לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה מזמינים מאתר מדבירייטינג [גם חולדות]

באתר מדבירייטינג מוצגים לוכדים מנוסים היודעים לטפל בכל סוגי המזיקים והמכרסמים. השירות מוגש בפריסה ארצית, שירות זה מוגש כמובן גם ברעננה. דרך האתר ניתן להזמין לוכד מנוסה בזמינות מיידית ובכל ימות השבוע ואפילו בשעות הלילה המאוחרות. לוכד עכברים ברעננה מעניק את השירות הטוב ביותר, הכולל לכידה של העכבר והוצאתו מהבית. הלוכדים שלנו מוסמכים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ויודעים לטפל גם בחולדות במקרה הצורך.

דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
72
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
42
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
34
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.79
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם ניתן להזמין את השירות גם בלילה ותוך כמה זמן הלוכד יגיע?

הלוכדים שלנו זמינים 24 שעות ביממה באזור העיר רעננה ומסוגלים להגיע אליכם תוך 30 דקות בממוצע.

איך הלוכד פותר את הבעיה? במה הוא משתמש?

הלוכדים שלנו מסוגלים ללכוד את החולדה או העכבר בידיים, ז"א שהם יאתרו את מקום המסתור שלו, יפנו את האזור ויתפסו אותו. ישנם לוכדים שגם משתמשים במכשיר "לוכדן" או במלכודות שעוזרות להם ללכוד את המכרסם.

חושבים שיש לכם עכברים בבית? אין ספק כי מראה של עכבר בבית עשוי לעורר פחדים רבים. נוסף על זאת, ראייה של עכבר במרחב הציבורי עשויה גם לעורר אי נחת ולכן חשוב ביותר לטפל בבעיה  באמצעות הזמנת לוכד עכברים ברעננה. רק הזמנה של לוכד מקצועי בתחום תאפשר לכם לדעת כי לא תראו עוד עכברים הן במרחב הציבורי והן במרחב הפרטי.

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה ברעננה

שירות לוכד עכברים ברעננה הוא שירות נפוץ מאוד בקרב תושבי העיר, עקב התפתחותה התמידית ישנם הרבה היתקלויות בעכברים הצצים מתוך אזורים אלו, לכן חשוב לסמוך על חברת הדברה המספקת שירותי לוכד עכברים מקצועי שידאג להיפטר מכל בעיית מכרסמים בבית או בעסק, הלוכדים של מדבירייטינג פועלים ברעננה כבר שנים רבות וביצעו פעולות לכידה רבות בעיר. לפניכם טבלה הכוללת את חלק מאותן פעולות לכידת עכברים שבוצעו ברעננה ומחיריהן:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שגבה לוכד ברעננה
טיפול בעכבר ברעננההלוכד טיפל בעכברים בעיר רעננה בשעה 12:00 בצהריים, הוא הגיע ללקוחה תוך 25 דקות.450 ₪
טיפול בעכבר ברעננההלוכד טיפל בעכבר ברעננה בשעה 19:00 בערב, הוא הגיע ללקוחה תוך 40 דקות.500 ₪
טיפול בחולדה ברעננההלוכד הגיע ללקוחה ברעננה תוך 40 דקות על מנת לטפל בחולדה במטבח בשעה 02:00.600 ₪
טיפול בחולדה ברעננההלוכד טיפל בחולדה ברעננה בשעה 21:00, הוא הגיע ללקוח תוך 35 דקות.550 ₪

מיהו לוכד עכברים מומלץ ברעננה

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? חשוב ביותר לקבל כמה שיותר המלצות על השירות על מנת שתהיה לכם האפשרות לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר.

הנה מספר פרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת בבחירה של לוכד עכברים בעיר רעננה:

מחיר משתלם: לוכד עכברים ברעננה יציע לכם שירותי לכידה במחיר משתלם בהתאם לגודל המקום, בהתאם לשימוש באמצעי הלכידה וכך תוכלו לדעת כי זכיתם לקבל את המחיר הטוב ביותר ואין מדובר על מחיר גבוה יתר על המידה.

רישיון מטעם משרד הבריאות: לוכד עכברים מומלץ יהיה בעל רישיון מטעם משרד הבריאות וכך תוכלו לנשום לרווחה כי אין מדובר על מתחזה אלא מדובר על  מקצוען אמיתי.

הזמנת שירותי לכידה 24 שעות ביממה: זאת ועוד, לוכד עכברים מומלץ יגיע אליכם בכל שעות היממה וגם בחגים וסופי שבוע על מנת לבצע את הלכידה בצורה מהירה ואיכותית.

אחוזי הצלחה גבוהים: יתרה מכך, לוכד עכברים מקצועי יציע שירותי לכידה הכוללים אחוזי הצלחה גבוהים.

מה כולל שירות מקצועי של לוכד עכברים בעיר רעננה

לשאלה מה כולל שירות מקצועי של לוכד עכברים ברעננה, הרי כעת נביא בפניכם את השלבים השונים על מנת שתדעו כי כך פועל לוכד עכברים מיומן:

איתור מקום של העכבר: ראשית כל, לוכד מקצועי בתחום יבצע איתור של העכבר באמצעות בחינת הסימנים השונים, בין אם מדובר בגללים של צואה או בין אם מדובר על סימני נשיכה של חפצים שונים בבית.

הנחה של מלכודות: בשלב הבא, לוכד העכברים יבחר להניח מלכודות שונות על מנת לבצע את הלכידה ברמה הגבוהה ביותר. כיום ניתן למצוא שפע של מלכודות ולכן חשוב ביותר לבחור את המלכודת המתאימה ביותר מבין המלכודות.

לכידה של העכבר: בשלב האחרון תתבצע הלכידה של העכבר במהירות רבה באמצעות שימוש בפיתיון איכותי על מנת ללכוד את העכבר במהירות רבה.

איך למצוא לוכד עכברים ברעננה

איתור של לוכד עכברים ברעננה אינה משימה פשוטה ולכן חשוב ביותר להתייחס למשימה במלוא הרצינות. על מנת למצוא לוכד עכברים מטעם חברת הדברה מקצועית בתחום חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולעקוב אחר הפרמטרים הבאים:

המלצות של לקוחות: חשוב ביותר לאסוף כמה שיותר המלצות של לקוחות אשר שכרו את השירות של לוכד העכברים. כאשר תאספו כמה שיותר המלצות, כך תדעו כי מדובר בבחירה נכונה.

בחירת המלכודת המתאימה ביותר: נוסף על זאת, חשוב ביותר למצוא את המלכודת המתאימה ביותר על מנת לבצע את הלכידה על הצד הטוב ביותר.  בין אם מדובר על מלכודת קפיץ או מלכודת כלוב, כל מלכודת תיבחן בהתאם לסיטאוציה.

שירות פינוי פגרים: לעיתים במסגרת הלכידה של העכברים עשויים להתגלות פגרים אשר יש לפנותם באמצעות ציוד מקצועי. לוכד עכברים מומלץ ידע לבצע את פינוי הפגרים ברמה הגבוהה ביותר.

אחריות על ביצוע הלכידה: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי בתחום יבצע את הלכידה ואף יעניק אחריות על הלכידה. כאשר תקבלו אחריות על הלכידה תדעו כי מדובר באיש מקצוע אמין ורציני אשר מתייחס במלוא הכבוד לקהל הלקוחות שלו.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה