הרחקת יונים בראשון לציון

הרחקת יונים בראשון לציון ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

היונים משאירות לכלוך רב באזור הדירה? לנו יש את הפתרון עבורכם! הרחקת יונים בראשון לציון ע"י שימוש באמצעי ההרחקה האיכותיים ביותר, עם אחריות בכתב ובמחירים ההוגנים ביותר בשוק. מרחיקי היונים של מדבירייטינג מספקים שירותי הרחקת יונים עבור תושבי ראשון לציון כבר המון שנים, בכל מה שקשור בהרחקת יונים ברחבי העיר ישנה פלטפורמה אחת מעל כולם – מדבירייטינג.

מיכאל פינסטרה
ספק מאומת

חשוב לי מאוד לעמוד בזמנים אליהם אני מתחייב, המחירים שלי נוחים, השירות איכותי ואני נותן אחריות לתקופה ארוכה וגם יודע לעמוד בה.

חוות דעת
25
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אבי אביב אבי אביב
ספק מאומת

אני בן אדם אמין שלא אוהב פתאום לשנות את המחיר ולהוסיף עלויות ללקוח בזמן העבודה, אני עומד בהתחיבויות ובאחריות שאני מעניק ללקוחות שלי, נותן את השירות שלי כבר 20 שנה ודואג שכל לקוחותיי יהיו מרוצים.

חוות דעת
22
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
יניב עמיר יניב עמיר
ספק מאומת

אמינות ומקצועיות הם אצלי מעל לכל, אני גובה מחירים הוגנים מלקוחותיי ודואג שיצאו עם חיוך בסיום השירות אחרי שפתרתי את הבעיות עבורם.

חוות דעת
85
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
98%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.92
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

איך ניתן לקבל הצעת מחיר?

מרחיקי היונים שלנו זמינים ויוכלו להגיע במהירות ולתת לכם הצעת מחיר, בנוסף ניתן לשלוח להם צילום של המקום ולקבל הצעת מחיר בוואטסאפ.

למה כדאי להזמין מרחיק יונים בראשון לציון רק מאתר מדבירייטינג?

מרחיקי היונים באתר נמצאים תחת פיקוח מחמיר שלנו, אנו מוודאים כי הם עושים את העבודה האיכותית ביותר, עומדים בזמנים, שירותיים וכמובן גובים מחירים הוגנים.

בסביבת מבנים בראשון לציון ניתן לראות יונים רבות. היונים נמצאות על אדן החלון וגם במסתורי הכביסה וחללים שונים כמו תקרות או גגות. אמנם היונים מסמלות עבור רבים את השלום, אבל גם ידועות בתור מעבירות  מחלות שונות לבני האדם ולכן חשוב ביותר לבצע הרחקת יונים בראשון לציון על ידי חברה מנוסה בתחום.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד יונים בראשון לציון

מרחיקי היונים שלנו מבצעים עבודות בתחום הרחקת היונים עבור תושבי ראשון לציון כבר מספר רב של שנים, לפניכם בטבלה ניתן לראות תמצית מפעולות ההרחקה שהם ביצעו לאחרונה בעיר, כולל פירוט אודות השירות שניתן והמחירים שהם גבו מהלקוחות בסיום ההתקשרות (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בראשון לציון שבוצעו):

הרחקות יונים שבוצעו בראשון לציוןתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בראשון לציון
הרחקת יונים ממעקה של מרפסת בראשון לציוןבוצעה התקנת דוקרנים נגד יונים במעקה של המרפסת באורך של כ-10 מטרים.700 ₪
הרחקת יונים ממרפסת שירות בראשון לציוןמרחיק היונים הרחיק את היונים ממרפסת השירות על ידי התקנת רשת במרפסת השירות, בכך הוא מנע מהיונים להמשיך ולחדור פנימה.1,250 ₪
טיפול נגד כיני יונים במרפסת שמש בראשון לציוןביצוע ריסוס עם חומר הדברה נגד כיני היונים, המדביר ריסס את כל מרפסת השמש ובכך חיסל את כיני היונים.350 ₪
ניקוי צואה של יונים מאדן חלוןניקיון הצואה מאדן החלון אליו היונים היו מגיעות בקביעות ומלכלכות את האזור.250 ₪

אילו אמצעי הרחקת יונים קיימים בראשון לציון

קיימים מגוון אמצעים של הרחקת יונים בראשון לציון. חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב תבחר את אמצעי ההרחקה הטוב והאפקטיבי ביותר:

דוקרנים: מדובר באמצעי הרחקה הכולל פסים מנירוסטה או פלסטיק או נחושת אשר נחשבים דקים וצפופים. הדוקרנים מוצמדים במקומות הקינון של היונים. למרות שמם, המטרה של הדוקרנים אינה לדקור את היונים והכוונה היא לגרום ליונים לא לעמוד במקומות בהם נמצאים הדוקרנים.

קפיצים: מדובר באמצעי הרחקה נוס, הדומה לדוקרנים. מדובר בקפיץ ארוך אשר  נמתח לאורך המעקה ומונע את העמידה של היונים על המעקה. מדובר באמצעי הרחקה אשר גורם ליונים להתרחק מהמקום.

צלילים אל קוליים: מדובר באמצעי הדברה אלקטרונית הכולל בין היתר השמעה של קולות אשר גורמים ליונים אי נחת ואינם נשמעים על ידי בני אדם.

אילו מחלות נגרמות על ידי יונים

היונים נחשבות למעבירות מחלות שונות ולכן חשוב ביותר להקפיד על הרחקת יונים בראשון לציון על מנת למנוע את המחלות השונות:

גירוי בעור: גירוי בעור בא לידי ביטוי בעור נפוח ואדום ולאחר מכן שינוי בצבע העור וכן תחושת צריבה וגירוד. הזיהום עשוי להופיע בכל מקום בגוף ועשוי גם לכלול בין היתר כאב ראש וצמרמורת וכאבי פרקים. הזיהום יכול להיות קטלני בייחוד אצל ילדים קטנים או עבור קשישים.

שינוי במערכת תאי העצבים: מחלות אשר מועברות על ידי היונים עשוית לגרום לדלקת הלחמית וכן לדלקת פנים הלב ואף לזיהומים שונים.

כיני יונים: כיני היונים גורמות לגרד עז.

אילו פרמטרים חשובים בבחירת חברת הרחקת יונים בראשון לציון

מתגוררים בראשון לציון וזקוקים לחברה בתחום הרחקת יונים בראשון לציון? חשוב להקפיד על מספר פרמטרים בעת הבחירה במטרה לבחור את החברה הטובה ביותר:

רישיון: בבואכם להזמין חברה מקצועית חשוב ביותר לוודא כי לבעלי החברה יש רישיון מתאים. ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע עבודה בגובה הדורשת שימוש בציוד מקצועי ולכן חשוב שיהיה לבעל המקצוע רישיון והוא יהיה מבוטח. בשנים האחרונות קיים חוק לפיו כל בעל מקצוע הנדרש לעבוד בגובה צריך להציג רישיון עבודה.

מקצועיות: על החברה לבחור את אמצעי ההרחקה הטוב ביותר בהתאם לסיטואציה. החברה תגיע אל המקום בו נמצאות היונים ותבחר את האמצעי המתאים ביותר תוך בחינת הסביבה. חברה מקצועית לא תבחר את אמצעי ההרחקה הראשון אלא תבחר את האמצעי המתאים ביותר.

ניסיון: אין כמו חברה מנוסה בתחום על מנת שתרגישו בטוחים. חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר יש לה ניסיון בהרחקה של יונים ואין מדובר בפעם הראשונה בה העבודה מתבצעת.

המלצות: עוד כדאי לבחור חברהב בהתאם להמלצות של חברים או לקוחות קודמים. אל תהססו לשאול אותם כמה שיותר שאלות על מנת לבחור את החברה המקצועית ביותר. שאלו אותם לגבי תודעת השירות, הגעה בזמן ואמצעי תשלום. ככל שתשאלו כמה שיותר שאלות, כך תהיה לכם האפשרות לבחור את החברה הטובה ביותר.

זמינות: חשוב ביותר לבחור חברה אשר תהיה זמינה לקריאה שלכם ותגיע תוך זמן קצר על מנת לסייע לכם בכל הקשור להרחקה של היונים ואפשרות לשוב לחיים תקינים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה