לוכד עכברים בגבעתיים

באתר ניתן להזמין לוכד עכברים בגבעתיים

ראיתם עכבר בדירה או בחצר? הזמינו עכשיו לוכד עכברים בגבעתיים מהמומחים בלכידת עכברים! הלוכדים שלנו מתחייבים לספק ללקוחותינו בעיר גבעתיים שירות מעכשיו-לעכשיו, הגעה ללקוח תוך פחות משעה ופתרון מהיר לבעיה, הפתרון כולל לכידת העכבר באופן פיזי ומיידי, ללא שימוש במלכודות או ברעלים שיתפסו אותו בהמשך – הלוכדים שלנו יעשו הכל על מנת להוציא את העכבר עכשיו מהדירה! הלוכדים באתר מספקים שירות זה לתושבי העיר כבר שנים רבות, בזכות השירות המהיר והמחירים הנוחים הם זוכים לקבל מדי יום המלצות חמות באתר שלנו.

אני בחור חייכן ועובד בזמינות גבוהה, מגיע במהירות ללקוחות שלי ועושה את העבודה מהלב לשביעות רצונם.

חוות דעת
1
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
מוטי דודקמן
ספק מאומת

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
35
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.97
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
ארז מצרי
ספק מאומת

אני עובד באופן יסודי, אני מאוד אמין כלפי הלקוחות שלי ומסביר להם בדיוק מה אני מבצע. אני עומד בזמנים וגובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.96
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9
דוד דוד
ספק מאומת

זואולוג (תואר שני) בעל נסיון מעשי רב שנים בעבודה עם נחשים ובעלי חיים אחרים, ולוכד נחשים מעל לעשור.
שמח לייעץ תמיד: חשובים לי היושרה, האמינות והמקצועיות, כמו גם היחס האישי ללקוח. זמין עבורכם 24/7!

חוות דעת
41
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
43
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.95
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
44
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

מה המחיר הממוצע להזמנת לוכד עכברים בגבעתיים?

המחיר הממוצע נע בין 400-600 ש"ח, הוא נקבע לפי שעת הזמנת השירות ואיכותו של הלוכד [אם מסוגל ללכוד בידיים או לא].

מה ההבדל בין הדברת עכברים ללכידת עכברים?

בלכידת עכברים הלוכד תופס את העכבר באותו הרגע, בהדברת עכברים המדביר שם רעלים או מלכודות נגד עכברים שגרומים למותם.

ברוב המקרים כאשר הלוכדים שלנו מקבלים דיווח על חולדה או עכבר בגבעתיים זה בשעת לילה מאוחרת, לאחר שהמכרסם הצליח לחדור לדירה דרך טיפוס על עץ או כבל חשמל שהובילו אל חלון המבנה, חוץ מלכידת העכבר צריך גם למנוע מעכברים או חולדות נוספים לחדור לדירה, קראו ותבינו איך לוכד עכברים צריך לפתור את הבעיה מהשורש:

לוכד חולדות בגבעתיים

כאשר הלוכדים מקבלים דיווח על עכבר הם תחילה מנסים להבין האם אכן מדובר בעכבר או שמא מדובר בחולדה? לרוב הלקוחות נוהגים לטעות ואכן לדווח על עכבר אך ברוב המקרים מתברר כי מדובר בחולדה.

במקרים אלו צריך להזמין לוכד חולדות בגבעתיים ולא לוכד עכברים, הפעולה עצמה היא אומנם דומה, אך יש לוכדים שחוששים לבצע לכידת חולדה, אם אכן היה מדובר בעכבר הם היו עושים זאת בלי בעיה, זה קורה מכיוון שעכבר אינו תוקפני כלל ואילו החולדה כן מסוגלת לתקוף ולנשוך.

בשל כך כאשר אתם מזמינים חברת הדברה, כדאי לוודאי כי הלוכד שמגיע מסוגל וערוך ללכוד גם חולדות וגם עכברים, תוודאו כי אכן יש לו את הציוד המתאים לבצע את שתי הפעולות הללו.

באתר מדבירייטינג מוצגים לוכדים מוסמכים שמבצעים גם לכידת עכברים וגם לכידת חולדות, הלוכדים תמיד הולכים עם כל הציוד הרלוונטי לכל עבודה ועבודה, כך שלא תתפסו אותנו לא מוכנים, גם אם נגלה כי מדובר בחולדה – יגיע אליכם מיד לוכד חולדות בגבעתיים.

מה עושה לוכד עכברים בגבעתיים שלב אחרי שלב

לוכדי העכברים שלנו ברחבי הארץ דרוכים, בעיקר בשעות הלילה – בשעות אלו נפתחות רוב קריאות השירות. ברגע שנפתחת קריאת השירות, לוכד העכברים מקבל את כל האינפורמציה אודות הבעיה, הוא מגיע לדירה כשהוא יודע את כל הפרטים שהלקוח מסר בטלפון, זה מקל עליו ומאפשר לו לעלות עם כל הציוד המקיף שיעזור לו לטפל בבעיה הזאת.

כעת לוכד העכברים עושה דרכו אל הכתובת אותה מסרו לנו, הוא יודע כבר מה עליו לעשות, הוא יגיע אל הלקוח תוך פחות משעה [30 דקות בממוצע], דבר שיאפשר לו לטפל בעכבר מבלי שיספיק לברוח או לזוז למקום אחר.

כאשר הלוכד יגיע לדירה עם כל הציוד הדרוש, בשלב הראשון הוא יחל להבין היכן העכבר פעיל בעיקר, איך הוא נכנס לדירה והיכן סביר להניח המקום בו הוא מסתתר. הוא ישתמש במידע אותו העברתם בשיחת הטלפון כאשר פתחתם את קריאת השירות.

לאחר שהבין הלוכד כיצד נכנס העכבר לדירה, כעת עליו למנוע מעכברים נוספים להיכנס, אם העכבר נכנס דרך חור במבנה – עליו יהיה לסתום את החור, אם העכבר נכנס דרך החלון – הלוכד ינחה את המשפחה לשמור על החלון סגור בשעות הערב ו\או לשים רשת בחלון על מנת למנוע מעכברים נוספים להיכנס.

לאחר שהבין הלוכד היכן פעיל העכבר, כעת הוא ינסה למצוא אותו, הוא יפנה בעדינות חפצים מאחוריהם העכבר עשוי להסתתר, הוא ינקה כמה שניתן את השטח כדי שיהיה לו קל לתפוס את העכבר ברגע שיצא. בשלב זה על הלוכד להיות סבלני וערני לרגע בו העכבר יצא מהמחבוא.

לאחר שיאתר הלוכד את העכבר כל שיישאר לו הוא לתפוס אותו בעזרת כפפה או בעזרת מכשיר הלוכדן המקצועי שלו.

לוכד בגבעתיים מחיר

כמו בכל שירות הדברה, גם כאשר מדובר בלכידת עכברים ולכידת חולדות המחיר אינו קבוע ומשתנה בהתאם למספר פרמטרים, לפניכם פירוט אודות כל הפרמטרים אשר מרכיבים את הצעת המחיר, בעזרת התעמקות בפרמטרים אלו תוכלו להבין איך ניתן לשלם פחות אודות שירותי לוכד עכברים וחולדות, מתי כדאי לכם להזמין את השירות ומתי ולמה השירות יהיה יקר יותר:

איפה לוכדים את העכבר או החולדה? – אם העיר שלכם נמצאת ברשימת אזורי השירות שלנו לא תהיה תוספת תשלום עבור השירות, אם העיר איננה נמצאת, אנו נצטרך להגיע אליכם במיוחד ותהיה תוספת תשלום של כ-50 שקלים.

מתי לוכדים? – במידה ומדובר בשעת עבודה רגילה לא תחול תוספת תשלום עבור הפעולה, אם תזמינו אותנו באופן מיוחד בשעת לילה מאוחרת, המחיר עשוי לקפוץ בכמה עשרות אחוזים.

באיזה תאריך? – בתאריכים מיוחדים כמו שבתות או חגים, המחיר עשוי להיות יקר יותר באופן ניכר מאשר בימי עבודה רגילים.

עכבר או חולדה? – הפרמטר הזה משפיע גם כן מעט על המחיר, במקרים בהם מדובר בעכבר המחיר יהיה זול בכ-50 שקלים בממוצע מאשר בהזמנת לכידת חולדה, זה מכיוון שהחולדות תוקפניות ומסוכנות יותר.

יש חורים במבנה? – אטימת חורים הינה פעולה חשובה והכרחית בחלק מהמקרים, אנו נבצע אותה ונאטום את החורים במבנה בעזרת חומר מיוחד, עבור האטימה אנו נגבה מכם תשלום נוסף.

לפניכם חלק מפעולות לכידת העכברים והחולדות שהוזמנו דרך האתר לאחרונה בעיר גבעתיים, הצעות המחיר מורכבות בין היתר מהפרמטרים שצוינו בפסקה זאת:

באיזה מכרסם מטפליםשעת העבודההמחיר שגבה לוכד בגבעתיים
טיפול בעכבר בגבעתייםהלוכד הגיע ללקוח בגבעתיים תוך 35 דקות, הלוכד לכד את העכבר בזריזות.400 ₪
טיפול בעכבר בגבעתיים + טיפול בחורים במבנההלוכד הגיע ללקוחה בגבעתיים תוך 25 דקות, הוא סגר חורים במבנה, ולכד את העכבר במהירות.550 ₪
טיפול בחולדה בגבעתיים מחוץ לשעות העבודה הרגילותהלוכד הגיע לבית קפה בגבעתיים בשעה 03:20 בלילה, הוא לכד את החולדה במהירות.600 ₪
טיפול בחולדה בגבעתיים כולל טיפול בחורים במבנההלוכד הגיע ללקוחה בגבעתיים בתוך 32 דקות, הוא לכד את החולדה וטיפל בחורים במבנה מהם החולדה הייתה נכנסת.600 ₪
המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה