לוכד נחשים בדרום

לוכד נחשים בדרום מומלץ ומקצועי

נתקלתם לפתע בנחש שתפס אותכם לא מוכנים? צריכים באופן דחוף לוכד נחשים בדרום? באתר מדבירייטינג תוכלו לצפות בלוכדים המומלצים והמקצועיים ביותר באזור, הלוכדים שלנו יוכלו להגיע אליכם בתוך כ-30 דקות, הלוכדים שלנו יגיעו ויתפסו את הנחש במהירות כך שיאפשר לכם לחזור לשגרה במהרה, נחשים עלולים להוות סכנת חיים – אל תהססו, חייגו עכשיו.

אליהו למברגר אליהו למברגר לוכד נחשים
ספק מאומת

לוכד נחשים וותיק בעל ניסיון של אלפי לכידות נחשים, נותן שירות ברמה הגבוהה ביותר, האמינות מבחינתי היא הדבר החשוב ביותר, אני עוזר ללקוחות שלי בכל מה שהם צריכים.

חוות דעת
19
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.89
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10

שאלות נפוצות

האם ניתן להזמין שירות של לוכד בכל אזור הדרום?

הלוכדים שלנו פרוסים על פני כל אזור הדרום, ניתן להזמין את השירות בכל אזור זה ללא בעיה.

מה הצפי הגעה של הלוכדים באזור הדרום?

הלוכדים שלנו פרוסים באזור וזמינים לקריאות השירות, לרוב הם יגיעו ללקוח לאחר 25 דקות מרגע פתיחת קריאת השירות.

לוכד נחשים בדרום יגיע אל המקום ויבצע את הלכידה בצורה המקצועית והמקיפה ביותר תוך התבססות על שנות הניסיון הרבות שלו והמידע אשר עומד לרשותו. אין ספק כי מפגש עם נחש עשוי להיות מבהיל למדי, בטח במסגרת טיול בטבע ולכן חשוב להסתייע בשירות של מומחה בתחום.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים בדרום

לפניכם ניתן לראות חלק מפעולות לכידת הנחשים שבוצעו באזור הדרום בתקופה האחרונה, בטבלה ניתן לראות את פירוט הפעולה ואת המחיר שהלוכד גבה מהלקוח בסופו של דבר (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בדרום שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בדרוםתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בתוך עסק בדרוםהלוכד הגיע אל העסק בשעה 12:30, הוא הצליח ללכוד את הנחש במהירות.550 ₪
לכידת נחש בחצר של דירההלוכד הגיע אל הלקוח בערך בשעה 23:40, הוא איתר את הנחש לאחר כ-30 דקות והצליח ללכוד אותו.600 ₪
לכידת נחש בשטח פתוח בדרוםהלוכד הגיע אל השטח בו דווח על הנחש בשעה 00:25, הוא תפס את הנחש במהירות.650 ₪
לכידת נחש בחדר בבאר שבעהלוכד הגיע לבאר שבע בשעה 16:45, הוא ראה צפע עומד בפינת החדר, הלוכד הצליח לתפוס אותו במהירות.600 ₪

לוכד נחשים מקצועי בדרום

הפגישה עם נחש אינה נחשבת לפגישה עם בעל חיים חביב במיוחד, זאת בניגוד לבעלי חיים אחרים החיים בטבע. מאז ומעולם הנחש היווה סמל לפחד ורבים מפחדים ממנו כאשר הם מטיילים בטבע. במקרה בו אתם נמצאים בטבע ונתקלתם במסגרת הטיול שלכם בנחש, ההמלצה היא לא לנסות וללכוד את הנחש אלא לקרוא לשירות של לוכד נחשים בדרום.

בדרך כלל בעונת הטיולים באביב ובקיץ ניתן לראות נחשים במקומות של טבע ולמרות הסקרנות חשוב ביותר לא לפגוע בהם אלא לקרוא לאיש מקצוע. רבים אינם יודעים זאת, אבל לפי החוק בישראל חל איסור מוחלט על פגיעה בנחשים והמשמעות היא כי פגיעה בנחש עשויה להוביל לעונש מצד הרשויות.

לכידת נחשים בצורה מקצועית

לוכד נחשים בדרום הינו איש מקצוע מיומן בביצוע העבודה. מתוקף העבודה שלו הוא יכול לבצע את הלכידה במיומנות רבה בהסתמך על ההכשרה שעבר בתחום. על לוכד הנחשים להיות בעל תעודה מטעם רשות הטבע והגנים המאפשרת לו לבצע את הלכידה. רגע לפני שאתם מסתייעים בשירות שלו, זה זמן טוב לשאול אותו האם יש לו תעודה מתאימה.

בשל העובדה כי אין מדובר על עסק לחובבנים ומדובר על חיה מסוכנת אשר ההכשה שלה עשויה להוביל למקרים של פציעה חמורה, יש להסתייע בשירות של מומחה. במקרים בהם מדובר בהכשה חמורה, ההמלצה היא להתפנות לבית חולים בצורה מיידית ולא לנסות וללכוד את הנחש בכוחות עצמכם.  קיים סיכון רב בלכידת הנחש בכוחות עצמכם בשל הארס המסוכן לבני אדם.

לוכד נחשים מומלץ בדרום

כאשר אתם מצויים קרוב לנחש אין ספק כי מדובר בסיטואציה מבהילה למדי אשר עשויה לגרום לכם לתחושה של פחד וחרדה וחשש מפני ההיתקלות עם הנחש. באזור הדרום ניתן למצוא בעלי מקצוע רבים העוסקים בתחום של לכידת נחשים וכדאי לבחון בצורה מדויקת את איש המקצוע המתאים לביצוע העבודה.

איתור לוכד נחשים בדרום הינה משימה מורכבת אשר מצריכה ניסיון רב ומקצועיות רבה מצידו של הלוכד. כאשר אתם פוגשים בנחש במסגרת טיול, אתם זקוקים למענה מהיר וטיפול מקיף.  מדובר על מצב חירום בו אין מקום לטעויות כי אינכם יודעים להתנהל במצב זה. כדאי לוודא כי מדובר בלוכד מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום.

ההמלצה היא להתייעץ עם לקוחות קודמים אשר יש ביכולתם להמליץ לכם על לוכד מקצועי אשר מסוגל לבצע את הלכידה בצורה מהירה ביותר. כדאי לשים לב לתשובות על מנת לראות האם מדובר בלוכד מקצועי אשר ביכולתו לבצע את הלכידה בצורה הטובה ביותר.

עלות לכידת הנחשים באזור הדרום

באשר לעלות, חשוב ביותר לוודא בשיחת הטלפון המקדימה עם לוכד נחשים בדרום את המחיר. נציין כי אין מדובר על מחיר קבוע אשר נמסר ללקוחות אלא מדובר על מחיר הנקבע בהתאם לסיטואציה של הלכידה- האם הלוכד רואה את הנחש ויש ביכולתו ללכוד את הנחש במהירות האפשרית או שמא מדובר על פעולת לכידה מורכבת יותר המצריכה שימוש באביזרים שונים במטרה לבצע את הלכידה. כפי שניתן להבין, חשוב ביותר לבדוק את נושא המחיר על מנת לוודא כי מדובר על מחיר המתאים למחירון של לוכדי נחשים.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה