הדברה ביהודה ושומרון

באתר תוכלו להזמין שירותי הדברה ביהודה ושומרון

המדבירים באתר מדבירייטינג מספקים שירותי הדברה ביהודה ושומרון למגזר הפרטי והעסקי כאחד, אתם צריכים שירותי הדברה? פגשתם מזיקים בבית או בעסק? זה הזמן לחייג אל המדבירים שלנו ולהינות משירותי ההדברה הטובים ביותר באזור השומרון, במחירים הוגנים, בשירות מהיר ואדיב וכמובן עם אחריות בכתב בסיום השירות. עדיין מתלבטים? ניתן לקרוא באתר מאות המלצות מלקוחות כמוכם על המדבירים שלנו.

אורן לנצנר
ספק מאומת

אני אדם מקצועי, אומנם לא הכי זול שתמצאו אבל תמיד אתן לכם שירות מ-א' ועד ת'. האמינות והיושרה הם בראש סדר העדיפויות שלי.

חוות דעת
23
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.87
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

האם אתם מספקים שירות בכל יהודה ושומרון?

המדבירים שלנו זמינים ומספקים שירות בכל אזור יהודה ושומרון, ניתן להזמין את המדבירים שלנו בקלות ובמהירות באמצעות יצירת קשר דרך האתר.

האם ניתן לבחור באתר את המדביר שאנחנו רוצים?

כמובן, ניתן לבחור את המדבירים באתר אחרי שראיתם תמונה שלהם ושל הרישיון שלהם ואחרי שהתרשמתם מחוות הדעת שנכתבו עליהם.

גילוי מזיקים בבית או בגינה אינה סיטואציה נעימה למדי. במידה והבחנתם בנמלים או תיקנים, הרי חשוב ביותר להיעזר בשירותי הדברה בשומרון. צוות הדברה מקצועי יגיע למקום ויבחר את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

פעולות הדברה באזור יהודה ושומרון שהוזמנו דרך האתר לאחרונה

המדבירים במדבירייטינג מבצעים בכל שנה המון פעולות הדברה עבור תושבי השומרון, אפילו הכנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מעבודות ההדברה שהם ביצעו עבור התושבים באזור, בטבלה ניתן לראות גם כן את המחירים שהם גבו מלקוחותינו בסיום ההתקשרות מולם:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
ריסוס לפני אכלוס לדירה בשומרוןבוצע ריסוס לפני אכלוס לדירה, המדביר ריסס בכל פינות הבית ובכך מנע מזיקים לתקופה ארוכה.350 ₪
טיפול בחפרפרת (חולד) בגינה של בית בשומרוןטיפול בחפרפרת ע"י הזרקת חומר רעיל אל תוך האדמה, החומר נכנס אל תוך מחילת החפרפרת והשמיד אותה.520 ₪
טיפול בתיקן גרמני בדירהטיפול בתיקן הגרמני ע"י שימוש בחומר הדברה בשם "שוהם" ובאמצעות שימוש בג'לים.430 ₪
טיפול בנמלים בשיש של ביתהנמלים היו נכנסות לבית דרך החלון, המדביר ריסס את החלון כולו והשתמש בג'לים נגד נמלים.320 ₪
טיפול בנדלים בבית בשומרוןבוצע ריסוס נגד הנדלים בכל אזור החצר, דרך החצר הנדלים היו נכנסים פנימה אל תוך הבית.450 ₪
לכידת מכרסמים בביתלכידת מכרסם בבית במהירות וביעילות לפי דרישת הלקוח ע"י שימוש במלכודות מתאימות.400 ₪
טיפול בעשבים שוטים בחניה של בית בשומרוןבוצעה הדברה נגד עשבים בחניה של דירה, המדביר השתמש בחומר שקוטל עשבים שוטים.500 ₪

הדברה במתחמי מזון בשומרון

בערים השונות בשומרון ניתן למצוא לא מעט מתחמי מזון אליהם מגיעות משפחות רבות עם ילדיהם. על מנת להבטיח סביבה בטוחה ונקייה ממזיקים יש לבצע הדברה בשומרון של מכרסמים תוך בחינת המיקום של המכרסמים ונקיטת השיטה הטובה ביותר אשר תוביל למתחם מזון ללא מכרסמים. אף אחד לא מעוניין לראות מכרסמים בעת השהייה במתחם המזון ולכן חשוב ביותר לקרוא לחברת הדברה מקצועית. הדברה של מכרסמים נעשית כיום באמצעות מגוון שיטות:

הדברה באמצעות פיתיונות רעל: מדובר בשיטה במסגרתה המדביר מניח פיתיונות רעל אשר גורמי למכרסמים לנגוס בהם ולאחר מספר שעות ניתן לראות כי החומר נכנס לפעולה המובילה למותם של המכרסמים. חברת הדברה מקצועית תדע לזהות את המיקום המדויק של המכרסמים וכך להימנע ממצב של ריח נוראי במתחם המזון.

הדברה הומנית: שיטה נוספת אשר באמצעותה מדבירים מכרסמים היא באמצעות שימוש במלכודות. מדובר בשיטה הומנית אשר במסגרתה במרכז המלכודת מונח מזון אשר מטרתו ללכוד את המכרסם בפנים ללא אפשרות לצאת החוצה. לאחר מכן כאשר המכרסם נפתח ונמצא בתוך המלכודת ניתן לשחררו בטבע.

הדברה 24 שעות ביממה ביהודה ושומרון

גיליתם פרעושים בבית? במקרה הזה חשוב ביותר לקרוא לשירותי הדברה בשומרון כמה שיותר מהר. במקרה של פרעושים חשוב ביותר להזעיק את המדבירים כמה שיותר מהר ובכל שעות היממה על מנת להיפטר מהם.

על מנת לחסל את הפרעושים חשוב לקרוא לחברת הדברה מיומנת ובעלת ניסיון רב בתחום אשר תבצע את ההדברה הכוללת מספר שלבים:

שאיבה ממקומות בהם מצויות חיות המחמד: שאיבה של מקומות בהם מצויות חיות המחמד על מנת להבטיח כי אין פרעושים במקום.

שאיבה של הרהיטים בבית: בשלב הבא יש לבצע שאיבה של הרהיטים בבית לרבות ספות, כורסאות, מזרנים ושטיחים.

ריסוס בחומר הדברה: בשלב הבא לאחר השאיבה באמצעות שואב האבק יש לבצע ריסוס של הפרעושים באמצעות חומר הדברה. חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בריסוס אשר כולל מווסתי גידול המאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. מדובר בתכשיר אשר מונע את התפתחות הפרעושים לשלב הבוגר.

מדבירים את המזיקים באמצעות שיטת הדברה ירוקה ביהודה ושומרון

טרם הדברה בשומרון, על המדביר להסביר לכם מה בדיוק עליכם לעשות במטרה להפוך את ההדברה לאפקטיבית יותר. ישנם מספר דברים שיש לעשות וכעת נפרט אותם:

יציאה מהמקום: בין אם מדובר בהדברה של פרעושים או הדברה של תיקנים, חשוב ביותר לא להיות בקרבת המקום בעת ביצוע ההדברה על מנת לא לספוג את החומרים השונים ולכן יש להקפיד על יציאה מהבית של כמה שעות ולאחר מכן יהיה ניתן לחזור.

הרמת החפצים בבית: טרם ההדברה חשוב ביותר להרים את כל החפצים על הרצפה ולסגור את ארונות המטבח וארונות הבגדים.

שיחה מקדימה עם המדביר: טרם ההדברה חשוב ביותר לשוחח עם המדביר על מנת להבין מה שנות הניסיון שלו ובאילו חומרי הדברה הוא עומד לעשות שימוש. חשוב ביותר לא לגלות עצלנות ולשאול אותו את כל השאלות החשובות על מנת להיות בטוחים כי בחרתם את החברה הטובה ביותר.  מדביר מקצועי ישמח לענות לכם על כל השאלות ולספק לכם כמה שיותר אינפורמציה.

תעודת אחריות: בסיום ההדברה, בין אם מדובר בעסק או בבית הפרטי שלכם, חשוב ביותר לבקש מהמדביר תעודת אחריות על ביצוע ההדברה. תעודת האחריות מעידה על עבודה איכותית ומאפשרת לכם לפנות אל המדביר במקרה של צורך בהדברה חוזרת.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה