הדברה בדימונה

המדבירים באתר מספקים שירותי הדברה בדימונה

זקוקים לשירותי הדברה בדימונה? המדבירים שלנו במדבירייטינג יגיעו עד אליכם במהירות ויספקו לכם את כל פתרונות ההדברה להם אתם זקוקים, המדבירים שלנו מטפלים בכל סוגי המזיקים, באתר תוכלו למצוא גם לכידת נחשים ומכרסמים תוך מתן שירות איכותי והבטחה לאחריות מלאה לפתרון הבעיה הקיימת, אז הזמינו עכשיו הדברה בדימונה.

יהונתן כהן
ספק מאומת

אני מתעסק בהדברה כבר משנת 2014, אני שם דגש על שירות טוב, על המקצועיות שלי ולשדר אמינות ללקוח. הדבר שעומד לנגד עיני הוא שהלקוח תמיד יהיה מרוצה.

חוות דעת
24
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.88
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

אני מבטיח אמינות שלא ניתן לקבל משום בעל מקצוע, אני נותן אחריות מלאה ללקוחות שלי וחוזר כמה שצריך עד לשביעות רצונם.

חוות דעת
0
שביעות רצון:
0%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
0
מחיר
0
עמידה בזמנים
0
איכות העבודה
0
יחס\שירות
0

שאלות נפוצות

מה היתרון בהזמנת הדברה דרך מדבירייטינג?

המדבירים שלנו עומדים בתקנים מחמירים ובפיקוח שלנו, המדבירים מקבלים ציון על כל הדברה כך שהמדבירים תמיד צריכים "להוכיח את עצמם", הם מחוייבים לעשות את העבודה מהלב.

אילו שירותי הדברה אפשר למצוא באתר?

באתר ניתן למצוא את כל שירותי ההדברה, כולל הדברת נמלים, תיקנים ואפילו עכברים וחולדות.

הדברה בדימונה נחוצה על מנת לשמור על איכות חיים ולמנוע מצב בו מזיקים יחגגו בבית שלכם ללא כל פיקוח. מכאן יש חשיבות רבה לשכור את השירות של חברת הדברה מקצועית. חברת הדברה מקצועית תגיע למקום במטרה לבחון את כמות המזיקים ולבחור את חומר ההדברה המתאים ביותר.

פעולות הדברה שהוזמנו לאחרונה בדימונה

כאן במדבירייטינג אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותי הדברה לתושבי דימונה, לכל סוגי הלקוחות, עסקיים פרטיים או מוסדיים, כל ההדברות שלנו מבוצעות על ידי מדבירים מקצועיים ומוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה, עם התחייבות מלאה לפתרון הבעיה ומניעתה בעתיד. לפניכם טבלה הכוללת את חלק מפעולות ההדברה שהמדבירים שלנו ביצעו לאחרונה בדימונה:

אופי הבעיהתיאור אודות פעולת ההדברההמחיר שבעל המקצוע גבה מהלקוח
הדברת תיקנים במסעדה בדימונהההדברה בוצעה על ידי ריסוס פינות הבית ומעטפת הבית כולל פתחי הניקוז בחומר מיוחד נגד תיקנים.450 ₪
הדברת יתושים בחצר עסק בדימונההדברת היתושים בחצר בוצעה על ידי ריסוס חומר נגד מעופפים במקומות המרבץ של היתושים בחצרות.550 ₪
טיפול בזבובונים בחצר בית פרטי בדימונהריססנו את מקומות המרבץ של הזבובונים כמו ענפי העצים על מנת למנוע מהזבובונים לרבוץ שם.500 ₪
טיפול נגד רימות במטבח דירה בדימונההדברת רימות התבצעה באמצעות ריסוס נגד זחלי הרימות בכל אזור הרצפה של המטבח.350 ₪
הרחקת יונים בבניין דירות בדימונההרחקת היונים התבצעה על ידי התקנת רשת מתקדמת במסתור הכביסה של הבניין, לא לפני שביצענו חיטוי וניקוי במקום.1,400 ₪
הדברת טרמיטים בדימונההדברת הטרמיטים נעשתה על ידי הזרקת חומר לתוך המשקופים שיחסל את הטרמיטים שמגיעים מן הקרקע.600 ₪
הדברת נמלים בשיש בדימונהבוצעה הדברת נמלים ע"י שימוש בג'ל נגד נמלים בשיש שפתר את הבעיה במהירות.350 ₪

כיצד להתכונן לביצוע הדברה בדימונה?

על מנת להתכונן לביצוע הדברה בדימונה יש לבצע את הפעולות הבאות:

עדכון הדיירים: בין אם מדובר על בית פרטי או בית משותף, על חברת ההדברה לעדכן את הדיירים לגבי תאריך ההגעה שלהם במטרה לאפשר הדברה בטיחותית. קיימת חשיבות רבה לעדכן את הדיירים בביצוע פעולת ההדברה על מנת לאפשר להם להיערך בצורה נכונה ולבצע את הפעולות השונות.

על חברת ההדברה לתלות שלטי אזהרה: כאשר מדובר על הדברה בבית משותף, ההמלצה היא לתלות שלטי אזהרה שונים במקומות שונים בבניין כמו למשל בחדר המדרגות, חדר האשפה ועוד.   בשל העובדה כי ייתכן שימוש בחומרי הדברה רעילים, יש חשיבות רבה לתלות שלטי אזהרה על מנת להזהיר את הדיירים לגבי הימצאות של חומרים כימיים פעילים.

כדאי לשלוח הודעה לדיירים: נוסף על זאת, על חברת ההדברה לשלוח הודעה לדיירים לצורך ביצוע ההדברה.

מתי הזמן המתאים לביצוע הדברה בבניין משותף בדימונה

אחת השאלות המעסיקות דיירים בבניין משותף או אנשים המתגוררים בבית פרטי היא השאלה מתי לבצע הדברה בדימונה. ביצוע ההדברה צריך לכלול הדברה מונעת אשר תכלול בין היתר הדברה של תיקנים ונמלים.

אחת לשנה: כאשר מדובר על הדברה מונעת, הרי ההמלצה היא לבצע את ההדברה אחת לשנה על מנת שתהיה לכם האפשרות לישון בשקט בידיעה כי לא תראו את המזיקים השונים לזמן רב. עם זאת, במידה ומדובר בבניין ובו מתגלים מזיקים בכמות גבוהה, הרי כדאי לבצע את ההדברה המונעת כמה פעמים בשנה על מנת למנוע מצב של הופעת מזיקים שונים בכמות גדולה בבניין. כאשר יש כמות גדולה של מזיקים באזור, לא כדאי לקחת את הסיכון ולבצע הדברה כמה פעמים בשנה במטרה לא למצוא את עצמכם מוקפים במזיקים שונים הגורמים לשיבוש החיים שלכם.

פיזור רעלים: במסגרת ההדברה המדביר יבצע פיזור של רעלים במקומות שונים כמו ביוב או גרמי המדרגות, המחילות והאדמה במטרה לגרום למזיקים השונים להיעלם. על המדבירים לעשות שימוש בבגדי עבודה הכוללים בגדים מתאימים ושימוש בכפפות על מנת לפזר את הרעלים השונים נגד עכברים או חולדות.

מה לעשות אחרי ההדברה?

לאחר ביצוע הדברה בדימונה חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק וחברת ההדברה צריכה לבצע מספר פעולות:

סיכום ההדברה: לאחר ביצוע ההדברה על חברת ההדברה לתלות שלט במקומות שונים בבניין המסכם את העבודה וכולל את השימוש בחומרי ההדברה השונים.

ציון מספר הרישיון: במסגרת התלייה של השלט יש לכלול את מספר הרישיון של חברת ההדברה וכן את התאריך בו בוצעה ההדברה.

ציון המזיקים: לאחר ביצוע ההדברה, על חברת ההדברה לציין נגד אילו מזיקים בוצעה ההדברה.

שמירה על חיות מחמד: נוסף על זאת, על חברת ההדברה להסביר לדיירים כיצד יש להגן על חיות המחמד בבית לאחר הדברה- יש לוודא כי חיות המחמד אינן מלקקות את הרצפה.

אחריות: חברת הדברה מקצועית תעניק אחריות על ביצוע ההדברה. נציין כי האחריות אינה זהה אלא משתנה בהתאם למזיקים השונים. עבור כל מזיק נהוג להעניק תקופת אחריות אחרת. כך לדוגמה עבור הדברת תיקנים האחריות היא לשנה בעוד עבור הדברת נמלים האחריות תקפה ל3 חודשים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה