הדברה ברעננה

באתר תוכלו להזמין הדברה ברעננה ע"י מדבירים מומלצים

צריכים שירותי הדברה ברעננה? הגעתם בהחלט למקום הטוב ביותר! המדבירים שלנו באתר מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר רעננה כבר המון שנים, הם מבטיחים לתושבי העיר את שירותי ההדברה הטובים ביותר, אצל המדבירים שלנו תוכלו לקבל את כל שירותי ההדברה במקום אחד, במחירים הטובים ביותר בהשוואה למחירי השוק, עם התוצאות הטובות ביותר וכמובן עם תעודת אחריות בכתב בסיום כל עבודה.

גל קצב
ספק מאומת

בעבודה שלי חשוב לי להיות אמין, יסודי, אדיב וזמין ללקוחות שמגיעים אלי. אני שם דגש רב על בטיחות ואיכות הסביבה, בעל ידע וניסיון מקצועי ארוך שנים.

חוות דעת
27
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
43
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שלומי לוי שלומי לוי
ספק מאומת

מכפר סבא, אב לחמישה ילדים, מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתי. אוהב לעזור ללקוחות שלי ולהעניק להם פתרון לבעיה, 99% מהלקוחות שלי גם חוזרים אלי בגלל השירות הטוב והאכפתי שאני דואג להעניק ללקוחותיי. הנחות מיוחדות למשפחות חד הוריות, לאנשים מבוגרים ולנכי צה"ל.

חוות דעת
30
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

יש לי ניסיון של הרבה שנים, אני עושה עבודה מאוד טובה וגורם ללקוח לחייך בסיום השירות.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

למה לתושבי רעננה כדאי להזמין מדביר רק דרך מדבירייטינג?

אנחנו מפקחים על המדבירים באתר, למעשה צוות האתר מחייג ללקוחות שלנו בסיום כל עבודה ובודק כמה טוב היה המדביר וגם מבקש לתת ציון לאותו המדביר, כך שבאתר שלנו מופיעים רק מדבירים מצטיינים ומומלצים.

האם ניתן לבחור את המדביר שיגיע אלי דרך האתר?

בוודאי שניתן לבחור את המדביר שיגיע אליכם, ניתן לראות באתר את המדבירים לפי הדירוג שלהם וניתן לקרוא עליהם חוות דעת ואפילו לראות תמונה שלהם ושל הרישיון שלהם, לאחר שתבחרו את המדביר שהכי הרשים אותכם תוכלו לחייג אליו ולקבוע איתו מועד להדברה.

תנופת המגורים ברעננה רק ממשיכה לצמוח ואנשים רבים בוחרים לעבור לאזור על מנת ליהנות מאורח חיים ברמה גבוהה הכולל מגורים בסטנדרטים גבוהים. חלק מהשמירה על הסטנדרטים הגבוהים בא לידי ביטוי בהדברה.

חברת הדברה ברעננה תספק שירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר בין אם מדובר על הדברת עכבישים או בין אם מדובר על הדברת פרעושים. מומלץ לקרוא לשירותיה של החברה על מנת להבטיח שקט נפשי ועבודה מהירה. כאשר מדובר על הדברת מזיקים, חשוב ביותר לבחור חברה מהירה אשר תגיע למקום תאתר את המזיקים השונים ותבחר את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

פעולות הדברה ברעננה שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה ברעננה למגזר הפרטי העסקי והמוסדי, כאן בטבלה שלמטה ניתן לראות פירוט אודות פעולות הדברה השונות שהם ביצעו בעיר בתקופה האחרונה, הפירוט כולל את פעולת ההדברה, את שם המזיק ואת המחיר שהמדביר גבה מהלקוח:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בנמלי אש בגינה של בית ברעננהבוצעה הדברה נגד נמלי אש ע"י שימוש בגרגירים מיוחדים אותם הנמלים לוקחות לקן ומחסלות את המלכה.400 ₪
טיפול בברחשים בחצר ברעננהבוצעה הדברה נגד הברחשים על ידי שימוש בחומר הדברה יעיל נגד ברחשים אותו ריסס המדביר במקומות המרבץ שלהם.450 ₪
טיפול בצרעות ברעננהבוצע טיפול נגד קן צרעות, המדביר ריסס את הקן, חיסל את הצרעות והוציא את הקן ממקומו.450 ₪
טיפול נגד נמלים בשיש של דירה ברעננהבוצעה הדברה אורגנית נגד הנמלים ע"י שימוש בג'לים אותם מרח המדביר בפינות השיש.350 ₪
טיפול נגד טרמיטיםטיפול בטרמיטים על ידי ביצוע קידוחים ברצפה והזרקה של חומר הדברה אל תוך הקידוחים.1,250 ₪
ריסוס דירה ברעננה לפני אכלוסבוצע ריסוס כללי בדירה לפני אכלוס, המדביר השתמש בחומר הדברה נגד מזיקים.280 ₪
טיפול ביתושים במקווה מים ברעננהבוצעה הדברה ביולוגית נגד יתושים במקווה מים על ידי שימוש בדגי גמבוזיה.550 ₪

הדברת פשפש המיטה בדירה ברעננה

אך אחד מאיתנו לא היה רוצה למצוא אורחים בלתי רצויים במיטה בשעות הלילה, בייחוד כאשר מדובר על פשפש המיטה אשר גורם לא מעט נזק ומביא עימו מחלות.

הדברת פשפש המיטה בבית תעשה על ידי חברת הדבר  ברעננה אשר לה האמצעים הדרושים לביצוע הפעולה. בשל העובדה כי מדובר בפעולה מורכבת המצריכה שימוש בשיטות שונות ובין היתר שימוש בקיטור על מנת להשמיד את הפשפשים, חשוב ביותר להסתייע בחברה אשר קיבלתם עליה המלצות.

הדברה של פשפש המיטה כוללת ביצוע הדברה באמצעות קיטור ואף שימוש באבקה לצורך חיסול של פשפש המיטה אשר קיים קושי לראותו. אין מדובר על חומרים רעלים ולכן ניתן לשוב ולחזור אל הבית תוך כמה שעות.

הדברת תיקנים בבתי קפה ברעננה

בישראל ניתן לראות כיום מספר סוגים של תיקנים התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני. התיקן האמריקאי מגיע מביובים ובעל יכולת תעופה מרשימה וכך הוא נכנס אל הבתים בעונת הקיץ החמה ואילו את התיקן הגרמני ניתן למצוא במטבחים ובפינות חשוכות. אף אחד מאיתנו לא רוצה לשבת בבית קפה ולראות תיקנים מטיילים על הרצפה.

מדובר בסיטואציה לא ממש נעימה לעין וגם ללב עבור אנשים רגישים למראה של תיקנים בבית קפה. על מנת ליהנות משהייה נעימה בבתי הקפה, על בעלי העסק לבצע הדברה מקיפה של תיקנים הכוללת קריאה לחברת הדברה לצורך בחינת האזור ובחירת חומרי ההדברה המתאימים ביותר.

על מנת להעלים את התיקנים, חשוב מאוד לקרוא לחברת הדברה לצורך פעולת הדברה אשר תכלול שימוש בחומרים שונים ובמקרה הצורך שימוש בחומרים כימיים.

הדברה 24 שעות ברעננה

לעיתים ישנם מצבים בהם יש צורך לבצע הדברה בשעות הלילה המאוחרות, בטח כאשר מדובר על מקום ציבורי כמו בית קפה הדורש פינוי מוחלט של היושבים בבית הקפה לצורך ביצוע ההדברה. כיום ניתן למצוא חברת הדברה ברעננה אשר תגיע עם הציוד הדרוש גם בשעת לילה מאוחרת לצורך ביצוע ההדברה.

הדברה באמצעות חומרים מאושרים

את ההדברה ברעננה חברת הדברה תבצע באמצעות חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה במטרה לא לפגוע בבעלי חיים ובבני האדם. ביצוע הדברה על ידי חומרים מאושרים יעניק שקט נפשי וכך יהיה אפשר לדעת כי לא נגרם כל נזק.

בשנים האחרונות קרו לא מעט מקרים בהם מדבירים בחרו לעשות שימוש בחומרים שאינם מאושרים והתוצאה הייתה גרימת נזק לטווח הארוך. כאשר מדובר על חומרים אשר קיבלו את האישור אפשר להיות בטוחים ורגועים לגבי ביצוע ההדברה.

קבלת אחריות על הדברה ברעננה

בסיומה של ההדברה חברת הדברה ברעננה תדאג להעניק אחריות על ביצוע העבודה. אחריות על ביצוע העבודה מאפשרת לכם לדעת כי תוכלו לפנות אל החברה במקרה ותידרש פעולת הדברה נוספת. לעיתים ישנם מקרים בהם יש צורך בביצוע הדברה נוספת בהתאם למצב וכאן חברת ההדברה תהיה לשירותכם.

גם כשמדובר על ביצוע הרחקת יונים יש חשיבות רבה לנושא האחריות, על החברה להתחייב כי היונים לא יחזרו לתקופה ממושכת, לכן יש לבחור במרחיק יונים מומלץ מהעיר רעננה שמתחייב כי היונים לא ימשיכו להטריד אתכם.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה