הדברה ברמלה

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה ברמלה [ריסוס ע"י מדביר מומלץ]

מחפשים חברה שתספק לכם שירותי הדברה ברמלה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המדבירים שלנו באתר מספקים כבר זמן רב מאוד שירותי הדברה עבור תושבי העיר רמלה והסביבה, הם עושים זאת ביסודיות ובמקצועיות, הם מתחייבים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, הכולל אחריות בכתב בסיום כל הדברה, ומענה מקיף ואישי לבעיית המזיקים שבביתם.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
43
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

בעל תודעת שירות גבוהה, אדיב וסובלני, רואה תמיד את העבודה אצל הלקוח כמשימה שחייב לבצע לשביעות רצונו.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים, אני אוהב לראות אותם מחייכים בסוף השירות, האמינות והשירות שלי הם בראש סדר העדיפויות, אני אוהב להעניק פתרון מלא לכל בעיה.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.56
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
10

אני מעל 5 שנים בתחום, מתמחה בכל סוגי ההדברה לבית, הלקוחות מאוד אוהבים אותי, אני גובה מחירים הוגנים ומגיע במהירות.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

אני בא בעצמי ולא שולח שליחים, הביקורות שלי תמיד טובות והלקוחות מרוצים.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה תושבי רמלה מזמינים מדביר רק מאתר מדבירייטינג?

באת שלנו ניתן להזמין את המדביר אחרי שצפיתם ברישיון שלו ובחוות דעת עליו, המדבירים באתר עומדים בסטנדרטים המחמירים שלנו כך שגולשי האתר יכולים להיות בטוחים כי כל המדבירים באתר הם המומלצים ביותר בתחום ההדברה.

מה המחיר של הזמנת מדביר ברמלה?

המחיר משתנה בהתאם לגודל השטח שיש לטפל וכמובן בהתאם לסוג המזיק, לרוב הדברות סטנדרטיות ינועו בין 250-350 ש"ח, הדברות מורכות יותר עשויות להיות מעט יותר יקרות.

לקראת עונת הקיץ רבים נערכים לביצוע הדברה ברמלה. את ההדברה יש לבצע באמצעות חברת מקצועית אשר תגיע עם חומרי ההדברה המתאימים לביצוע העבודה. על מנת להבטיח לכם שקט נפשי חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית בתחום.

עבודות הדברה ברמלה שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים שלנו באתר מקבלים קריאות שירות רבות ומגוונות מצד תושבי העיר רמלה בבקשה לעזור להם להיפטר מהמזיקים, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה עבור תושבים המתגוררים בעיר רמלה:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברה נגד חפרפרת ברמלהבוצעה הדברת חפרפרות בגינה ע"י החדרת חומר הדברה יעיל כנגד החפרפרות אל תוך המחילות שלהן באדמה.470 ₪
טיפול נגד תיקנים בעסק ברמלההמדביר ביצע טיפול נגד תיקן גרמני על ידי מריחת ג'לים נגד תיקנים במקומות נגועים בעסק.400 ₪
טיפול בנדלים בדירה ברמלההמדביר טיפל נגד נדלים בחצר של דירה ע"י ריסוס בכל אזור החצר של הדירה.450 ₪
ריסוס בדירה ברמלהבוצע ריסוס לבית ברמלה בתקפות הקיץ על מנת למנוע ממזיקים לחדור לדירה.270 ₪
הדברת נמלים ברמלהנעשתה הדברה נגד נמלים בדירה על ידי שימוש בריסוס ובג'לים.350 ₪
הדברת ג'וקים ברמלהבוצעה הדברה נגד ג'וקים בדירה על ידי ביצוע ריסוס נגד ג'וקים בכל אזור הדירה.300 ₪
טיפול נגד יוניםבוצעה הרחקת יונים מהמרפסת של דירה ברמלה ע"י התקנת דוקרנים נגד יונים.550 ₪

הדברת תיקנים ברמלה

התיקנים מגיעים בעונת הקיץ ונמצאים בביובים. הם לא רק מעוררים חששות אלא גם מעבירים מחלות שונות כתוצאה מהשהייה שלהם בביוב ולכן יש לדאוג לביצוע הדברה ברמלה. בעת הזמנת מדביר חשוב ביותר לבצע את הפעולות הבאות:

בקשו העתק של תעודת מדביר: בבואכם להזמין חברת הדברה ברמלה חשוב מאוד לבקש העתק של תעודת מדביר- כך תדעו כי הגעתם למקום הנכון ומצאתם את החברה המקצועית ביותר. שימו לב, חברת הדברה שאינה מציגה בפניכם תעודת מדביר אינה מקצועית מספיק. חשוב מאוד לבקש העתק של התעודה למען הבריאות שלכם. למרות העובדה כי היום פחות נהוג לעשות שימוש בחומרים רעילים, עדיין כדאי לבקש תעודה על מנת שתדעו כי מדובר במומחים.

ליידע לגבי בעלי חיים: אם יש לכם בעלי חיים בבית או בחוץ, ראוי לעדכן את חברת ההדברה טרם הריסוס. גם חתולים החיים בחוץ הם בעלי חיים מוגנים על פי צער בעלי חיים ושימוש בחומרים העשויים להזיק להם היא עבירה על פי החוק. רצוי לעדכן את המדביר לגבי המזיקים השונים אשר התגלו אצלכם בבית על מנת שתהיה לו האפשרות לבחור את חומר ההדברה המתאים ביותר.

קבלת הוראות בטיחות: בתום פעילות ההדברה חשוב ביותר לבקש מידע על הוראות הבטיחות וכן הוראות שונות במקרה של חשיפה לחומרים רעילים. כיום ישנם סוגים שונים של הדברה לצד הדברה כימית ניתן למצוא גם הדברה ירוקה במסגרתה נעשה שימוש בחומרים שאינם רעילים ואינם גורמים נזק לסביבה.

בקשו תעודת אחריות: הקפידו לבקש מהמדביר תעודת אחריות על ביצוע העבודה. תבקשו ממנו תעודה המראה בדיוק מה מכסה האחריות. מדביר מקצועי אשר יודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לא יהסס להציג לכם תעודת אחריות.

טיפול במזיקים באמצעות פעולות מניעה

אמנם כיום ישנם תכשירים רבים הנמכרים בחנויות המאפשרים לאנשים להילחם במזיקים בכוחות עצמם אבל לא מדובר בפעולות מניעה לטווח הארוך אלא מדובר על פעולות מניעה לטווח הקצר בלבד. מדובר על תכשירים הנמכרים בחנויות ומיועדים לשימוש לטווח קצר לצורך כיבוי שריפות ולא לזמן ארוך. אם יש לכם בעיית תיקנים החוזרת על עצמה או אם אתם סובלים מחולדות בבית, הרי הדברת חולדות צריכה להתבצע על ידי מומחים בלבד ולא באמצעים ביתיים. לכם אין את הידע אשר יש למדביר מקצועי והוא יכול להסב את תשומת הלב שלכם לבעיות שונות אשר גורמות להופעת המזיקים כמו בעיות בצנרת או בביוב כאשר מדובר על תיקנים.

דרך נוספת היא הדברה ברמלה בשיטה הטבעית באמצעות בעלי חיים. כך לדוגמה החתולים אשר חיים בחצר עשויים להיות מדבירים טבעיים ולהוביל לצמצום של מספר התיקנים והנחשים באזור.

איך תבחרו מדביר מוסמך ברמלה

בשנים האחרונות ניתן לראות כי ההדברה עלתה לכותרות בשל מקרים בהם בוצעה הדברה לא איכותית ובין היתר במקרה בירושלים בו 2 ילדות מצאו את מותן כתוצאה משאיפה של חומר הדברה מסוכן בשם פוספין. על מנת למנוע מצב כזה יש להקפיד על בחירת חברת הדברה ברמלה תוך שימת דגשים חשובים:

התאמה של חומר ההדברה: מדביר מקצועי ידע לבצע התאמה של חומר ההדברה בהתאם לסוג המזיק. הוא יגיע אל הבית שלכם ויבצע איתור של המזיק תוך בחינת סביבת המחיה שלו במטרה לבחור את החומר המתאים ביותר.

משך זמן שהייה: במידה ומדובר על הדברה כימית הנעשית בשטח הבית, מדביר מקצועי ידאג להסביר לכם כמה זמן יהיה עליכם לשהות מחוץ לבית.

המלצות: חשוב ביותר לא להפקיד את תחום ההדברה בידי מדביר שמצאתם זה עתה אלא לבחור מדביר מוסמך אשר קיבל המלצות רבות על ביצוע העבודה שלו. מדביר מוסמך אשר זכה להמלצות יהיה איש המקצוע אשר אתם רוצים לעבוד עימו.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה