הדברה בשדרות

באתר ניתן להזמין הדברה בשדרות [ריסוס] ע"י מדבירים מומלצים בלבד

יש לכם בעיות מזיקים ואתם לא יודעים כיצד לטפל בהם? ראיתם פרעושים, קרציות או נמלים מסתובבים בבית, בחצר או בעסק? התקשרו עכשיו למדבירים המנוסים שלנו שמופיעים באתר. המדבירים שלנו מספקים שירותי הדברה בפריסה כלל ארצית וכמובן שגם בשדרות. השירות באתר ניתן בזמינות מיידית, עד פתח הבית ובכל רחבי העיר. שירותי הדברה בשדרות מספקים גם תעודת אחריות בסיום כל הדברה.

יהונתן כהן
ספק מאומת

אני מתעסק בהדברה כבר משנת 2014, אני שם דגש על שירות טוב, על המקצועיות שלי ולשדר אמינות ללקוח. הדבר שעומד לנגד עיני הוא שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.

חוות דעת
24
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

מה המחיר עבור הזמנת מדביר בשדרות?

המחיר משתנה בהתאם לגודל השטח שיש להדביר ולסוג המזיק בדירה שלכם, לרוב בהדברות סטנדרטיות המחיר ינוע בין 250-350, למרות זאת ישנן הדברות מורכבות יותר בהן המחיר יהיה מעט יותר יקר.

למתי ניתן יהיה לתאם הגעה של מדביר בשדרות?

המדבירים שלנו זמינים בשדרות ויוכלו להגיע אליכם מהר מאוד, ניתן לחייג למדבירים באתר ולקבוע איתם תוך 1-2 ימי עסקים, לעתים אפילו לאותו היום. כל המדבירים המופיעים באתר הם מדבירים שנבדקו ומומלצים על ידינו.

הדברה בשדרות נחשבת יעילה במיוחד נגד מזיקים שונים כמו תיקנים או נמלים. חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש במגוון רחב של שיטות הדברה  על מנת לאפשר לכם להימנע ממזיקים לאורך זמן רב. כאשר המקום ישאר נקי ממזיקים, כך תדעו כי בחרתם את חברת ההדברה הטובה והמקצועית ביותר.

מדביר בשדרות 24 שעות נגד כל סוגי המזיקים

כשאתם מזמינים את המדבירים שלנו לבצע עבודה אצלכם בבית או בעסק, תוכלו לקבל שירותי הדברה מכל הסוגים. שירותי הדברה בשדרות ניתנים נגד כל סוגי המזיקים וגם כנגד פשפשים במיטה. בין אם אתם זקוקים להדברה מקיפה בעסק, שירות הדברה בשדרות נמצא לרשותכם. המדבירים שלנו יגיעו אליכם במהירות ויספקו לכם את כל פתרונות ההדברה במקצועיות ובאדיבות. לפניכם טבלה המציגה חלק מאוסף פעולות ההדברה שהמדבירים שלנו ביצעו בשדרות ומחיריהן:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בנדלים בדירה בשדרותבוצע טיפול נגד נדלים בחצר של דירה ע"י ריסוס בכל אזור החצר של הדירה.450 ₪
טיפול בשדרות נגד יוניםבוצעה הרחקת יונים מהמרפסת של דירה בשדרות ע"י התקנת דוקרנים נגד יונים.550 ₪
ריסוס בדירה בשדרותהמדביר ביצע ריסוס לבית בשדרות בתקפות הקיץ על מנת למנוע ממזיקים לחדור לדירה.270 ₪
הדברת נמלים בשדרותבוצעה הדברה נגד נמלים בדירה על ידי שימוש בריסוס ובג'לים.350 ₪
הדברה נגד חפרפרת בשדרותבוצעה הדברת חפרפרות בגינה ע"י החדרת חומר הדברה יעיל כנגד החפרפרות אל תוך המחילות שלהן באדמה.450 ₪
הדברת ג'וקים בשדרותבוצעה הדברה נגד ג'וקים בדירה על ידי ביצוע ריסוס נגד ג'וקים בכל אזור הדירה.300 ₪
טיפול נגד תיקנים בעסק בשדרותבוצע טיפול נגד תיקן גרמני על ידי מריחת ג'לים נגד תיקנים במקומות נגועים בעסק.430 ₪

מהי חברת הדברה מקצועית בשדרות?

הדברה בשדרות אשר תתבצע על ידי חברת הדברה מקצועית תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי לא תראו מזיקים שונים. בשנים האחרונות ישנן מאות חברות המספקות שירותי הדברה, אבל מבין החברות השונות חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית ביותר.

כעת נמנה את הפרמטרים לחברת הדברה מקצועית:

רישיון הדברה בתוקףחברת הדברה מקצועית תהיה מצוידת ברישיון הדברה בתוקף. כאשר חברת הדברה תהיה מצוידת ברישיון בתוקף תדעו כי מדובר בחברה מקצועית אשר המדבירים בה בעלי רישיון הדברה ביכולתם לבצע את ההדברה בהתאם לידע אשר רכשו.

אישור על ידי משרד הבריאות: יתרה מזאת, חברת הדברה תהיה בעלת אישור מטעם משרד הבריאות לשימוש בחומרים מותרים. כאשר החומרים מותרים לשימוש אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר בחומרים איכותיים.

הדברה 24 שעות ביממה: יתרה מזאת, חברת הדברה מקצועית תעניק שירות הדברה לאורך 24 שעות ביממה. בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הלילה המאוחרות, חברת הדברה מקצועית תבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר.

בחירה של חומרי הדברה

שדרות נחשבת לעיר גדולה ובה ישנן שכונות רבות ובתי עסק רבים. חברת הדברה בשדרות תגיע לבית במטרה לבצע הדברה ותבחר את החומרים של ההדברה בצורה הטובה ביותר.

הנה מספר הפרמטרים אשר החברה תביא בחשבון:

שמירה על הבריאות: חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בחומרים איכותיים אשר ישמרו על איכות הבריאות של האנשים, בין אם מדובר על בית עסק או בית.

שמירה על הסביבה: נוסף על כך, חברת הדברה תבחר חומרי הדברה אשר מהותם שמירה על הסביבה. בשנים האחרונות רבים הבינו את החשיבות של שמירה על הסביבה ולכן חשוב ביותר לשמור על הסביבה באמצעות חומרים מורשים.

על מנת לשמור על הסביבה והבריאות, חשוב ביותר לבחור בחברת הדברה אשר תראה את קהל הלקוחות שלה מעל הכל ותבחר את חומרי ההדברה המתאימים ביותר. רק מדבירים מקצועיים ידעו לבחור את החומרים האיכותיים ביותר בתחום על מנת להבטיח את אפקטיביות ההדברה ולכן חשוב ביותר להסתייע בשירות של חברת הדברה מקצועית.

איך מתבצעת הדברה בגינה בשדרות?

במידה ואתם מתגוררים בבית פרטי בשדרות וצריכים לבצע הדברה בשדרות, הרי חשוב ביותר לקרוא לשירות של חברת הדברה מקצועית בתחום. רק חברת הדברה מקצועית בתחום ובעלת רישיון תבצע את ההדברה וכך תאפשר לכם לומר שלום למזיקים השונים לאורך זמן רב.

בעת ביצוע הדברה בגינה חשוב ביותר להביא בחשבון את הפרמטרים הבאים:

ניקוי הגינה: רגע לפני ההדברה, חשוב ביותר לבצע ניקיון יסודי של הגינה על מנת לראות תוצאות יעילות של ההדברה. כאשר תשקיעו בניקיון של הגינה לפני ההדברה, תהיה לכם האפשרות לראות את התוצאות לאורך זמן רב.

פינוי גרוטאות: במסגרת הליך הניקיון חשוב ביותר להקפיד על פינוי הגרוטאות. חשוב ביותר לפנות את הגרוטאות מראש ולא להשאיר את העבודה לידי חברת הדברה מקצועית.

יש לקצץ את העשבים: נוסף על זאת, יש לקצץ את העשבים בשל העובדה כי מזיקים שונים עשויים להסתתר שם ואתם לא רוצים לראותם.

שימו לב, כאשר תבצעו את הפעולות הבאות לפני ההדברה, הרי התוצאה של ההדברה תהיה יעילה יותר מבחינתכם.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה