נמצא הנחש בעליית הגג ונלכד.650 ₪
לכידת נחש מטבעות במבנה נטוש בהרצליהדווח ללוכד על נחש במבנה נטוש, לוכד הנחשים הגיע במהירות למקום ולאחר סריקה קצרה איתר את הנחש ולכד אותו.600 ₪

אילו סוגים של נחשים ניתן לראות בישראל

בישראל ניתן להבחין בין מספר סוגים של נחשים. על מנת לזהות בוודאות את הסוגים השונים, יש לקרוא לשירות של לוכד נחשים בהרצליה אשר יוכל לדעת האם מדובר בנחש ארסי או לא.

נחשים ארסיים: מדובר בקבוצת נחשים הנחשבת מסוכנת ביותר כמו למשל אפעה או עכן גדול.

נחשים תת ארסיים: מדובר על קבוצת נחשים אשר ההכשה שלהם עשויה להוביל לתופעות כמו התנפחויות ותופעות נוספות.

נחשים שאינם ארסיים: כאשר מדובר על נחשים שאינם ארסיים, הרי הם לא מסוכנים.

מרבית האנשים אינם יודעים להבחין בסוגים השונים של הנחשים, מה גם שישנם נחשים המזכירים אחד את השני במראה. רק באמצעות לכידה מיומנת של לוכד נחשים מקצועי ניתן לזהות באופן ברור את הנחש וללכוד אותו.

איך להימנע ממפגש עם נחשים

הבחנתם בנחש בבית או בחצר? שימו לב, קיימת הנחייה כללית לפיה אין להתקרב לנחשים ולא לנסות לפגוע בהם, זאת בשל העובדה כי מדובר על חיה מוגנת בחוק והעונש על פגיעה בנחש עשוי  להיות מאסר בפועל.

מכאן, חשוב ביותר להשאיר את העבודה לידי איש מקצוע כמו לוכד נחשים בהרצליה אשר יש ביכולתו לבצע את הלכידה באמצעות מכשיר ייחודי בשם לוכדן המסייע ללכוד את הנחש ולאחר מכן להכניסו לתוך שק ובשלב האחרון לשחרר אותו בטבע. איך תוכלו להימנע ממפגש עם נחשים?

שימרו על סביבה נקייה: אם אתם מתגוררים בבית פרטי עם חצר, הרי חשוב ביותר לשמור על סביבה נקייה. יש לזרוק גרוטאות או גזם או עשבים.

הדברה של מכרסמים: הנחשים אינם בוחלים באוכל ומעדיפים לאכול מכרסמים שונים כמו עכברים או חולדות. ביצוע הדברה של מכרסמים תדאג להרחיק את הנחשים מהמקום.

לא להתהלך יחפים: נוסף על זאת, חשוב ביותר לא להתהלך יחפים במקומות בהם הדשא גבוה.

הימנעו מהליכה לילית: אם אתם יכולים, ההמלצה היא להימנע מהליכה לילית. הנחשים פעילים בשעות הלילה ולכן אם אתם הולכים בלילה, כדאי להצטייד בפנס ומקל.

למה לקרוא לשירות של לוכד נחשים בהרצליה

היתקלות בנחש עשויה לגרום לרבים לחוש אי נוחות ואף פחד. מבין כל בעלי החיים, הפגישה עם הנחש נחשבת מאיימת ביותר ולכן יש לקרוא לשירות של לוכד נחשים בהרצליה.

ניסיון: לוכד הנחשים יהיה בעל ניסיון רב ותהיה לו היכולת לזהות את מקום המסתור של הנחש על מנת לאתר אותו בקלות.

שימוש בכלים ייחודיים: בדומה לבעלי מקצוע אחרים, גם לוכד הנחשים עושה שימוש בציוד מיוחד על מנת לבצע את הלכידה. באמצעות מוט לכידה המכונה לוכדן ניתן ללכוד את הנחש.

שחרור הנחש לפי החוק: במסגרת תפקידו לוכד הנחשים יבצע את הלכידה ולאחר מכן יקפיד על שחרור הנחש בשמורות הטבע  בהתאם לנהלים.

ביטחון: בבואכם לקרוא לשירות של לוכד נחשים אתם תרגישו בטוחים יותר, זאת בשל ניסיונו הרב בתחום. בניגוד אליכם, לוכד נחשים עבר הסמכה מקיפה הכוללת בחינות עיוניות ויש ביכולתו לדעת בדיוק באיזה סוג נחש מדובר וכיצד יש ללכוד אותו בדרך הטובה ביותר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה