לוכד נחשים בשרון

לוכד נחשים בשרון מומלץ ומקצועי

מחפשים לוכד נחשים בשרון? הגעתם למקום הנכון! לוכדי הנחשים במוצגים באתר מדבירייטינג מספקים שירות מעכשיו לעכשיו באזור השרון, כל הלוכדים המוצגים הם לוכדים מומלצים ומקצועיים המחזיקים ברישיון לכידה מטעם רשות הטבע והגנים, חייגו אליהם עכשיו.

אוהב מאוד את החי והזוחלים, אני עושה את העבודה שלי מתוך אהבה למקצוע, כמובן שהסובלנות והאמינות כלפי הלקוח הם בראש סדר העדיפויות שלי.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

חשוב לי מאוד המקצועיות האישית שלי כלפי הלקוח, גם בנושא הסריקות אחר הנחש וגם בלכידה עצמה. היושר הוא הדבר החשוב ביותר בעייני.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
41
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

האם השירות ללכידת נחשים ניתן בכל אזור השרון?

בהחלט, הלוכדים שלנו פרוסים על פני כל אזור השרון וזה לא משנה אם אתם מנתניה או מכפר סבא, הלוכדים שלנו יוכלו לתת לכם שירות.

מה המחיר המומלץ לתשלום ללוכד נחשים באזור השרון?

המחירים נעים בין 500-700 ש"ח בד"כ, המחירים משתנים בהתאם לאופי העבודה, אם נדרשות סריקות או שלא, גם שעת העבודה משפיעה על המחיר.

יש להניח כי אם מרבית בעלי החיים הייתם שמחים להיות במגע, אך מה לגבי נחשים? כאשר מדובר על נחשים יש להניח כי הייתם רוצים לשמור מהם מרחק כמה שיותר. אם זיהיתם נחש בשרון, הרי לוכד נחשים בשרון הוא בעל המקצוע הטוב ביותר לטיפול בבעיה.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים בשרון

לוכדי הנחשים של מדבירייטינג נקראים פעמים רבות לבצע לכידת נחשים באזור השרון, יצרנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות חלק מפעולות לכידת הנחשים שבוצעו לאחרונה באזור, בטבלה ניתן לראות פירוט מלא על השירות שסיפקו הלוכדים כולל המחירים שהם גבו מלקוחותינו (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בשרון שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בשרוןתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בחצר בשרוןהלוכד הגיע אל הלקוח, לאחר חיפושים הצליח לאתר את הנחש בחצר וללכוד אותו.600 ₪
לכידת נחש במחסן בשרוןהוזמנו ללכידת נחש בתוך מחסן, הלוכד הגיע במהירות, לאחר חיפושים מרובים הצליח לאתר את הנחש שהסתתר, הלוכד הצליח ללכוד את נחש הצפע המצוי בסופו של דבר.650 ₪
לכידת נחש בשטח בשרוןנפתחה קריאת שירות במוקד ללכידת של נחש בשטח פתוח, הלוכד הגיע והצליח לזהות את הנחש די מהר, הוא לכד אותו במהירות.500 ₪
לכידת נחש בתוך חדר בשרוןנפתחה קריאה ללכידת נחש צפע בנתניה, הנחש היה בתוך חדר בשעת ערב, הלוכד הגיע במהירות ללקוחה, זיהה את הנחש בפינת החדר ולכד אותו.600 ₪

ראיתם נחש – כיצד חשוב להתנהג

ראיתם נחש? אין ספק כי פגישה עם נחש אינה פגישה נעימה במיוחד אבל כאשר אתם מזהים נחש חשוב מאד לא להיכנס ללחץ ולשמור על מרחק רב כמה שיותר. לעומת זאת, ישנם אנשים המשוכנעים כי אם הם יישארו קרוב לנחש הם יגרמו לו לחוש לא מאוים, אבל זה לא נכון. ההמלצה היא לשמור מרחק ולקרוא לאיש מקצוע בתחום. מה עוד חשוב לעשות? חשוב לשמור על קשר עין עם הנחש על מנת לאפשר ללוכד הנחשים לבצע עבודה קצרה ככל הניתן.

זיהוי מקום הימצאו של הנחש

מה עוד כדאי לעשות? ההמלצה היא לזכור היכן נמצא הנחש ולזכור כמה שיותר מאפיינים של הנחש על מנת שיהיה ניתן לאתר אותו בצורה הטובה ביותר.

מה עושים בעת הכשת נחש

במידה והנחש הכיש אתכם יש להבין כי אין מדובר באירוע שגרתי אלא באירוע יוצא דופן. במידה והנחש הכיש אתכם ההמלצה היא להישאר רגועים ככל הניתן ולא לנסות לחסום את העורקים או לנסות להקפיא את האזור. אם הנחש נמצא בקרבת מקום, זה בדיוק הזמן להזמין לוכד נחשים בשרון.

למה כדאי להזמין לוכד נחשים בשרון

השאלה היא למה כדאי להזמין לוכד נחשים מוסמך? התשובה היא כי מדובר באיש מקצוע בעל רזומה עשיר בתחום אשר יש לו את היכולת ללכוד את הנחש בצורה המקצועית ביותר. יתרה מזאת, לוכד הנחשים אינו רק מבצע לכידה של הנחש אלא גם דואג לבצע סריקה מקיפה במקום במטרה לבדוק כי אין נחשים אחרים באזור. נציין כי מדובר באיש מקצוע אשר רכש השכלה רחבה בתחום הכוללת בין היתר מבחן מעשי ועיוני.

אישור לכידת נחשים מטעם רשות הטבע והגנים

בבואכם להזמין לוכד נחשים בשרון, ההמלצה היא לבדוק האם יש לו אישור מטעם רשות הטבע והגנים לבצע את הלכידה.

היות ואין מדובר בפעולה פשוטה אלא בפעולה מורכבת הדורשת מחשבה רבה, הרי יש להזמין מומחה בתחום. כדאי לבקש אישור במטרה לדעת כי מדובר בלוכד נחשים מקצועי. ללא הצגת אישור לא תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר בבעל מקצוע מומחה והדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה.

לוכד נחשים בשרון מחיר

המחיר של לוכד נחשים בשרון כולל בין היתר פעולה מורכבת המצריכה ריכוז רב- איתור הנחש באמצעים שונים ולכן אין מדובר על פעולה פשוטה אלא פעולה המחייבת מחשבה רבה והמחיר יהיה  בהתאם. פעולת הלכידה מתומחרת בהתאם לזמן האיתור של הנחש ומתחילה מ300 ש"ח ומעלה ועשויה להגיע גם למחיר של 800 ש"ח עבור פעולת הלכידה.

בבואכם לחפש לוכד נחשים כדאי לערוך עימו שיחה מקדימה ולשאול אותו לגבי המחיר. בעל מקצוע אשר לו רזומה רחב בתחום יבחר למסור לכם את המחיר המקובל בשוק על ביצוע לכידת נחש ולא יבחר לנקוב במחיר גבוה במיוחד.

המלצות על לוכדי נחשים בשרון

חשוב ביותר למצוא כמה שיותר המלצות על לוכד נחשים בשרון טרם הגעתו. במידה ואתם מחפשים המלצות, הרי יש להסתייע בשירות של לקוחות קודמים או בני משפחה על מנת להיות בטוחים כי מצאתם את איש המקצוע הטוב ביותר למשימה וכך להוריד אבן מהלב שלכם.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה