הדברה ביבנה

הדברה ביבנה מזמינים רק מאתר מדבירייטינג

מחפשים חברת הדברה ביבנה אשר תבצע הדברה בדירה שלכם? הגעתם בהחלט לאתר המוביל בתחום ההדברה בארץ! המדבירים שלנו במדבירייטינג מספקים שירותי הדברה בעיר יבנה כבר שנים רבות, בזכות מתן שירות איכותי והוגן ללקוחותינו, הכולל תעודת אחריות בכתב בסיום כל הדברה, הצלחנו לצבור קהל לקוחות רב ומגוון בעיר, המדבירים באתר מתחייבים לתת ללקוחותינו את תוצאות ההדברה הטובות ביותר אשר מחזיקות לתקופה ארוכה.

בעבדותי חשובה לי ביותר האמינות, להיות גלוי בכל דבר מול הלקוח, בנוסף לכך חשוב לי לבצע את העבודה במקצועיות רבה ועל הצד הטוב והאיכותי ביותר, זאת השנה ה-13 שלי כעסק בתחום ההדברה ואני עושה את המיטב כדי להוציא כל לקוח שבע רצון.

חוות דעת
8
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

אני שואף למצוינות בכל עבודה אליה מוזמן. אני דייקן הן בזמנים והן בעבודה עצמה. אני משתמש בציוד האיכותי והחדיש ביותר.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

יש לי 7 שנות ניסיון, אני מקפיד מאוד על בטיחות ועל מקצועיות בעבודה. אני אמין ושקוף מול הלקוחות שלי.

חוות דעת
2
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

למה כדאי לתושבי יבנה והסביבה להזמין מדביר רק מאתר מדבירייטינג?

המדבירים המפורסמים באתר נמצאים כל העת תחת פיקוח קפדני שלנו שבודק את טיב השירות שלהם, את העמידה בזמנים שלהם, את האיכות של העבודה וגם כמובן את המחיר שהם גבו מהלקוחות.

תוך כמה זמן יהיה ניתן לתאם הגעה של מדביר באזור?

המדבירים שלנו לרוב יוכלו להגיע ולספק לכם שירות מהיום-למחר, ישנם מקרים בהם תוכלו להזמין את המדבירים שלנו אפילו מהיום-להיום לספק לכם את השירות (במידה ותתקשרו מוקדם מספיק).

בשנים האחרונות העיר יבנה נמצאת במהלך של שינוי – קיימת התרחבות מהירה בבנייה ופרויקטים רבים יוצאים לדרך. לא רחוק היום בו יבנה עשויה להיות מלכת השפלה החדשה במקום העיר הקודמת אשר זכתה בתואר. על מנת ליהנות ממגורים שקטים ביבנה, קיימת חשיבות לבצע הדברה ביבנה אצל חברת הדברה מקצועית.

פעולות הדברה ביבנה שהמדבירים שלנו ביצעו לאחרונה

מדי קיץ פונים אלינו מאות בעלי דירות בעיר יבנה על מנת להזמין את המדבירים שלנו שיבצעו פעולות הדברה בדירה או בעסקם שלהם, מנינו לפניכם חלק מפעולות ההדברה שבוצעו לאחרונה ללקוחותינו בעיר יבנה, כולל פירוט אודות השירות שניתן והמחיר אותו שילמו הלקוחות:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בלשלשת יונים
טיפול בצואה שיונים השאירו במסילת מרפסת ביבנה
בוצע ניקוי צואת יונים במרפסת על ידי שימוש בלחץ מים ובחומרי ניקוי והדברה לצורך החיטוי.400 ₪
לכידת יונים ביבנה
הלוכד לכד יונים שנכנסו אל תוך אולם אירועים ביבנה
הגיע לוכד יונים מהאתר שלנו שתפס את היונים שהתעופפו בתוך אולם האירועים.650 ₪
הדברת נמלים ביבנה
טיפול בנמלים בחצר בית פרטי
המדביר ריסס את הנמלים באמצעות חומר המיועד לחיסול נמלים, הוא ריסס ביסודיות את כל הקנים בחצר.300 ₪
לכידת עכבר בסלון ביבנה
לכידת עכבר בידיים
לוכד עכברים מנוסה ביבנה הגיע לדירה ואיתר את העכבר בסלון, הוא לכד אותו במהירות.450 ₪
הדברת מכרסמים ביבנה
טיפול במכרסמים בעסק
נעשה שימוש בתיבות האכלה וברעלים אותם המדביר פיזר סביב העסק, המכרסמים אכלו מהרעלים ובכך חוסלו.450 ₪
הדברת תיקנים במקלט ביבנה
בוצעה הדברה נגד תיקנים במקלט של בניין בעיר
בוצע טיפול בתיקנים על ידי ריסוס חומר המיועד לחיסול תיקנים בכל המקלט.320 ₪
הדברה נגד חדקונית הדקל
טיפול בחדקונית הדקל בבית פרטי
המדביר השתמש בחומר מיוחד נגד חדקונית הדקל, את החומר הוא החדיר לתוך העץ.450 ₪

הדברת מזיקים ביבנה

תנופת הבנייה החדשה גרמה לתושבים רבים לעבור לעיר יבנה אבל גם הביאה עמה לא מעט מזיקים אשר יש להיפטר מהם באמצעות הדברה ביבנה. אם נתקלתם במזיקים שונים בבית, חשוב מאוד לא לנסות ולהיפטר מהם לבד אלא לקרוא לשירותיה של חברת הדברה מקצועית בתחום. הדברת נמלים או הדברת טרמיטים נחשבת לפעולה אותה מבצעים אנשי מקצוע בתחום אשר ברשותם הידע המתאים לכך.

הדברה ביבנה על ידי חברה מקצועית

כאשר אתם מבחינים בנחילים של נמלים הרי כדאי לקרוא לחברת הדברה מקצועית שתבצע ריסוס. בניגוד לכם שאין לכם את הידע הדרוש, חברת הדברה מקצועית תדאג להעסיק צוות מנוסה בתחום. על מנת להעלים את הנמלים בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד בתחילה לבחון את מקום הימצאותן ואת המסלול שלהן ורק לאחר מכן לעשות שימוש בחומרי הדברה שונים. הדברה של נמלים תתבצע בשיטת הדברה ירוקה באמצעותה צוות ההדברה יניח פתיונות ג'ל אשר הנמלים יקחו אל הקן, כאשר יש להמתין כמה ימים על מנת לראות את התוצאות.

הדברת ביבנה מחיר

אין כל ספק כי המזיקים השונים מהווים מטרד רב בין אם מדובר בבית הפרטי או בין אם מדובר במקום העבודה ויש רצון להיפטר מהם כמה שיותר מהר. אמנם כיום תמצאו תכשירים לרכישה בחנויות השונות אשר יסייעו לכם להיפטר מהמזיקים בכוחות עצמכם, אך זה לא ממש מספיק וההמלצה היא להסתייע בשירות של מדביר מקצועי.

כאשר זה נוגע להדברה- חשוב ביותר לבחור את המומחים בתחום על מנת ליהנות משקט נפשי ללא מזיקים לאורך זמן רב. זכרו, הזמנת מדביר המציע מחיר זול עשויה לעלות לכם ביוקר ולכן חשוב לשאול את המדביר מה המחיר עבור פעולת ההדברה ולערוך סקר מקיף.

בבואכם לבצע הדברה ביבנה, אין מדובר על מחיר קבוע אלא המחיר נקבע בהתאם לסוג המזיק ומקום הימצאותו. כך לדוגמה כאשר מדובר על הדברת תיקנים בבית, המחיר עשוי להיות שונה בהשוואה להדברת תיקנים בביוב מחוץ לבית. עוד נציין כי מחירה של ההדברה נקבע גם בהתאם לשיטת ההדברה. כיום ניתן למנות שיטות שונות ולא רק הדברה כימית אלא גם הדברה ירוקה באמצעותה עושים שימוש בחומרים שאינם מזיקים לסביבה ולבני האדם.

הדברה דגשים חשובים

כאשר מדובר על הדברה אשר בוצעה בבית, חשוב מאוד להקשיב להוראות של צוות ההדברה על מנת לראות תוצאות אפקטיביות. אם מדובר בהדברה כימית, הרי יש לעזוב את הבית למספר שעות ולהשאיר את החלונות פתוחים. נוסף על כך, כדאי לכסות את הרהיטים בבית ואת הכלים במטבח. אם יש לכם בעלי חיים, ההמלצה היא להוציא את בעלי החיים מהדירה על מנת לא לתת להם לשהות עם החומרים השונים. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בתחום ההדברה וכיום כבר אין צורך לשהות מחוץ לבית שעות ארוכות.

מתי להזמין חברת הדברה

ההמלצה היא לא לחכות זמן רב אלא להזמין את חברת ההדברה כמה שיותר מוקדם. בין אם מדובר במזיקים כמו פשפש המיטה או מזיקים אחרים, אי אפשר ממש לחכות בסבלנות כי המזיקים לא ייעלמו בכוחות עצמם ולכן נדרשת כאן פעולה של חברת הדברה.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה