הדברת ג'וקים בקרית אתא

בעלי המקצוע באתר מבצעים הדברת ג'וקים בקרית אתא

צריכים שירות של הדברת ג'וקים בקרית אתא? בעלי המקצוע שלנו יוכלו לעזור לכם על הצד הטוב ביותר. בעלי המקצוע שלנו נמדדים בסיום כל עבודה בפרמטרים של: מחיר, יחס ושירות, מקצועיות ועמידה בזמנים, כך אתם יכולים להיות בטוחים שבעלי המקצוע שלנו יעשו הכל כדי שתהיו מרוצים. בסיום העבודה אנו ניצור קשר גם איתכם כדי לקחת חוות דעת על השירות שקיבלתם.

דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
59
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
99
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9
רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
56
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
34
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.79
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

כמה זמן אחרי שמרססים נגד ג'וקים אפשר להיכנס הביתה ולשטוף?

בדרך כלל תוכלו להיכנס תוך שעה-שעתיים לכל היותר. עם השטיפה מומלץ לחכות שלושה ימים לכל הפחות, אפילו יותר מכך אם יש אפשרות.

כמה יעלה שירות של מדביר תיקנים?

שירות של מדביר תיקנים יעלה כ-300 ש"ח בממוצע לדירה סטנדרטית, לדירות גדולות יותר או לבתי קרקע המחיר עשוי להיות יקר יותר.

לכמה זמן תחזיק הדברת הג'וקים?

ההדברה תהיה אפקטיבית לשנה בדרך כלל, אבל אין צורך למהר לחדש אותה ואפשר לחכות גם עד שיופיע תיקן חדש.

הכירו את שלושת התיקנים הנפוצים ביותר בבית

תיקן אמריקאי (הנפוץ ביותר)

התיקן הכי מוכר בבית, בגינה וברחוב ורוב הסיכויים שאם ראיתם ג'וק – זה תיקן אמריקאי. לתיקן זה צבע חום כהה, מחושים ארוכים וכנפיים פעילות (מעופף). הוא יוצא מתוך הביוב וחובב מקומות לחים ומעופשים, מתעופף גם לקומות הגבוהות, מסתור הכביסה, פתחי הניקוז והתריסים.

תיקן גרמני

פחות נפוץ בבית, אבל אם כבר מופיע אז באזורים חמים וחשוכים כמו מתחת לתמי 4, התנור או המיקרוגל. אפשר להבחין גם בצואה אופיינית שלו סביב צירי הארונות במטבח. צבע התיקן חום בהיר עם שני פסים שחורים לאורך הראש והוא הרבה יותר קטן מהתיקן האמריקאי.

תיקן מזרחי

יהיה לכם קל מאוד לזהות אותו – פעם אחת בשל צבעו השחור/ חום כהה ופעם שנייה בשל הריח הנוראי שלו, שנובע מהרגלי המחייה באזורים מלאים אשפה או עם תנאי לחות ממש טובים.

לא בטוחים אם ראיתם תיקן אמריקאי, גרמני או סוג אחר? כאן אני עושה סדר בכל ההבדלים הקיימים.

סוגי תיקנים נפוצים בישראל

סוגי תיקנים נפוצים בישראל

המחיר להזמנת הדברת תיקנים

המחיר להזמנת מדביר תיקנים משתנה בהתאם לגודל הדירה, לפעולה שצריך לבצע וכמובן לתנאי השטח. בטבלה שלפניכם ניתן לראות מהו המחיר להזמנת ריסוס נגד ג'וקים ואיך בדיוק הוא נקבע.

גודל הביתהפעולה שיש לבצעהמחיר שבעל המקצוע יגבה מהלקוח
ריסוס נגד ג'וקים בירושלים בדירת חדרריסוס של כל הדירה עם חומר הדברה המיועד לחיסול תיקנים.220-250 ₪
טיפול בג'וקים בבאר שבע במטבח בלבד בדירת 4 חדריםריסוס המטבח של הדירה נגד תיקנים אמריקאים ושימוש במלכודות נגד תיקנים.250-300 ₪
הדברה של ג'וקים בתל אביב בדירת 3 חדריםריסוס בכל שטח הדירה, בפאנלים ובארונות מטבח, בספי החלונות ובניקוזים.300-330 ₪
הדברה בחיפה נגד ג'וקים בדירת 5 חדרים עם בעיה של תיקנים בשירותיםטיפול בכל הדירה נגד תיקנים עם התמקדות באזור השירותים כולל הניקוזים למניעת כניסת תיקנים נוספים.330-350 ₪
הדברה נגד תיקנים בביוב של דירה בנתניהריסוס ושימוש בחומר הדברה מתאים בתוך 4 ביובים שהיו בחצר הדירה.250-300 ₪
הדברה נגד תיקנים בבית פרטי בפתח תקווהריסוס של כל שטח הבית כולל חצרות וביובים עם חומר הדברה המיועד להשמדת תיקנים.450-600 ₪

איזה חומר נחשב הכי חזק נגד ג'וקים?

יש שתי שיטות נפוצות וטובות להדברה ביתית, כאשר שיטה שלישית במספר תתאים למקומות מאוד ספציפיים. אם תעקבו אחרי כל הדגשים שלי כאן לגבי יישום חומר ההדברה ואיך עובדים איתו – מובטח לכם בית נקי מג'וקים לתקופה הקרובה:

ריסוס ג'וקים

הדרך הקלה ביותר להילחם בג'וקים היא פשוט לרסס עליהם ישירות ועל כל השטחים שייתכן ויבואו עמם במגע. התרסיסים מכילים חומר הדברה בריכוז רעלים נמוך (הדברה ירוקה) שמתפזר בצורה אחידה ונספג בקירות ורצפת הבית ולכן מתאים מאוד כהדברה מונעת.

אני ממליץ בחום לרסס גם באזורים שהג'וקים חובבים בדרך כלל ובכל הפתחים שהם עלולים להיכנס מהם הביתה כמו ספי חלונות, פתחי ניקוזים, בארון מתחת לכיור, חריצי דלת הכניסה ועוד.

חומר טמפריד להדברת ג'וקים

חומר טמפריד להדברת ג'וקים

פיתיונות ג'ל נגד ג'וקים

אם אתם סובלים מנוכחות גדולה או תכופה מאוד של ג'וקים, כדאי לשלב את הריסוס בבית עם פיתיונות ג'ל רעילים. הפיתיון מגיע בצורת מזרק, כך שאתם יכולים לפזר ממנו קצת בכל אזור נגוע או שהג'וק עלול להופיע בו. המקקים מזהים את הפיתיון כחטיף אטרקטיבי, לוקחים אותו למקום מסתור ושם מחוסלים.

יתרון משמעותי של הפיתיונות לעומת הריסוס הוא המלחמה בקצב התרבות מאוד מהיר, בעיקר של התיקן הגרמני עליו תוכלו לקרוא עוד במדריך הדברת תיקן גרמני. אם ראיתם תיקי ביצים בארונות או בפינות מסוימות – זה הזמן להתחיל לפזר פיתיונות ג'ל באזורים "המועדים לפורענות" ולרסס בכל הבית.

ג'ל נגד תיקנים

ג'ל נגד תיקנים

חשוב לדעת לפני תחילת ההדברה:

תיקנים אמריקאיים רגישים לתרסיסים ולכן קל יחסית להדביר אותם. הדברת תיקן גרמני לעומת זאת תבוצע עם פיתיונות ג'ל. כתבתי בפירוט לגבי סוגים ושמות החומרים היעילים ביותר.

כך תכינו את הבית להדברת ג'וקים

  1. מפנים שעתיים מחוץ לבית – חומרי הריסוס אמנם לא מזיקים לבריאות האדם ולסביבה, אך הם עשויים להזיק אם חיית המחמד שלכם תלקק את הרצפה המרוססת או אם התינוק יזחל עליה. ולכן בראש ובראשונה יש להיערך לבילוי של שעה-שעתיים מחוץ לבית, עד להשלמה מלאה של הריסוס.
  2. מאווררים, מפנים ומכסים חפצים – לפני שמתחילים להדביר את החדר מומלץ לאוורר אותו היטב. כעת יש להתחיל לפנות ממנו את כל החפצים ולהעביר אותם לחדר שנמצא מחוץ לשטח ההדברה. אם כל הבית עובר הדברה, כדאי לאחסן מה שניתן בארונות ולכסות כראוי את הרהיטים והחפצים שנותרו.
  3. התייחסות מיוחדת למטבח ולאמבטיה – חשוב מאוד שלא להשאיר באמבטיה והמטבח חפצים חשופים. יש לוודא שאין מזון שחשוף לחומרי ההדברה כמו תבלינים, צנצנות עם תכולה, לחם ועוד. יש לאחסן כראוי גם את כל כלי האוכל ולסלק ממשטחי העבודה כל אלמנט אפשרי. אם ההדברה מתבצעת בארונות מסוימים, יש לפנות גם אותם. בדרך כלל התיקן האמריקאי מגיע לארון מתחת לכיור ולכן עדיף שתפנו אותו. באמבטיה אל תשכחו לאחסן במיקום מוגן ובטוח את מברשות השיניים, המגבות וכו'.
  4. מיפוי פתחי ניקוז וביובים – כדי להבטיח לעצמכם שקט וניקיון מלאים מתיקנים, אל תפסחו על שום ביוב או פתח ניקוז בבית ומסביבו. בצעו סיור קטן בבית וודאו שאתם מכירים את כל המקומות שבהם צריך לרסס ושקיימת אליהם נגישות טובה.
  5. פינוי מקסימלי של הפנלים – בחלל הבית עצמו, צריך להתחשב בכל הפינות וגב הרהיטים. יש לפנות את כל התכולה באזורי הפינות ולהזיז את הספות, המיטות, המקרר, המזנון וכן הלאה לפחות ב-20-30 ס"מ מהקיר. כמו כן, יש להשאיר את הפנלים כמה שיותר פנויים וחשופים – הפנלים מהווים את אחד משטחי הריסוס המרכזיים, שתומך בהשפעת ההדברה לטווח ארוך. כמו כן, יש להרחיק ולאחסן את כל חפצי הילדים וחיות המחמד.

מה לעשות אחרי ההדברה?

בשלב הזה חומרי ההדברה נותרים על משטחי הבית ומסלקים בקלות רבה את כל התיקנים הנמצאים ואלה שמתקרבים. החלונות הפתוחים כבר ינדפו לבד את אדי חומר ההדברה וימנעו ריח או אדים לא רצויים.

כעבור שעה-שעתיים ניתן לשוב הביתה, אך כדי להיות על הצד הבטוח תוכלו להמתין גם שלוש שעות מרגע ההדברה. חשוב מאוד לא לשטוף את הבית בין שלושה לארבעה ימים, אלא אם בבית יש תינוקות, נשים הרות, קשישים או חיות מחמד. במקרה כזה שטפו בלי אקונומיקה ואל תשפשפו חזק מאוד את הרצפה. תשתדלו בכל מקרה לוותר כרגע על ניקיון באזורי הפנלים.

כך תצמצמו את הופעת התיקנים בבית:

– לשמור על סביבה נקייה ומסודרת, אחסון נאות של דברי המזון בתוך הארונות והימנעות מצבירת לכלוך או זוהמה גם בנקודות קשות להגעה. פה הסברתי איך לזהות צואה וביצי מקקים ומה עושים באותו רגע.

– להתקין רשתות בחלונות הבית ומגן לתחתית דלת הכניסה או היציאה למרפסת/ הגינה.

– שמירה על איטום טוב בחלל הבית, כולל פתח מכונת הכביסה המוביל לביוב וניקוי יעיל של פתחי המזגן. ניתן גם לשפוך מים רותחים לתוך פתחי הניקוזים.

– הריח של שמנים אתריים דוחה את רוב הג'וקים וניתן להכין ממנו תרסיס לשימוש קבוע.

– הזמנת מדביר ג'וקים פעם אחת בכל קיץ תצמצם את כמות התיקנים לטווח הרחוק ותקנה לכם שקט ממזיקים.
המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה