הדברה בסביון

באתר שלנו תוכלו להזמין הדברה בסביון על ידי מדביר מומלץ

מחפשים מדביר בסביון? הגעתם לאתר שבו תוכלו להזמין מדביר מומלץ אונליין! המדבירים שלנו במדבירייטינג נותנים שירותי הדברה בסביון כבר זמן רב, הם עזרו למאות תושבים בעיר להיפטר מהמזיקים לצמיתות, אתם בוודאי שואלים את עצמכם למה הם כל כך טובים, זאת בגלל המקצועיות והניסיון שצברו, בעזרת הידע הרב שלהם הם מסוגלים לפתור כל בעיית הדברה לתמיד, בנוסף הם נותנים אחריות בכתב עבור כל עבודות ההדברה שלהם, אם זה לא מספיק – גם המחירים שלהם הוגנים מאוד ביחס למחירי השוק. ניתן לקרוא באתר לא מעט המלצות על המדבירים שלנו, חלקם נכתבו על ידי תושבי העיר סביון.

חשוב לי להשתמש בחומרים הטובים ביותר, חשוב לי להיות אמין כלפי הלקוח ולהראות לו בדיוק מה אני עושה, אני גובה מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק ועושה מה שצריך כדי להוציא כל לקוח מרוצה.

חוות דעת
5
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.6
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

אני שואף למצוינות בכל עבודה אליה מוזמן. אני דייקן הן בזמנים והן בעבודה עצמה. אני משתמש בציוד האיכותי והחדיש ביותר.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
10.00
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
שבי שבי מיכאלי מיקוד הדברות
ספק מאומת

בעבודה שלי חשובה לי מאוד המקצועיות והיסודיות, חשוב לי שהלקוחות שנתנו בי אמון יהיו מרוצים מכך שבחרו בי וישתמשו בי בהמשך לכל צרכיהם בתחום ההדברה.

חוות דעת
20
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
9.90
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
אלדד אלדד טרבלסי
ספק מאומת

אני משתמש בחומרים ידידותיים, חשוב ואכפת לי מכול לקוח בכדי למצוא פתרון מתאים לכול אחד, שרות אמין ומקצועי.

חוות דעת
12
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
דירוג גולשים
9.83
מחיר
9.8
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

למה תושבי סביון מזמינים מדביר באתר מדבירייטינג?

התושבים בסביון כבר יודעים להזמין מדביר רק דרך מדבירייטינג, זאת משום שהמדבירים באתר נמצאים בפיקוח מחמיר מאוד שלנו, צוות האתר בודק כל עבודה שמוזמנת דרך האתר ודואג כי המדביר יתן את השירות הטוב ביותר, את המחיר ההוגן ביותר, יעשה עבודה איכותית עם החומרים הכי טובים וכמובן יעמוד בזמנים.

מה הזמינות של המדבירים באתר בהגעה לסביון?

המדבירים באתר זמינים להגיע לסביון, הם נמצאים בסביבה כל הזמן ויוכלו להעניק לכם שירות מהיר ואיכותי, ניתן יהיה לתאם הגעה מהיום למחר ולעתים אפילו מהר יותר.

העיר סביון נחשבת לעיר בה מתגוררת אוכלוסייה עמידה ובעיר ניתן לראות את התפתחות הבנייה, דבר הבא לידי ביטוי בבתים פרטיים רבים. על מנת ליהנות מחצר נקייה ויפה ללא מזיקים, יש חשיבות רבה לבצע הדברה בסביון באמצעות צוות מומחים בתחום. חברת הדברה מקצועית תדע להתאים את שיטת ההדברה בהתאם למזיקים השונים על מנת לשים סוף להופעת המזיקים.

פעולות הדברה בעיר סביון שביצענו לאחרונה

תושבי סביון מזמינים את המדבירים באתר פעמים רבות לבצע פעולות הדברה בבית הפרטי שלהם, בעסק שלהם, או אפילו במוסד ציבורי, המדבירים תמיד סיפקו להם את השירות הטוב, המהיר והאיכותי ביותר. הכנו עבורכם טבלה שמסקרת חלק מפעולות ההדברה שבוצעו לאחרונה עבור תושבים בסביון, הטבלה כוללת פירוט אודות פעולת ההדברה והמחירים שגבו מהלקוחות.

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
טיפול בנמלי אש בסביוןבוצעה הדברה נגד נמלי אש בסביון על ידי שימוש בגרגירים מורעלים – אותם פיזר המדביר בכל חצר הבית, בנוסף הוא ביצע ריסוס נגד הנמלים.650 ₪
טיפול ברימות בסביוןריסוס עם חומר הדברה יעיל נגד הרימות, המדביר ריסס בפינות הבית ובעיקר במטבח בו הייתה נגיעות גבוהה של רימות זבובים.350 ₪
טיפול במכרסמים בסביוןטיפול במכרסמים בבית קרקע, המדביר השאיר תיבות האכלה עם רעלים סביב כל חלקת הבית.550 ₪
טיפול נגד ג'וקים בסביוןריסוס נגד ג'וקים במרתף של בית פרטי בו רמת הנגיעות של התיקנים הייתה גבוהה.350 ₪
טיפול נגד נמלים בשישטיפול בנמלים בשיש ע"י שימוש בג'לים נגד נמלים אותם מרח המדביר בכל פינות השיש.320 ₪
טיפול נגד חפרפרתביצוע טיפול נגד חפרפרות בגינה ע"י החדרת חומר הדברה אל תוך תעלות החפרפרת.600 ₪
טיפול נגד מעופפים בסביוןהמדביר ריסס נגד מעופפים בסביון, הוא עשה שימוש בחומר הדברה יעיל נגד כל סוגי המעופפים.550 ₪

הדברת חולדות בסביון

אם יש לכם גינה פרטית ואתם מגלים גללים של חולדות במקום, הרי אין מקום לדחות את הקץ אלא להזמין חברת הדברה בסביון לצורך ביצוע פעולת הדברה. הדברת חולדות בסביון תתבצע באמצעות חברת הדברה מקצועית אשר תדאג לאתר את מקום ההימצאות של החולדות ובחירת שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

אחת השיטות היא הנחת מלכודות הכוללת פיתיון רעיל במטרה ללכוד את החולדות. באמצעות הנחה של הפיתיונות ניתן לבצע ניטור ומעקב אחר החולדות על מנת לבדוק האם החולדות הושמדו. נדגיש כי הרעל לא גורם להרג של החולדות באופן מיידי, אלא ניתן לראות את התוצאה רק לאחר מספר ימים ולבחון האם ההדברה אפקטיבית ואין חולדות.

שיטה נוספת אשר חברת הדברה יכולה לעשות בה שימוש היא באמצעות מכשור אלקטרוני. אם כן, מדובר בשיטה שאינה עושה שימוש ברעלים במטרה ללכוד את החולדות אלא בתדרים המפריעים לחולדות וגורמות להן לעזוב את המקום. הרעש אינו מפריע לבני האדם אלא רק לחולדות.

הדברת תיקנים בסביון

בעיר סביון ניתן להבחין בבתי קפה רבים להנאת התושבים. אף אחד מיושבי בית הקפה לא ממש רוצה לגלות כי תיקנים מסתובבים לו בין הרגליים ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה מקצועית. אמנם כיום ישנן לא מעט שיטות המאפשרות לבצע הדברה באופן עצמאי כמו למשל ג'ל אשר ניתן להניח בנקודות מסוימות על מנת למנוע הופעה של תיקנים. שיטה נוספת היא לשטוף את הרצפה באמצעות חומרים דוחים תיקנים, אבל אין תחליף לסיוע של חברת הדברה מקצועית.

עם זאת, מדובר בפתרון נקודתי ולא מדובר בפתרון לטווח ארוך, בטח בבית קפה אליו מגיעים תושבים רבים מהאזור ורוצים לשבת במקום בנוחות ללא כל חשש מפני פגישה עם מזיקים שונים.

הדברת תיקנים תעשה במגוון שיטות הדברה הן הדברה כימית או הדברה ירוקה, כאשר לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות. הדברת תיקנים בצורה כימית כוללת שימוש ברעלים המזיקים לחיות ובני האדם ומאפשרים קבלת פתרון אפקטיבי לבעיית התיקנים, זאת בהשוואה להדברה ירוקה ובה עושים שימוש בחומרים ירוקים שאינם כוללים חומרים רעלים. במידה ואתם בתור בעלי עסק מתלבטים לגבי שיטת ההדברה הטובה ביותר, ההמלצה היא להתייעץ עם המדבירים על מנת לבחור את השיטה המתאימה ביותר. נציין כי את ההדברה יש לבצע בשעות הלילה לאחר שכל הלקוחות עזבו את המקום.

רישיון הדברה בסביון

במידה ויש צורך בביצוע הדברה בסביון, יש להסתייע בשירות של מומחים בתחום אשר להם ניסיון רב וכמובן רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. בשיחת הטלפון המקדימה עם המדבירים תוכלו לברר לגבי הרישיון. כאשר הזמנתם את חברת ההדברה, על החברה להציג לכם פנקס בסיום ההדברה אשר יכלול את שם התכשיר בו נעשה שימוש לצורך ההדברה, שם החומר הפעיל כולל ריכוז החומר וכן סוג המזיק אותו בוחרים להדביר וכן שם המדביר וחתימה. שימו לב, במידה והמדביר לא השאיר לכם את המסמך,הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה. ההמלצה היא כאשר המדביר כן השאיר לכם עותק, כדאי לבקש ממנו העתק על מנת שתדעו באיזה חומר פעיל המדביר עשה שימוש.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה