הדברה באריאל

התושבים בעיר יודעים שהדברה באריאל מזמינים דרך מדבירייטינג

נתקלתם במזיקים? זה לא כל כך נורא, אנחנו יכולים לעזור לכם! אנחנו במדבירייטינג מספקים עבודה למדבירים באריאל כבר המון שנים, אנחנו עושים זאת ביעילות ובמקצועיות, תוך מתן שירות "שקוף" ללקוחות, הן מבחינת החומרים בהם המדבירים משתמשים וצורת העבודה והן מבחינת האחריות המפורטת עליה, המדבירים שלנו מסבירים הכל תמיד עוד לפני ההגעה, בנוסף אנחנו מתחייבים כי המחירים באתר הוגנים ביחס למחירים המקובלים בשוק ההדברה.

אני אדם מקצועי, אומנם לא הכי זול שתמצאו אבל תמיד אתן לכם שירות מ-א' ועד ת'. האמינות והיושרה הם בראש סדר העדיפויות שלי.

חוות דעת
7
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
9.86
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

תוך כמה זמן מדביר באריאל יוכל להגיע אלי?

המדבירים שלנו עובדים בזמינות גבוהה מאוד, ניתן לתאם הדברה לעתים אפילו מעכשיו-לעכשיו.

איזה שירותי הדברה ניתן להזמין דרככם?

באתר שלנו תמצאו את כל שירותי ההדברה, כולל לכידת עכברים, הרחקת יונים ואפילו לכידת נחשים.

העיר אריאל נחשבת לעיר מבוקשת ובשנים האחרונות ניתן לראות כי מספר התושבים בעיר עלה. על מנת לשמור על איכות חיים ברמה גבוהה ביצוע הדברה באריאל על ידי חברה מקצועית נחוץ ביותר. חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תסייע בפעולת ההדברה ותמנע הופעה של מזיקים.

פעולות הדברה בעיר אריאל שביצענו לאחרונה

המדבירים שלנו נקראים לבצע פעולות הדברה בעיר אריאל באופן קבוע, הכנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות ההדברה שהם ביצעו לאחרונה עבור תושבי העיר אריאל, בטבלה ניתן לראות במפורט את הפעולות שהם ביצעו ואת המחירים שהם גבו מהלקוחות בסיום השירות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בחדקונית הדקל באריאלבוצעה הדברה נגד חדקונית הדקל ע"י הזרקת חומר אל תוך העץ, בכך החדקוניות חוסלו והעץ ניצל.400 ₪
טיפול נגד נמלים בשיש באריאלבוצע טיפול בנמלים בשיש של דירה על ידי שימוש בפיתיונות ג'ל.300 ₪
פינוי של פגר (עכבר) מחצר באריאלהפגר פונה במהירות והתבצע חיטוי באזור בו הוא מת.250 ₪
טיפול נגד צרעות במחסן באריאלהצרעות חוסלו בתוך המחסן באריאל על ידי ריסוס חומר נגד הצרעות, לאחר מכן הקן הוצא ממקומו וסולק.500 ₪
טיפול נגד כיני יונים באדן חלוןהתבצע ריסוס נגד הכינים באדן החלון, בעזרת שימוש בחומר הדברה יעיל נגד כיני יונים.250 ₪
טיפול בנדלים בגינה באריאלבוצע טיפול בנדלים מסביב לבית באריאל, כל מעטפת הבית רוססה.450 ₪
ניקוי מסתור כביסה באריאלבוצע ניקוי מסתור כביסה מלשלשת יונים, בוצע ניקוי של המסתור ביסודיות כולל חיטוי.750 ₪

איך להתכונן לביצוע הדברה בבית ספר באריאל

בעיר אריאל ניתן למצוא בתי ספר רבים אשר בהם יש לבצע הדברה על מנת להימנע מהופעה של מזיקים. על מנת לבצע את ההדברה בבית הספר יש להקפיד על מספר כללים חשובים:

ביצוע הדברה בשעות סיום הלימודים: הדברה באריאל בבתי ספר יש לבצע לאחר סיום שעות הלימודים ובשעות בהם התלמידים לא נמצאים בכיתות. כך לדוגמה אם יש צורך בביצוע הדברת תיקנים באמצעות הדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים רעילים, ניתן לבצע את ההדברה ללא כל חשש מפני הימצאות של ילדים בבית הספר.

הוראות מפורטות: חברת הדברה מקצועית תדאג לעדכן את צוות המורים בהוראות מפורטות לגבי ההדברה בהתאם למזיקים השונים אשר הטיפול בהם דורש שימוש בחומרי הדברה שונים. באמצעות הוראות מפורטות ניתן להימנע ממקרים של פגיעה בבריאות בשל חשיפה לחומרי הדברה שונים.

ניקיון: את הניקיון של בית הספר יש לדחות מספר ימים לאחר ביצוע ההדברה. גם כאשר מדובר על הדברה ירוקה יש להמתין עם הניקיון למשך 3 ימים ורק אז יהיה ניתן לנקות את המקום. ההמתנה נועדה כדי לאפשר לחומרים להיספג בצורה טובה.

אילו סוגי הדברה באריאל ניתן למצוא

קיימים מספר סוגי הדברה באריאל אשר נפוצים היום וכעת נפרט את הסוגים השונים:

הדברה כימית: הדברה כימית נחשבת לסוג הדברה נפוצה אשר משמידה את המזיקים באמצעות שימוש בחומרים כימיים המסוכנים לבני האדם ולחיות. מכאן, בעת ביצוע ההדברה חשוב לשהות מחוץ לבית  מספר שעות במטרה לתת לחומרים להיקלט.

הדברה ירוקה: הדברה ירוקה משמעותה הדברה ללא שימוש בחומרים כימיים אלא שימוש בחומרים הנוצרים מהטבע. ההדברה כוללת חומרים אשר מתפוגגים במהירות באוויר ולכן אינה נחשבת מסוכנת כמו הדברה כימית.  מדובר על חומרים המבוססים על בסיס צמחי אשר נועד להביא לחיסול המזיקים השונים. כך לדוגמה במקרה של הדברת נמלים, הפיתיון אשר מניחים כולל מלכודת פרומון אשר נועדה למשוך את הנמלים לתוך הקן ולהוביל לחיסולן.

הדברה אלקטרונית: הדברה מסוג זה כוללת שמע של תדרים בעצמה גבוהה אשר מצויים בטווח השמיעה של מזיקים שונים כמו יונים או עטלפים ואינם מצויים בטווח השמיעה של בני האדם. הרחקת יונים תעשה באמצעות שימוש בתדרים השונים ותגרום ליונים לחפש מקום אחר להיות בו. מדובר על תדרים אשר הקול מתקבל צורם למזיקים השונים ומסמן את האזור בתור אזור מסוכן.

הדברה עצמית: כיום ניתן למצוא סוגים שונים תכשירים המיועדים להדברה עצמית אשר ניתן לקנות בחנויות השונות. עם זאת. יש שיטות הדברה עצמית אשר ניתן ליישם באמצעות חומרים שונים המצויים בבית. כך לדוגמה חרקים אינם אוהבים עלי דפנה וניתן להניח עלי דפנה בארונות השונים על מנת להרחיקם.  עוד נציין כי תיקנים אינם אוהבים חומץ ולכן אפשר להוסיף מספר טיפות של חומץ בעת שטיפת הרצפה על מנת למנוע את ההופעה של התיקנים בבית.

בחירת חברת הדברה באריאל

בעיר אריאל תמצאו מגוון רחב של חברות הדברה ולכן בחירת חברת הדברה באריאל צריכה לכלול מספר פרמטרים חשובים:

רישיון: חשוב ביותר לבחור חברת הדברה אשר תעבוד ברישיון ותבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר. עבודה ללא רישיון משמעותה עבירה על החוק.

זמינות: ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע הדברה בשעות הלילה, בייחוד כאשר מדובר על בתי עסק ולכן חשוב לבחור בחברת הדברה אשר תגיע אליכם בכל זמן נתון, בין אם בשעות הבוקר המוקדמות או בין אם בשעות הלילה.

אחריות: חברה מקצועית תדאג להעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה על מנת שיהיה לכם אל מי לפנות.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה