לוכד נחשים ברמלה

לוכד נחשים ברמלה מומלץ ומקצועי

נחשים בדרך כלל יוצאים לקראת עונת הקיץ ואפשר להיתקל בהם בהרבה מקומות. כשזה קורה יש צורך בשירותיו של לוכד נחשים ברמלה. לוכד נחשים מקצועי המוסמך על ידי רשות הטבע והגנים ללכידת כל סוגי הנחשים, ארסיים ושאינם ארסיים. לוכד נחשים דרך מדבירייטינג ילכוד את הנחש במהירות וביעילות. אז הזמינו עכשיו לוכד נחשים ברמלה.

מיכאל פינסטרה
ספק מאומת

חשוב לי מאוד לעמוד בזמנים אליהם אני מתחייב, המחירים שלי נוחים, השירות איכותי ואני נותן אחריות לתקופה ארוכה וגם יודע לעמוד בה.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
75
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
41
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים, אני אוהב לראות אותם מחייכים בסוף השירות, האמינות והשירות שלי הם בראש סדר העדיפויות, אני אוהב להעניק פתרון מלא לכל בעיה.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.56
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

איך לוכד הנחשים מבצע את העבודה?

לוכד הנחשים מחפש אחר הנחש ומזיז את כל החפצים כדי לאתר את מקום המחבוא שלו, לאחר מכן הוא לוכד אותו באמצעות מוט הלוכדן.

לפי מה נקבע מחיר הלכידה של הנחש?

המחיר נקבע לפי שעת הזמנת השירות ולפי אופן העבודה, אם העבודה דורשת סריקות נרחבות המחיר יהיה יקר יותר, אם העבודה לא דורשת סריקות כלל המחיר יהיה זול משמעותית.

נתקלתם בנחש ברמלה? ההמלצה היא לא לנסות ללכוד את הנחש בצורה מקצועית. לכידה של נחש מצריכה ידע רב וגם הסמכה מטעם רשות הטבע והגנים. לוכד נחשים ברמלה אשר עבר בהצלחה את הקורס ולמד את התכנים בקורס יבצע את הלכידה בצורה טובה. אם ראיתם נחש- חשוב ביותר להתקשר מיד ללוכד נחשים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר יגיע עם מכשור מיוחד לצורך הלכידה.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים ברמלה

אנו במדבירייטינג מספקים פלטפורמה למציאת שירותי הדברה לתושבי העיר רמלה כבר שנים רבות, כשבמהלכן בוצעו בין היתר גם פעולות לכידת נחשים ברמלה. לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות לכידת הנחשים שבוצעו עבור תושבי העיר, השירות ניתן לכל סוגי הלקוחות (הפרטי, העסקי והמוסדי) במהירות האפשרית ובמחירים הוגנים (כאן ניתן לראות פעולות הדברה ברמלה שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו ברמלהתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש במתנ"ס ברמלהדווח ללוכד שלנו על נחש במתנ"ס ברמלה, לוכד הנחשים הגיע במהירות, איתר את הנחש ולכד אותו.550 ₪
לכידת נחש בבית קפה ברמלההנחש שנכנס למטבח בית הקפה מהכניסה האחורית הסתתר מתחת לנירוסטה שבמטבח, אך הלוכד איתר אותו במהלך הסריקות ולכד אותו.650 ₪
לכידת נחש בשטח של דירה פרטית ברמלהלוכד הוזמן להגיע ללכוד נחש בשטחה של דירה פרטית ברמלה, לאחר חיפושים איתר הלוכד את הנחש במרפסת שבחצר ולכד אותו.600 ₪
לכידת נחש במגרש כדורגל ברמלהדווח ללוכד שלנו על נחש במגרש הכדורגל ברמלה, הלוכד הגיע ואיתר את הנחש במלתחות, שם גם לכד אותו.600 ₪

היתר ביצוע עבודה של לוכד נחשים ברמלה

היות ולכם אין את הניסיון הדרוש בלכידה של נחשים, רצוי להזמין איש מקצוע לצורך הלכידה. לעיתים נחשים שאינם ארסיים עשויים לחקות התנהגות של נחשים ארסיים במראה, מה שמכונה בשפה מקצועית בשם מימיקריה. חוסר הזיהוי עשוי להוביל למקרי הכשות אשר היו עשויים להימנע כתוצאה מהזמנת לוכד נחשים מוסמך אשר יש ביכולתו לזהות את הסוגים השונים של הנחשים וכך למנוע מצב של הכשת נחש והזדקקות לטיפול רפואי.

רגע לפני שאתם מזמינים לוכד נחשים ברמלה, חשוב ביותר לבדוק כי אתם מזמינים את איש המקצוע הטוב והמקצועי ביותר. היום ניתן למצוא לא מעט מומחים בתחום לכידת נחשים, אבל אין ספק כי קיים דגש על היתר ביצוע עבודה. כאשר לוכד נחשים יציג בפניכם היתר ביצוע עבודה תדעו כי מדובר במקצוען אמיתי אשר סיים בהצלחה קורס של רשות הטבע והגנים. על לוכד הנחשים לעמוד בהצלחה בכל הבחינות מטעם הרשות להגנת הטבע על מנת לעבוד בהצלחה בתור לוכד נחשים.

שימו לב, אי אפשר לעסוק בלכידה של נחשים ללא היתר עבודה כי הדבר נחשב לעבירה של החוק. חשוב לבחון כי לוכד הנחשים אשר הגיע למקום בעל כל האישורים הדרושים. לכידת נחשים ללא ניסיון עשויה להסתיים בהכשה ולכן חשוב לשים דגש על היתר עבודה.

עבודה עם תיאום פקח של שמורות הטבע האזורי

הידעתם? נחש נחשב לחיה מוגנת על פי חוק וחל איסור לפגוע בנחש. לפיכך, במסגרת העבודה של לוכד נחשים ברמלה עליו לעבוד בתיאום מלא עם פקח של שמורות הטבע האזורי במטרה לשחרר את הנחש בשמורות הטבע בהתאם לחוק.

לאחר פעולת הלכידה אשר תתבצע בתום איתור מקום המסתור של הנחש ולכידתו באמצעות לוכדן ייחודי המבטיח את הלכידה של הנחש בצורה הטובה ביותר- לכידתו מאזור הראש במהירות והנחתו בשק על מנת לא לאפשר לו לברוח.

מהי ההכשרה של לוכד נחשים ברמלה

לוכד נחשים ברמלה הנו איש מקצוע אשר עבר בהצלחה קורס מטעם רשות הטבע והגנים ועמד במבחנים השונים על מנת לעבוד בתור לוכד נחשים. במסגרת הלימודים הוא צובר ידע רב ומיומנות הדרושה ללכידת הנחשים. במסגרת הלימודים הוא עובר הכשרה מעשית ותיאורטית הכוללת תרגול רב. הנה חלק מנושאי הלימוד:

סוגי הנחשים בישראל: בישראל ניתן למצוא 41 מינים של נחשים ובין היתר נחשים ארסיים ונחשים שאינם ארסיים.

מנגנון ההכשה והארס: נוסף על זאת, הוא לומד על מנגנון ההכשה והארס על מנת לסייע לאנשים אשר הוכשו מהנחש עד לפינוי לבית החולים.

היכרות עם הציוד: במסגרת הלימודים, הוא לומד להכיר את הציוד המיועד ללכידה של הנחשים על מנת לעשות בו שימוש.

הגשת עזרה ראשונה: במקרה של הכשת נחש, עליו לדעת כיצד להגיש עזרה ראשונה עד לקבלת טיפול רפואי מקיף.

שחרור הנחש בשמורת טבע: לאחר הלכידה עליו לשחרר את הנחש באחת משמורות הטבע. לצורך כך יש ללמוד את הנהלים המקובלים לשחרור נחש בשמורת טבע לרבות קבלת אישור מטעם השמורה בה הנחש עתיד להשתחרר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה