הדברה בקרית אונו

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה בקרית אונו

מחפשים חברת הדברה בקרית אונו שתטפל לכם בבעיית המזיקים? המדבירים שלנו באתר מספקים שירותי הדברה לתושבי העיר מזה שנים רבות, עם הזמן הם צברו וותק והפכו לשם דבר בכל הקשור לשירותי הדברה בעיר, הם עשו זאת על ידי מתן מחירים הוגנים ללקוחותינו ומתן השירות האיכותי והטוב ביותר הכולל תעודת אחריות בכתב בסיום פעולות ההדברה.

מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
33
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
72
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
42
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

כמה יעלה להזמין מדביר בקרית אונו?

המחיר משתנה בהתאם לגודל הדירה ולמזיק שבו יש צורך לטפל, כדאי לחייג למדבירים שלנו ולבדוק מולם עלויות.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר באזור?

המדבירים שלנו זמינים באזור קרית אונו וברוב המקרים יהיה ניתן לתאם הגעה של מדביר תוך יום עסקים אחד.

תושבי העיר קרית אונו פותחים קריאות שירות רבות מדי שנה בכל הנוגע להדברה, זאת על מנת לטפל בבעיות מזיקים שפקדו אותם פתאום, ברוב המקרים מדובר בטיפול בנמלים או בתיקנים אך במקרים אחרים מדובר בטיפול בחולדות ועכברים שאלו נחשבים למקרים רציניים יותר, כאשר אתם ניגשים לחפש חברת הדברה בעיר שימו לב כי חברת ההדברה אליה פניתם היא בעלת המלצות רבות על ידי תושבי העיר.

מדביר בקרית אונו 24 שעות נגד כל סוגי המזיקים

המדבירים שלנו באתר מספקים גם שירותי הדברה בקרית אונו, השירותים כוללים את כל פעולות ההדברה הדחופות 24 שעות ביממה תוך הגעה ללקוח במהירות על מנת לפתור את הבעיה ולהבטיח המשך יום נעים ושקט ללקוחותינו. הטבלה שלפניכם כולל חלק מפעולות ההדברה האחרונות שהמדבירים ביצעו לאחרונה בקרית אונו, אופן הפעולה ומחיר השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול נגד נמלים בקרית אונובוצעה הדברה נגד נמלים ע"י שימוש בחומר ריסוס נגד נמלים ושימוש בג'לים נגד נמלים.350 ₪
טיפול נגד מכרסמים במסעדה בקרית אונובוצע טיפול נגד מכרסמים בעסק בקרית אונו על ידי הצבת תיבות האכלה עם רעלים מסביב לעסק.450 ₪
הרחקת יונים מגג רעפים בקרית אונוהרחקת היונים התבצעה על ידי התקנת פסי דריכה חשמליים מסביב לגג.2,000 ₪
הדברת דבורים בבית ספר בקרית אונוההדברה בוצעה על ידי ריסוס חצר בית הספר בחומר הדברה ירוק נגד דבורים.450 ₪
טיפול נגד ברחשים בחצר בית פרטי בקרית אונוהמדביר טיפל נגד הברחשים ברחבי החצר על ידי שימוש בחומר הדברה יעיל נגד הברחשים.400 ₪
פינוי פגר חתול מחצר בית פרטי בקרית אונוהמדביר הגיע למקום ופינה את הפגר כשהוא במצב ריקבון, לאחר מכן ביצע המדביר חיטוי וניקוי במקום.550 ₪
טיפול ברימות במטבח בקרית אונוביצוע ריסוס בכל אזור המטבח עם חומר הדברה יעיל נגד הרימות.320 ₪

הקדמה על העיר קריית אונו

הדברה בקריית אונו? הגיע הזמן להסתכל קצת על המספרים ולהבין יותר לעומק את חשיבות הדברים, מה נעשה, מה צריך להיעשות ומה המספרים שמאחורי הסטטיסטיקות.

ההשוואה לעיר פתח תקווה

מדי שבוע אנו חברת מדבירייטינג שירותי הדברה מפרסמים מידע על פעולות ההדברה בעיריות השונות, מה העירייה עושה עם הכסף שלכם התושבים לעומת העיריות האחרות ואיך זה בא ליידי ביטוי בפועל.

אם קראתם את המאמרים האחרונים שלנו בנושא על הדברה בפתח תקווה או על הדברה בגבעת שמואל אתם בטח יותר בקיאים במספרים, בכל זאת נזכיר קצת על מה שנכתב במאמרים אלו.

גודלה של העיר פתח תקווה הוא 39,000,000 מטר רבוע, בשטח זה הושקעו 707,000 שקלים עבור פעולות ההדברה בעיר שזה אומר שקל אחד עבור כל 55.1 מטרים, אך כפי שראינו העבודה נעשתה על ידי קבלן חיצוני והייתה צריכה להיות יותר זולה והרבה יותר יעילה.

פעולות ההדברה בקריית אונו

בעיר קריית אונו ראינו דבר דומה לעיר פתח תקווה מבחינת צורת העבודה, גם שם ההדברה נעשית על ידי קבלן חיצוני בלבד בשונה למשל מפעולת ההדברה בראש העין, דבר שבדרך כלל גורם לדברים להיות יותר יקרים ופחות יעילים.

עיריית קריית אונו הקציבה ב2018 סכום של 98,000 שקלים עבור פעולות ההדברה בעיר אולם הסכום שנוצל בפועל היה רק 78,000 , דבר זה יכול להעיד על כך שלא הופעל לחץ כלכלי בנושא וכן הקבלן החיצוני הגיע למקסימום הפעילות מבחינתו, במקרים אחרים ראינו שהתקציב שהוקצב והתקציב שנוצל בפועל היו ממש צמודים זה לזה ודבר זה מעיד על כך שקיים סיכוי גבוה כי היה מחסור במשאבים בסופו של דבר.

גודלה של העיר קריית אונו הוא 5,000,000 ומהחישוב עולה כי הושקע שקל אחד עבור כל 64.1 מטרים, נושא זה מעלה סימן שאלה גדול נוסף ומוכיח כי בעיר קריית אונו צריכים להשקיע יותר בנושא של הדברת מזיקים.

סיכום פעולות ההדברה שעיריית קריית אונו מבצעת

במאמר זה ערכנו מאין השוואה בין פעולות ההדברה בפתח תקווה לבין פעולות ההדברה בעיר קריית אונו. מהממצאים עושה רושם כי העיר קריית אונו לא באמת משקיעה את מיטב המאמצים כדי להמעיט עד כמה שניתן בעיות חרקים בעיר ובעיות מכרסמים בעיר, התקציב אינו מספיק וסכום של שקל אחד עבור כל 64.1 מטרים בהחלט אינו מספיק. בנוסף להשקעת העירייה בנושא מומלץ גם להשתמש בשירותים של מדבירים מוסמכים שיבצעו עבודות פרטיות בוועדי הבתים ובדירות הפרטיות בעיר.

*מאמר זה מתייחס לדוחות התקציביים שפרסמו העיריות לשנת 2017 ו2018 בסעיף 715.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה