הדברה בקרית טבעון

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה בקרית טבעון

זקוקים לשירותי הדברה בקרית טבעון? המדבירים שלנו באתר יגיעו אליכם ויספקו לכם את כל שירותי ההדברה שאתם צריכים, מהדברת כל סוגי המזיקים ועד ללכידת נחשים ומכרסמים תוך מתן שירות איכותי והבטחה לאחריות מלאה לפתרון הבעיה הקיימת, אז הזמינו עכשיו מדביר בקרית טבעון.

רותם תורג'מן רותם תורג'מן
ספק מאומת

מתגורר בטבריה, אני מאוד עקבי בעבודה שלי, קשוב לבעיות הלקוח ומשתדל להיות כמה שיותר אכפתי כדי לספק את הלקוחות שלי. אני מאוד חרוץ ועומד בזמנים שהגדרתי לעצמי, חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים בסיום העבודה.

חוות דעת
76
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
10
איציק כדיר
ספק מאומת

מקצועיות זה בראש סדר העדיפויות שלי, אני מגיע קודם לשורש הבעיה ואז מספק את הפתרון היסודי והטוב ביותר ללקוח. אני נותן אחריות על רוב העבודות שלי ועומד בהבטחות שלי, אני גובה מחירים נוחים ועומד בזמנים.

חוות דעת
36
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
97%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.81
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.7
איכות העבודה
9.8
יחס\שירות
9.9
אמיר אליהו
ספק מאומת

אני מדביר ומרחיק יונים מנוסה כבר מספר רב של שנים. אני עובד בצורה זהירה ובטיחותית ועם הציוד והחומרים החדשים ביותר.

חוות דעת
109
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
99%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.80
מחיר
9.5
עמידה בזמנים
9.8
איכות העבודה
9.7
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

למתי יהיה ניתן לתאם הגעה של מדביר בקרית טבעון?

המדבירים באתר זמינים באזור זה כל הזמן, ניתן יהיה לתאם הגעה של בעל מקצוע תוך 1-2 ימי עסקים ולעתים אפילו מהיום להיום.

מה המחיר עבור הזמנת הדברה סטנדרטית?

כשמדובר בהדברה סטנדרטית המחיר ינוע בין 300-350 ולא יותר מזה, בהדברות מורכות יותר המחיר עשוי להיות מעט יותר יקר.

ביצוע הדברה בקרית טבעון הכרחי לקראת עונת הקיץ בה ניתן להבחין במזיקים רבים. לצורך הדברה מקצועית, חשוב ביותר לבחור מדביר בעל ניסיון רב אשר יבצע את ההדברה בהתאם לכללים על מנת שתוכלו לחיות ללא מזיקים.

פעולות שהוזמנו דרך האתר לאחרונה בקרית טבעון

כאן באתר מדבירייטינג המדבירים שלנו נותנים את כל מגוון השירותים לתושבי קרית טבעון לעסקים מוסדות או ללקוחות פרטיים, המדבירים מספקים את כל סוגי ההדברות והלכידות עם התחייבות לפתרון הבעיה ומניעתה בעתיד. לפניכם טבלה המציגה את חלק מהפעולות שהם ביצעו לאחרונה בקרית טבעון:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
לכידת נחש בקרית טבעוןלוכד נחשים מהאתר נשלח לסרוק אחר נחש בחצר בית פרטי, לאחר סריקה קצרה אותר ונלכד הנחש.550 ₪
הדברה נגד נמלי אש בבית בקרית טבעוןלקוח התלונן על נמלי אש בביתו, לאחר שהמדביר הגיע הוא פיזרנו פיתיונות גרגירים בחצר הבית והנמלים חוסלו.450 ₪
הדברת תיקנים בדירת 3 חדרים בקרית טבעוןבוצעה הדברה בדירה בקרית טבעון על ידי ריסוס חומר מיוחד נגד תיקנים ובכך הבעיה נפתרה.300 ₪
פינוי פגרי יונים בקרית טבעוןפינוי פגרים של יונים מעליית גג, בסך הכל 4 פגרים.400 ₪
הדברה נגד פרעושים בקרית טבעוןביצוע הדברה נגד פרעושים בבית פרטי בקריית טבעון על ידי ריסוס חומר המחסל את הפרעושים לצמיתות.550 ₪
לכידת עכבר בקרית טבעוןשלחנו לוכד עכברים מהאתר לקרית טבעון על מנת לתפוס את העכבר, הלוכד הצליח לתפוס אותו במהירות בסלון הבית.450 ₪
הרחקת יונים בקרית טבעוןבוצעה הרחקה של היונים באמצעות התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה, בכך הורחקו היונים לצמיתות.1,400 ₪

מחיר הדברה בקרית טבעון

מחירון הדברה בקרית טבעון אינו קבוע אלא משתנה בהתאם לשירות ההדברה ובהתאם לשנות הפעילות של חברת ההדברה.

בהתאם למזיקים: כאמור, אין מדובר על מחיר קבוע אלא על מחיר שונה בהתאם למזיקים השונים. כך לדוגמא הדברת עכברים בביוב עשויה להתחיל ממחיר של 200 ש"ח ומעלה ואילו הדברת תיקנים בבניין משותף תעלה לכם 400 שח בהתאם למצב של הביוב.

בהתאם למיקום: בין אם מדובר בדירת חדר או בדירת 2 חדרים, עליכם לזכור כי אין מדובר על מחיר זהה אלא על מחיר שונה בהתאם למספר החדרים וסוג המזיק כמובן. הדברת נמלים בדירת חדר תעלה לכם החל מ450 שח ומעלה, כאשר גודל מספר החדרים בבית משנה את המחיר.

הדברת יתושים במחיר משתלם

יתושים גורמים למטרד של ממש על ידי עקיצות רבות הגורמות לסימנים על העור ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה בקרית טבעון אשר תכלול בין היתר מספר פעולות:

איתור מקורות מים: איתור מקורות מים באדניות או עציצים ושאר כלי נוי אשר התמלאו ממי גשם. אם אתם בעלי גינה הרי חשוב ביותר להקפיד כי האדמה אינה לחה ולהקפיד על זמן השקיה. אם זמן ההשקיה ארוך מדי, הרי ליתושים יש את התנאים האופיטמליים לבצע דגירה בחצר ולכן יש להקפיד ולהשקות את הגינה בצורה מבוקרת.

התקנה של רשתות: על מנת להימנע מהופעה של יתושים בבית חשוב ביותר להתקין רשתות בחלונות וכמובן בדלת הכניסה במטרה למנוע את הכניסה של היתושים לבית שלכם. יתרה מזאת, אפשר להתקין מאווררים או מזגנים בחדרים בבית.

שימוש ברעל: על מנת למנוע את הכניסה של היתושים הבוגרים מדביר מקצועי יכול לשים רעל אשר יגרום להרג של יתושים בוגרים וימנע את ההתפתחות של הזחלים. ההדברה מאפשרת ליהנות מתקופה של 30 יום ללא יתושים.

שימוש בחומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבההדברה של יתושים יש לבצע בשעות הבוקר ויש לעשות שימוש בחומרי הדברה אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. כאשר ההדברה מבוצעת תוך שימוש בחומרים מאושרים הרי אין כל סכנה כי יקרה אסון כתוצאה מהשימוש בחומרים רעילים.

דירוג מדבירים בקרית טבעון

חיפוש חברת הדברה בקרית טבעון תעלה מספר רב של מדבירים ולכן חשוב ביותר להקפיד על מספר פרמטרים לדירוג החברה אשר יסייעו לכם לבחור את חברת ההדברה המקצועית ביותר:

ניסיון רב: בחירת חברת הדברה מחייבת אתכם לבחון את הניסיון של המדבירים- האם הם בעלי ניסיון רב בהדברת מזיקים שונים בחצרות או בבתים. ככל שהחברה תהיה בעלת ניסיון רב יותר, כך תרגישו בטוחים ותדעו כי בחרתם נכון.

אמינות: חברת הדברה מקצועית תדאג לעדכן אתכם בכל שלבי ההדברה ובבחירת החומרים השונים על מנת שלא תשארו מחוץ לתמונה. שימוש בחומרים רעילים מצריך אתכם לנקוט באמצעי זהירות, בייחוד כאשר ההדברה נעשית בבית הפרטי שלכם ועליכם לצאת מהבית לכמה שעות על מנת לתת לחומרי ההדברה להיקלט.

היוועצות עם לקוחות קודמים: דירוג מדבירים בקרית טבעון על ידי לקוחות קודמים יאפשר לכם לדעת מי חברת ההדברה המקצועית ביותר. ההמלצה היא לשוחח עם הלקוחות הקודמים ולבקש מהם לענות על כל השאלות בנוגע לחברת ההדברה. שימו לב, ככל שתהיינה לכם יותר תשובות, כך יהיה לכם מידע רב על חברת ההדברה ותבצעו את הבחירה הנכונה עבורכם.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה