הרחקת יונים בנהריה

הרחקת יונים בנהריה ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

היונים מטרידות אתכם? למרחיקי היונים שלנו במדבירייטינג יש את כל הפתרונות להרחקת יונים! מרחיקי היונים שלנו מבצעים הרחקת יונים בנהריה כבר שנים רבות, הם עושים זאת במקצועיות וביעילות באמצעות שימוש באמצעים המתקדמים ביותר, הכוללים שימוש בדוקרנים, ברשתות נגד יונים ובפסי דריכה במידת הצורך. הם נותנים אחריות מלאה על העבודה שלהם לתקופה ארוכה.

אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
109
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
99%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.80
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

מתי ניתן יהיה להגיע לנהריה ולתת הצעת מחיר?

מרחיקי היונים שלנו זמינים באזור נהריה ויוכלו להגיע ולתת לכם הצעת מחיר לרוב בתוך 1-2 ימי עסקים ולעתים אפילו מהיום-להיום.

באילו שיטות ניתן להרחיק את היונים?

השיטות הנפוצות להרחקת יונים הן התקנת רשתות או התקנת דוקרנים, ישנן שיטות נוספות כמו התקנת פסי דריכה.

אם היונים מהוות עבורכם מטרד, הרי חשוב ביותר לנקוט בפעולת הרחקת יונים בנהריה באמצעות מומחים בתחום. מרחיק יונים מקצועי אשר לו הידע הדרוש בתחום והכרה עם האמצעים השונים להרחקת יונים יבחר את השיטה המתאימה ביותר במחיר המשתלם ביותר עבורכם.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו נגד יונים בנהריה

מרחיקי היונים שלנו מבצעים עבודות הרחקת יונים רבות עבור תושבים בעיר נהריה, יצרנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות תמצית מפעולות הרחקת היונים שבוצעו עבור תושבים בעיר, בטבלה ניתן לראות גם כן את המחיר שמרחיקי היונים גבו מהלקוחות שלנו בסיום השירות (כנסו לכאן לצפיה בשירותי הדברה בנהריה שבוצעו):

הרחקות יונים שבוצעו בנהריהתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בנהריה
ביצענו התקנת דוקרנים על מעקה של מרפסת בנהריהבוצעה הרחקת יונים מהמרפסת באמצעות התקנת דוקרנים, בכך היונים הורחקו לצמיתות.600 ₪
התקנו פסי דריכה נגד יונים בנהריההתקנת פסי דריכה על גג רעפים, בכך המרחיק גרם ליונים להתרחק מגג הרעפים לצמיתות.2,500 ₪
הרחקה של יונים באמצעות רשתהתקנת רשת נגד יונים במסתור הכביסה של הדירה, בכך נמנע מהיונים להמשיך ולגשת למסתור.1,200 ₪
ניקוי צואה באדן של חלון בנהריהביצוע ניקוי צואת יונים באדן חלון באמצעות שימוש בגרניק ובחומרי ניקוי.350 ₪

הרחקת יונים בנהריה אז והיום

בעבר על מנת להרחיק יונים נעשה שימוש במגוון שיטות ובין היתר נעשה שימוש בחומרים רעילים אשר פגעו היונים. עם זאת, בשנים האחרונות חל שינוי בתחום וניתן לראות כי הרחקת יונים בנהריה מתבצעת בדרכים שונות כגון:

דוקרנים: דוקרנים עשויים מתכת מהווים אמצעי הרחקה יעיל עבור היונים אשר אינן יכולות לעמוד במקום בו מופיעים הדוקרנים ונאלצות לעזוב את המקום.

רשת: כיום ניתן למצוא רשתות שונות המסייעות בהרחקת יונים ואינן מאפשרות ליונים להיכנס.

הרחקת יונים עצמאית: הרחקת יונים עצמאית תתבצע באמצעות הצבת דחלילים אשר גורמים ליונים לחשוש לטריטוריה שלהם וכתוצאה מכך היונים עוזבות את המקום.

כאשר הרחקת יונים מתבצעת על ידי מומחים בגובה על המומחים להחזיק ברישיון מתאים לביצוע עבודה בגובה.  אם בעבר לא היה חוק להחזיק באישור עבודה, הרי כיום על מרחיקי יונים להחזיק באישור עבודה בגובה, במידה ומדובר בטיפוס על סולם בגובה של למעלה 2 מטר. בעת הזמנת מומחים לצורך הרחקה של יונים, חובה עליכם לבדוק כי אכן מדובר במומחים אשר להם רישיון.

התקנת דוקרנים להרחקת יונים

הרחקת יונים בנהריה מתבצעת בין היתר באמצעות שימוש בדוקרנים. את הדוקרנים חשוב ביותר בצורה מקצועית תוך שימת דגש על הבסיס של הדוקרנים.

התקנת דוקרנים עם בסיס פוליקרבנט: במקרה בו מדובר על בסיס קורבינט, הרי יש לבצע הדבקה של הבסיס תוך שימוש בסיליקון.

התקנת דוקרנים עם בסיס נירוסטה: כאשר מדובר על בסיס נירוסטה, הרי יש לבצע קדיחה על גבי משטחי עץ על מנת להתקין דוקרנים עם נירוסטה.

הרחקת יונים אלקטרונית בנהריה על ידי מומחים

הרחקת יונים בנהריה מתבצעת גם באמצעות פתרונות אלקטרוניים כמו למשל שימוש בפס הלם חשמלי. את הפס קל מאד להדביק, אך על מנת שההדבקה תתבצע בצורה הבטיחותית והטובה ביותר יש להיעזר במומחים בתחום. ישנם מספר יתרונות  של סיוע של מומחים בתחום:

ללא פגיעה ביונים: מדובר במערכת שאינה פוגעת ביונים. כאשר היונים עומדות על סרט ההדבקה הן סוגרות מעגל חשמלי וחשות אי נעימות ללא פגיעה משמעותית.

יעיל עבור ציפורים אחרות: אם ברצונכם להרחיק ציפורים אחרות, הרי מדובר בשיטת הרחקה יעילה למדי. מדובר בשיטת הרחקה יעילה גם עבור ציפורים אחרות. הציפורים האחרות לא מתקרבות למקום המסומן על ידי ציפורים אחרות כמקום אשר יש להתרחק ממנו. כך אתם נהנים מאיכות חיים ללא ציפורים אחרות או יונים המפרות את שגרת החיים ומביאות עימן מחלות אשר עשויות לעבור לבני האדם.

עמידות בפני מזג האוויר: על מנת להתקין את הפס החשמלי יש לעשות שימוש בסרט הדבקה שקוף באורך של 4.0 ס"מ ועל גבי הסרט מוטבעים פסי אלומיניום. יש לציין כי סרט ההדבקה עמיד בכל מזג האוויר ולכן מדובר בשטה מועדפת במקרה של גשם.

גמישות: נוסף על כך, מדובר בסרט גמיש לגמרי וניתן לבצע את ההדבקה ללא כל שימוש בסרט הדבקה נוסף וכך לחסוך את ההדבקה של סרט נוסף. הסרט מתחבר לספק כוח אשר מתחבר לשקעים.

מקצועיות: מומחים בתחום הינם מקצועיים ויבצעו את ההרחקה תוך שימוש באמצעי המתאים ביותר העומד לרשותם. הם יבחרו את האמצעי המתאים ביותר בהתאם לאמצעים העומדים לרשותם וכן בהתאם לבחינת הסביבה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה