לוכד נחשים באשקלון

לוכד נחשים באשקלון מומלץ ומקצועי

להיתקל עם נחש באזור הדירה זה בוודאי לא מחזה נעים, כעת לאחר שזה קרה עליכם למצוא לוכד נחשים באשקלון, לוכד מומלץ שיגיע וימצא במהירות את הנחש וגם ילכוד אותו. לוכדי הנחשים של מדבירייטינג מתמחים בלכידת נחשים, הם מספקים שירות זה לתושבי העיר אשקלון כבר זמן רב, באתר אנו מעסיקים לוכדי נחשים מומחים בעלי רישיון לכידה של רשות הטבע והגנים.

מצטערים, לא נמצאו תוצאות חיפוש

שאלות נפוצות

כמה מהר לוכד באשקלון יוכל להגיע אלי?

הלוכדים שלנו זמינים באזור אשקלון ולרוב יוכלו להגיע אליכם בין 20-30 דקות בממוצע.

איך הלוכד תופס את הנחש?

לוכדי הנחשים שלנו מיומנים ללכוד את הנחשים באמצעות שימוש במכשיר הנקרא "לוכדן" איתו הם תופסים את הנחש בבטחה.

יש להניח כי נחש לא נחשב לבעל חיים אשר הייתם מעוניינים להיתקל בו לעתים קרובות. פגישה עם נחש נחשבת מלחיצה למדי ולכן כדאי להסתייע בשירות של לוכד נחשים באשקלון. מדובר בשירות חיוני ביותר בעת היתקלות עם נחש, בין אם מדובר בבית הפרטי שלכם או בין אם מדובר בטבע.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים באשקלון

לוכדי הנחשים שלנו מקבלים פניות רבות מתושבי העיר אשקלון בבקשה למתן שירותי לכידת נחשים באזור, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מפעולות לכידת הנחשים שבוצעו עבור תושבי האזור, השירות ניתן לכל המגזרים (הפרטי, העסקי והמוסדי) במהירות האפשרית ובמחירים הוגנים (כאן ניתן לראות פעולות הדברה באשקלון שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו באשקלוןתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בתוך מבנה באשקלוןהלוכד נקרא לבצע לכידה בתוך מבנה באשקלון, הלוכד הגיע במהירות, זיהה את הנחש ולכד אותו.550 ₪
לכידת נחש בשטח חקלאי בתוך אשקלוןהלוכד נקרא לבצע לכידה של נחש בתוך שטח חקלאי בעיר אשקלון, הלוכד זיהה את הנחש במהירות ולכד אותו.500 ₪
לכידת נחש בחצר של דירה באשקלוןהלוכד נקרא לבצע לכידה בתוך חצר של דירה באשקלון, לאחר חיפושים הלוכד הצליח לאתר את הנחש וללכוד אותו.650 ₪
לכידת נחש בתוך בניין באשקלוןהלוכד נקרא ללכוד נחש בתוך חדר מדרגות של בניין, הלוכד הגיע במהירות ולכד את הנחש המסוכן.600 ₪

מה כולל שירות של לוכד נחשים

שירות של לוכד נחשים כולל בין היתר ביצוע עבודה מהירה על מנת להבטיח כי הנחש לא גרם לכם שום נזק אלא בדיוק להפך. יש להבטיח כי במסגרת בחירת לוכד הנחשים הוא יקפיד על הגעה מהירה וזמינות רבה וכן שמירה על אדיבות ומקצועיות לאורך כל הדרך.

מחיר של לכידת נחשים

לגבי המחיר, חשוב לציין כי לא מדובר במחיר קבוע אלא מחיר אשר נקבע בהתאם למקום הימצאו של הנחש. טרם הזמנת לוכד נחשים באשקלון, חשוב ביותר לברר עמו את המחיר על מנת לא להיות מופתעים ולגלות כי מדובר במחיר גבוה מהממוצע.

מה לעשות במקרה של היתקלות עם נחש

במקרה של היתקלות עם נחש חשוב מאוד לא לנסות ולתפוס את הנחש לבד אלא לקרוא לשירות של לוכד נחשים באשקלון אשר מוסמך לביצוע המשימה. אם זיהיתם כי אכן מדובר בנחש, חשוב ביותר לשמור ממנו מרחק כמה שיותר.

ישנם אנשים המשוכנעים דווקא כי הקרבה לנחש תסייע בלכידה, אך ההמלצה היא לשמור על המרחק ולהשאיר את העבודה ללוכד הנחשים.  מה עוד כדאי לעשות? כן כדאי לנסות ולשמור על קשר עין ולוודא כי הנחש עדיין נמצא במקום ולא חמק מטווח הראייה שלכם. אם תנסו לפגוע בנחש בכוחות עצמכם, ייתכן והניסיון ייכשל ואתם עשויים לשלם על כך מבחינה בריאותית- ייתכן והנחש ינסה להכיש אתכם.

הרחקת נחשים באופן עצמאי

אם הבחנתם בנחש בבית הפרטי שלכם, הרי ההמלצה היא לנסות ולהישאר רגועים ככל הניתן ולא להיכנס להיסטריה. חשוב לנסות ולזכור כמה שיותר מאפיינים של הנחש על מנת שיהיה קל ללוכד הנחשים לאתר אותו בצורה הטובה ביותר. רבים מבעלי הבתים הפרטיים חוששים כי יהיה בקרבם נחש והדאגה שלהם גדולה ביותר.

במקרה בו אתם חושדים שיש לכם נחשים בגינה, ההמלצה היא להקפיד ולגזום את הדשא כמה שיותר על מנת שיהיה לכם אפשרות להבחין בנחש ולנקוט באמצעי הזהירות הדרושים. מה עוד כדאי לעשות? ההמלצה היא לדאוג לביצוע הדברת יונים וכן הדברת מכרסמים- מדובר במזון של הנחשים ולכן ביצוע הדברה יסייע בהפחתת הסיכוי שתראו נחשים באזור.

לוכד נחשים מוסמך

כאשר ראיתם נחש בין אם מדובר בבית הפרטי שלכם או בין אם מדובר במקום ציבורי, החוכמה היא להשאיר את העבודה לידי לוכד נחשים מוסמך. כדאי לדעת כי אין מדובר על תחביב אלא על מקצוע של ממש הכולל לימודים בתחום על מנת לבצע את הלכידה בצורה הטובה ביותר.  על לוכד נחשים ללמוד את התחום בצורה הטובה ביותר ולרכוש השכלה הכוללת מבחנים עיוניים ומעשיים גם כן.

אישור של לוכד נחשים באשקלון

כדאי לדעת כי הזמנת לוכד נחשים באשקלון מחייבת אישור מטעם רשות הטבע והגנים – על לוכד הנחשים להיות מוסמך לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר כדי לבצע את הלכידה.  בשיחת הטלפון המקדימה עמו חשוב לברר כי הוא מחזיק באישור הדרוש לביצוע הלכידה.

כדאי לדעת כי במסגרת תפקידו לוכד הנחשים לא הורג את הנחש אלא לוכד אותו ומשחרר אותו לטבע. הריגה של נחש משמעותה עבירה על החוק ולכן מדובר על שחרור הנחש במקום מותר בהתאם לחוק.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה