לוכד עכברים בקרית אונו

לוכד עכברים בקרית אונו מזמינים מאתר מדבירייטינג

עכברים בבית זה מטרד רציני העלול לגרום לאי נוחות ואף להביא מחלות שמקורן במכרסמים. כדאי להיפטר מהמכרסמים אחת ולתמיד! הגיע הזמן להזמין לוכד עכברים מוסמך ומקצועי דרך חברת ההדברה פשפשג׳וק. אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בפריסה ארצית וגם בקריית אונו. הלוכדים שלנו מספקים שירות מקצועי ומתחייבים ללכוד כל מזיק המטריד אתכם. הזמינו עכשיו לוכד עכברים בקרית אונו בכדי להיפטר מהעכברים עוד היום.

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

כמות חוות דעת
5
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

כמות חוות דעת
5
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים כללי
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

לוכד עכברים בקריית אונו הוא איש מקצוע אשר מזמינים אותו לטובת לכידה של עכברים. במידה ויש לכם עכברים בבית, ההמלצה היא להזמין לוכד עכברים מקצועי ומיומן לטובת לכידה ברמה גבוהה. רק לוכד מקצועי בתחום יסייע לכם בלכידה איכותית.

פעולות לכידת עכברים או חולדות שבוצעו בקרית אונו

כשבאים להדביר עכברים או ללכוד אותם חשוב לזכור לעשות זאת בצורה מקצועית. חשוב לסמוך על חברת הדברה המספקת שירותי לוכד עכברים בקרית אונו שתדאג להיפטר מכל בעיית מכרסמים בבית או בעסק, הלוכדים שלנו פועלים בעיר כבר שנים רבות וביצעו פעולות לכידה רבות עבור התושבים בקריית אונו. התקשרו מיד לאחד הלוכדים שלנו והוא ישמח לעמוד לשירותכם עם מחיר משתלם במיוחד. לפניכם טבלה הכוללת חלק קטן מאותן פעולות לכידת עכברים שבוצעו בקרית אונו ומחיריהן:

באיזה מכרסם מטפלים שעת העבודה המחיר שגבה לוכד בקרית אונו
לכידת עכבר בתוך מקלט של בניין מגורים בקריית אונו אחד מדיירי הבניין ירד למקלט ופגש בעכבר, הלוכד שלנו הגיע במהרה ולכד אותו בקלות. 450 ₪
לכידת עכבר בתוך דירה בקריית אונו העכבר הופיע בשעה 2 לפנות בוקר לעיני אחד מבני המשפחה, הלוכד הגיע במהירות, מצא את מקום המסתור שלו ותפס אותו. 700 ₪
לכידת עכבר בתוך בית קפה בקריית אונו העכבר הופיע פתאום בתוך בית הקפה, הלוכד שלנו הגיע במהרה, איתר אותו ולכד אותו. 500 ₪
לכידת עכבר בתוך מאפיה בקריית אונו העכבר עשה חורים בקופסאות מזון שבמאפיה, הלוכד הצליח למצוא את מקום המסתור של העכבר ולתפוס אותו. 550 ₪
לכידת עכבר בתוך שטח בית ספר בקריית אונו הלוכד היה צריך להגיע בסוף יום הלימודים כשלא היו תלמידים בבית הספר, לחפש את העכבר היטב באחת מכיתות הלימוד וללכוד אותו. 500 ₪

אילו סוגים של עכברים קיימים

לוכד עכברים בקריית אונו הוא איש מקצוע אשר אחראי על לכידת עכברים באמצעות שיטות לכידה שונות. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של עכברים וכעת נפרט לגבי הסוגים השונים:

עכבר מצוי: עכבר מצוי נחשב לעכבר אותו רואים בבתים. מדובר בעכבר אשר מסתתר בבתים, מסעדות ועוד מקומות. מדובר בעכבר אותו ניתן לראות במקומות סגורים בחיפוש אחר מזון. בשעות הלילה המאוחרות נית לראותו מחפש מזון ומשאיר סימנים של אכילה אשר מעידים על הנוכחות שלו במקום. ברוב המקרים לוכד העכברים ימצא את העכבר במקומות שונים כמו למשל מחסנים או ארונות- מדובר באזורים אשר אינם מושגים לבני האדם.

עכבר השדה: להבדיל מהעכבר המצוי, עכבר השדה חי בשטחים פתוחים ומסתתר במקומות מסתור מתחת לאדמה.

בין אם מדובר בעכבר מצוי או עכבר השדה, חשוב ביותר להזמין לוכד עכברים מקצועי אשר יעמוד לשירותכם בכל זמן נתון על מנת לבצע את הלכידה על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה להזמין לוכד עכברים בקריית אונו

זקוקים לשירות של לוכד עכברים בקריית אונו? חשוב ביותר להביא בחשבון כי אין מדובר על מחיר קבוע אלא על מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. כעת נפרט בפניכם את הפרמטרים השונים אשר יאפשרו לכם לדעת כמה תשלמו עבור לכידה של עכבר:

שעת הלכידה: שימו לב, יש הבדל בין הזמנת לוכד עכברים בשעות הבוקר או הזמנה של לוכד עכברים בשעות הלילה. עבור הזמנה של לוכד עכברים בשעות הלילה, תשלמו יותר.  בין אם אתם זקוקים ללוכד עכברים בשעת לילה מאוחרת או בשעת בוקר מוקדמת, הוא יעמוד לשירותכם בכל זמן נתון במטרה לבצע את הלכידה.

רמת נגיעות: נוסף על זאת, עבור רמת נגיעות גבוה של עכברים תשלמו יותר בהשוואה לרמת נגיעות פחותה.

מיקום: עבור מיקום מסובך יותר ללכידה של העכברים תשלמו יותר. אם המיקום מסובך ומצריך מהלוכד לעשות שימוש באמצעי לכידה שונים, תשלמו יותר עבור הלכידה.

ביקור נוסף: במידה ורמת הנגיעות גבוהה, הרי יש צורך בביקור נוסף לטובת ביצוע לכידה נוספת של העכברים אשר לא נלכדו בפעם הקודמת.

כך או אחרת, ניתן לראות כי לכידה של עכבר תעלה החל מ300 ומעלה בהתאם לפרמטרים השונים. שימו לב, כאשר לוכד עכברים מציע לכם מחיר זול, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה ויהיה עליכם לחפש לוכד עכברים אשר מציע לכם מחיר הוגן תמורת הלכידה.

המלצות על לוכד עכברים בקריית אונו

מחפשים לוכד עכברים בקריית אונו? חשוב ביותר לבצע השוואה מקיפה בין הלוכדים הקיימים בעיר קריית אונו על מנת לבחור את הלוכד המקצועי ביותר ורצוי שיהיה מטעם חברת הדברה מתמחה באזור העיר.

ההשוואה תכלול את הפרמטרים הבאים:

ניסיון של לוכד העכברים: חשוב ביותר לבחור בלוכד עכברים אשר לו ניסיון רב בתחום. כאשר לוכד העכברים יהיה בעל ניסיון רב בתחום, תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם באיש מקצוע מנוסה אשר יבצע את הלכידה תוך ידע רב.

אמצעי לכידה מתקדמים: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי יעשה שימוש באמצעי הלכידה המתאים ביותר. היום ניתן לראות שפע של אמצעי לכידה כמו כלוב או מלכודת דבק. לכל אמצעי לכידה יתרונות וחסרונות.

המלצה של לקוחות, יתרה מכך, המלצה של לקוחות על לכידה תאפשר לכם לבחור את הלוכד הטוב ביותר.

שאלות נפוצות

למה כדאי להזמין לוכד מאתר מדבירייטינג?

הלוכדים שלנו נמצאים תחת פיקוח מחמיר של צוות האתר, אנו בודקים את הלוכדים בסיום כל עבודה שהם מבצעים וכך אנו דואגים שבאתר יוצגו רק לוכדים מומלצים.

מה המחיר המומלץ לתשלום ללוכד בקרית אונו?

המחיר המומלץ לתשלום על שירותי לכידה בקרית אונו הוא 400-600 ש"ח, כשהמחיר הנמוך הוא בשעות העבודה הרגילות והמחיר הגבוה הוא בשעות הערב והלילה ובמועדים מיוחדים כמו חגים ושבתות.