לוכד נחשים בצפון

לוכד נחשים בצפון מומלץ ומקצועי

מצאתם פתאום נחש בחצר? ראיתם נחש במחסן או אפילו בתוך החדר? אם אתם צריכים לוכד נחשים בצפון, לוכד מקצועי שידע ללכוד את הנחש בכל מקום באשר יהיה הגעתם למקום הנכון! הלוכדים באתר יוכלו לספק לכם שירות של לוכד נחשים מקצועי מעכשיו-לעכשיו באזור הצפון, לוכד מוסמך ע"י רשות הטבע והגנים, לוכד עם הרבה ניסיון [גם נגד נחש ארסי], אל תהססו.

חשוב לי מאוד המקצועיות האישית שלי כלפי הלקוח, גם בנושא הסריקות אחר הנחש וגם בלכידה עצמה. היושר הוא הדבר החשוב ביותר בעייני.

חוות דעת
4
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
10.00
מחיר
10
עמידה בזמנים
10
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
דודי אלישע
ספק מאומת

חשוב לי להיות שקוף מול הלקוח, לתת לו להבין בדיוק מה אני מתכוון לעשות. אני גובה מחיר הוגן בהחלט ודואג שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בסיום העבודה.

חוות דעת
63
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.94
מחיר
9.7
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
10
יחס\שירות
10
אהוד פדידה
ספק מאומת

אני בתחום מעל ל-13 שנים. אני אמין ומקצועי ונותן תמיד את השירות הטוב ביותר ללקוחות שבוחרים בי.

חוות דעת
28
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.93
מחיר
9.9
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

אני אדם רציני, אמין, יש לי מוטיבציה גבוה לעשות כל עבודה עד הסוף כמו שצריך. יש לי ניסיון של 30 שנה בתחום הנחשים והזוחלים. הלקוחות שלי תמיד מרוצים בסיום השירות, אני גובה מחירים הוגנים.

חוות דעת
9
שביעות רצון:
מאוד מרוצים
100%
שליחת וואטסאפ
דירוג גולשים
9.78
מחיר
9.2
עמידה בזמנים
9.9
איכות העבודה
9.9
יחס\שירות
9.9

שאלות נפוצות

האם השירות ניתן בכל אזור הצפון ותוך כמה זמן הלוכד יוכל להגיע ללקוח?

כן, השירות ניתן בכל אזור הצפון. הלוכדים שלנו מסוגלים להגיע ללקוחות בתוך כ-25 דקות בממוצע.

מה המחיר המומלץ לתשלום ללוכד נחשים בצפון?

המחיר מתחיל ב-500 ש"ח במידה וידוע מקום המצאו של הנחש ובמידה והשירות מוזמן בשעות העבודה, אם נדרשות סריקות לאיתור הנחש או שהשירות מוזמן מעבר לשעות העבודה המקובלות המחיר עשוי להיות יקר יותר.

מבין בעלי החיים השונים נחשים סבלו מאז ומתמיד מתדמית בעייתית, לראייה סיפור גן העדן. עם זאת, נחשים אינם נחשבים לחיה ארסית ואף מסייעים לבני האדם במלחמה נגד מזיקים שונים. למרות זאת, רבים עדיין חוששים מהיתקלות עימם. אם הבחנתם בנחש בסביבה שלכם באזור הצפון , כדאי להשאיר את העבודה לידי לוכד נחשים בצפון.

הנה חלק מהפעולות שבוצעו לאחרונה נגד נחשים בצפון

הלוכדים באתר מקבלים קריאות שירות ללכידת נחשים באזור הצפון מדי יום, לפחות בתקופת הקיץ בה הנחשים פעילים מאוד, הכנו עבורכם טבלה בה ניתן לראות את פעולות הלכידה האחרונות שהם ביצעו באזור הצפון, בטבלה מפורט בדיוק על הפעולה של הלוכד ועל סכום הכסף אותו הוא גבה מהלקוח (כאן ניתן לראות פעולות הדברה בצפון שבוצעו):

לכידות נחשים שהוזמנו בצפוןתיאור העבודההמחיר שלוכד הנחשים גבה מהלקוח
לכידת נחש בתוך דירה בצפוןהלוכד הגיע אל הדירה וראה נחש שאינו ארסי ואינו מסוכן, הוא לכד אותו במהירות.550 ₪
לכידת נחש בחצר של בית פרטי בצפוןהלוכד הצליח לאתר את הנחש מתחת לאבנים בחצר, הוא הצליח לתפוס אותו באמצעות הלוכדן.600 ₪
לכידת נחש בשטח חקלאי בצפוןהלוכד הגיע אל השטח החקלאי, הוא ראה את הנחש משוטט בו, הלוכד הצליח לתפוס את הנחש במהירות.500 ₪
לכידת נחש במחסן בצפוןנחש מסוכן מסוג צפע הסתתר במחסן, הלוכד הצליח לאתר אותו בנחישות רבה וללכוד אותו.650 ₪

הכשרה של לוכד נחשים

על מנת לעסוק בלכידת נחשים אין זה מספיק רק להיות איש מקצוע אמיץ אלא יש גם לעבור הכשרה מקיפה במטרה לסייע לאנשים אשר נתקלו בנחש באזור המגורים שלהם ולדאוג לבטיחות שלהם באמצעות לכידת הנחש. בישראל אי אפשר לפגוע בנחשים והדבר נחשב לעבירה על החוק, ולכן יש להזמין גורם מקצועי ומוסמך ללכידה. מכאן, ניתן להבין כי פגיעה בנחש משמעותה עבירה על החוק ולכן רצוי להסתייע בשירות של לוכד נחשים מוסמך.

מה כוללת לכידת נחשים בצפון

הפעולה של לכידת נחשים כוללת איתור מקום הימצאם תוך שחרורם בטבע לאחר מכן על ידי לוכד נחשים בצפון אשר לו ניסיון רב בתחום. נציין כי הפעולה נעשית בשיתוף פעולה מלא עם פקח השמורה בה נחש צפוי להשתחרר.

אישור על לכידת הנחשים

בבואכם להזמין לוכד נחשים בצפון כדאי לדעת כי אכן מדובר באיש מוסמך לביצוע העבודה. אחת הדרכים לדעת זאת היא לבקש ממנו להציג לכם אישור כי הוא אכן יכול לבצע את העבודה ויש לו את הניסיון הדרוש.

המלצות על לוכד מוסמך בצפון

אם כן, באזור הצפון ניתן למצוא לא מעט אנשי מקצוע בתחום והשאלה החשובה היא כיצד תבחרו את איש המקצוע המתאים ביותר. כמו בתחומים אחרים בחיים, גם במקרה הזה קיימת חשיבות רבה לקבלת המלצות על מנת לוודא כי אכן מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון מקיף בתחום. כאשר מדובר על מפגש לא רצוי עם נחש אין מקום לטעויות אלא יש לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר. אם יש לכם מכרים או בני משפחה אשר נעזרו בשירותיו, זה בדיוק הזמן ליצור עימם קשר.

מחיר לכידת נחש בצפון

באשר למחיר, ניתן להבין כי אין מדובר על מחיר אחיד אלא המחיר נקבע בהתאם לפעולה של הלוכד, כלומר משך הזמן אשר לוקח לו לאתר את מקום הימצאו של נחש והפעולות השונות לצורך הלכידה.  ההמלצה היא לבקש בשיחת הטלפון המקדימה הצעת מחיר על מנת לקבל החלטה מושכלת.

מהירות לכידה של נחש

אחד הפרמטרים החשובים ביותר במסגרת עבודתו של לוכד נחשים בצפון הוא מהירות העבודה. אין ספק כי הנחש עשוי להבחין בלוכד ולחפש לו מקום מסתור חדש ולכן הפעולה צריכה להיעשות במהירות האפשרית ויש לבחור לוכד נחשים אשר יש ביכולתו לאתר את המקום וללכוד את הנחש במהירות.

לוכד נחשים 24 שעות ביממה

בעל חיים כמו נחש לא ממש מגיע אלינו בהזמנה אישית אלא עשוי להפתיע אותנו בכל שעות היממה ולגרום לפחד וחשש. המפגש עם הנחש עשוי להיות בלתי צפוי ומפחיד ולכן חשוב לקרוא לגורם מקצועי אשר יהיה זמין עבורכם ויגיע במהירות האפשרית. לעתים ישנם מקרים בהם יש צורך להזמין לוכד נחשים בצפון בשעות הלילה המאוחרות בשל היתקלות עם נחש. לוכד נחשים יהיה זמין עבורכם 24 שעות ויגיע במהירות האפשרית. מתוקף תפקידו הוא יבין כי מדובר בסיטואציה שאינה נעימה ואף מלחיצה ולכן לא ישתהה זמן רב מדי אלא יענה לקריאה במהירות האפשרית על מנת להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר כדי שתהיה לכם אפשרות להמשיך בשגרת החיים ללא כל חשש.

המאמר נכתב ע”י

ליעד מרום - יועץ הדברה לפרטיים ולעסקים באתר מדבירייטינג

ליעד מתמחה במתן ייעוץ בתחום ההדברה הרחב למגזר הפרטי והעסקי, הוא עושה זאת דרך אתר מדבירייטינג מאז שנת 2020 וניתן לפנות אליו לגבי כל בעיה ולקבל ייעוץ מקצועי בחינם.
מחזיק ברישיון הדברה בתוקף מספר 2798 ומוסמך ע"י המשרד להגנת הסביבה