הרחקת יונים בחיפה

הרחקת יונים בחיפה ע"י מרחיק מומלץ ומקצועי

היונים תקפו את הבית שלכם? אל דאגה, מרחיקי היונים של מדבירייטינג יעזרו לכם! מרחיקי היונים שלנו מבצעים הרחקת יונים בחיפה בשיטות המתקדמות ביותר, המרחיקים שלנו יודעים להבטיח ולהתחייב בכתב לתקופה ארוכה מאוד כי היונים לא יחזרו לבית, למעשה אנו אחד האתרים היחידים בשוק שמבטיחים ללקוחות שלנו הצלחה בהרחקת היונים, זה בגלל הידע הרב והניסיון שצברנו בתחום, אנחנו יודעים בדיוק איך לעשות את זה בצורה הנכונה והטובה ביותר.

חשוב לי להיות אמין מול הלקוח שלי, אני מאפשר ללקוח לדעת בדיוק מה אני עושה לפני תחילת העבודה. אני משתמש עם החומרים האיכותיים ביותר בשוק וגובה מחירים הוגנים בהחלט עבור העבודה שלי.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
10
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
9.80
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10

אני יודע לפתור כל בעיה עבור הלקוחות שלי. אני נותן שירות מאוד טוב ואיכותי, הכסף לא משחק אצלי תפקיד, הדבר החשוב ביותר הוא שהלקוח יהיה מרוצה ובטוח.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
9.75
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10
מאיר גרינלנד
ספק מאומת

חשוב לי לתת שירות בזמן ולא לאחר ללקוחות, אני תמיד משדר אמינות ושקיפות ללקוח כדי שידעו בדיוק מה אני מתכוון לבצע. אני מתחייב לגבות מחירים הוגנים.

חוות דעת
10
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
9.60
מחיר
9.4
עמידה בזמנים
9.6
איכות העבודה
9.5
יחס\שירות
9.8

שאלות נפוצות

ע"פ מה נקבע המחיר להזמנת מרחיק יונים בחיפה?

המחיר נקבע לפי העבודה שיש לבצע כמובן, בד"כ התקנת כמות קטנה של דוקרנים תהיה זולה יותר מהתקנה של רשת.

תוך כמה זמן מרחיק יונים יוכל להגיע ולתת הצעת מחיר?

מרחיקי היונים שלנו עובדים בזמינות גבוהה בעיר חיפה ויוכלו להגיע לרוב בתוך 1-2 ימי עסקים, במקרים מסוימים הם יוכלו אפילו להגיע באותו היום ולטפל לכם בבעיה.

בשנים האחרונות ניתן לראות את הפריחה של העיר חיפה, מה שבא לידי ביטוי במקומות בילוי שונים בעיר ואנשים רבים המעוניינים להעתיק את מקום המגורים שלהם לחיפה. התופעה של יונים מקננות בבתים בחיפה נחשבת לתופעה מוכרת והפתרון הוא הרחקת יונים בחיפה באמצעות דרכים שונות.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד יונים בחיפה

מרחיקי היונים שלנו נותנים שירותי הרחקת יונים בעיר חיפה כבר שנים רבות, הם נותנים גם שירותים נלווים להרחקת היונים, לפניכם בטבלה ניתן לראות חלק מהשירותים שסופקו בתחום בתקופה האחרונה בעיר חיפה:

הרחקות יונים שבוצעו בחיפהתיאור העבודההמחיר שגבה מרחיק היונים בחיפה
הרחקה של יונים מגג בית פרטי בחיפהבוצעה הרחקת יונים באמצעות הצבת דוקרנים נגד יונים סביב הגג.600 ₪
טיפול במסתור כביסה בחיפהבוצע ניקוי מסתור כביסה בחיפה וריסוס מפני כיני יונים.550 ₪
הרחקת יונים מאדן חלון בחיפההיונים התיישבו על כמה מחלונות הבית, המרחיק התקין דוקרנים על כל החלונות.450 ₪
פסי דריכה להרחקת יונים בגגבוצעה הרחקה של היונים באמצעות התקנת פסי דריכה בגג רעפים של בית פרטי.6,000 ₪

הרחקת יונים בחיפה באמצעות ניקוי יסודי

רבים אינם יודעים זאת אבל היונים עושות שימוש בחוש הריח שלהן לטובת פעולת הניווט שלהן- היונים זוכרות היטב ריחות כמו את הריח של הגוזלים שלהן או את ריח מקום ההולדת שלהן. מכאן, אם אתם מעוניינים להרחיק יונים בחיפה, ההמלצה היא לעשות שימוש בחומרי ניקיון חזקים אשר ידיפו ריח חזק ויגרמו ליונים לא לחזור יותר למקום.

הרחקת יונים באמצעות איטום הגג

את פעולת האיטום של הגג לא מבצעים אך ורק לפני עונת החורף אלא מדובר באחד האמצעים לסילוק יונים מהבית. כדאי לעשות את זה לפני שמצטברים כיני יונים בגג, דבר שידרוש מכם לבצע הדברת כיני יונים.

דרך נוספת המיועדת להרחקה של יונים בחיפה היא איטום הגג. היונים מקוננות בכל מקום החל מאדן החלון ועד האזור בו תולים את הכביסה ועד הגג. ההמלצה היא לבחון היטב את המקומות השונים בבית ולראות האם ניתן לסגור פתחים שונים באמצעות איטום או באמצעות רשתות. שימו לב, את האיטום יש לבצע רק על ידי מומחים בתחום הרחקת יונים אשר יש להם ביצוע אישור עבודה בגובה. ביצוע איטום הגג ללא אישור עשוי להוביל לעבודה לא איכותית וגם לאסון.

דוקרנים לצורך הרחקה של יונים

שיטה נוספת המאפשרת להרחיק את היונים היא שימוש בדוקרנים. הנחת הדוקרנים מסייעת להרחקת היונים- מדובר באמצעי אפקטיבי המפריע ליונים לקנן והן מחפשות מקום אחר. הדוקרנים עשויים מאלומיניום ומורכבים על גבי רצועות אשר ניתן להצמיד אותן לאדן החלון או למסגרת של הגג או לכל אזור בו היונים בוחרות לקנן.  מדובר באמצעי המפריע לפעולת הקינון של היונים והן לא יישארו יותר מדי זמן בסביבה. חשוב לציין כי אין מדובר באמצעי אשר פוגע ביונה אלא רק מהווה עבורה מטרד.

שימוש ברשתות הרחקת יונים בחיפה

אופציה נוספת של הרחקת יונים בחיפה היא רשת הרחקה של יונים מהאזורים השונים בבית. מדובר באחד האמצעים הפופולריים ביותר- רשתות שקופות אשר לא מהוות פגיעה אסתטית בבית אלא ניתן למתוח אותן בקלות יתרה במקומות בהם רוצים למנוע חדירה של יונים. באמצעות הרשתות השונות היונים לא יבצעו את פעולת הקינון וכך יהיה ניתן לשמור על מראה אסתטי בבית.

סלילים להרחקת יונים בחיפה

עוד פתרון הנחשב אפקטיבי למדי זה הנחת סלילים על אדן החלון או במקום אחר כמו המעקה של המרפסת. בדומה להתקנה של הדוקרנים הסליל מותקן בצורה בה היונים אינן יכולות להגיע למשטח ולנחות עליו. גם כאן חשוב לציין כי אין מדובר באמצעי הגורם פגיעה ביונים.

עשו ואל תעשו במסגרת הרחקה של יונים

עוד פתרון הנחשב לפחות אפקטיבי הוא הנחת משטח דבק אותו מניחים במקומות בהם היונה מגיעה לצורך קינון. מדובר באמצעי פחות יעיל ואף מהווה מטרד סביבתי ולכן רצוי להימנע מכך.

חברת הדברה מקצועית לשירותכם

במידה ואתם מתלבטים בדרכים השונות להרחקת יונים בחיפה, הרי זה הזמן להתייעץ עם חברה מקצועית אשר תעניק לכם את השירות הטוב ביותר ותבחר את השיטה הטובה ביותר להרחקת היונים בלי לגרום להן פגיעה.

הזכרנו את השיטות השונות וחברה מקצועית תדע לבחור את השיטה המתאימה ביותר בהתאם לסקירה כללית של האזור. בחירת השיטה המתאימה ביותר תביא לכך כי היונים לא יהוו יותר מטרד עבורכם אלא יבחרו להיות במקום אחר.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה